Eлектронни четци - VII

  • 56 651
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 11 338
Благодаря за новата тема   bouquet

Минавам да споделя, че днес видях в Джъмбо такива лед лампи http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=190703544590 на скромната цена от 1,99лв. Освен всичко имаше и други модели, ако на някой му трябва  Peace

# 2
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
  bouquet за темата.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И аз да се запиша тук.  Peace


Чаках, чаках за Киндъл с подсветка, но май няма да дочакам. Ще си поръчам Киндъл-чето, ще му купя един калъф с лед лампичка и готово. Май, май така ще е.  Rolling Eyes
Вие какво ще кажете, има ли смисъл да се чака?

# 4
  • Мнения: 6 031
...
Чаках, чаках за Киндъл с подсветка, но май няма да дочакам. Ще си поръчам Киндъл-чето, ще му купя един калъф с лед лампичка и готово. Май, май така ще е.  Rolling Eyes
Вие какво ще кажете, има ли смисъл да се чака?

Аз не го дочаках.

# 5
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Записче  Peace
Благодарности за темата

# 6
  • Мнения: 5 060
Благодаря за новата тема.

А какъв е този Киндъл с подсветка. Аз не мога да си го представя  Rolling Eyes Хем с електронно мастило, хем с подсветка  Rolling Eyes Иначе аз съм в очакване на калъфче с лампичка. Ако някой има такава лампичка, като в Джъмбо, ще се радвам да сподели как разпръсква светлината.

Иначе силно се надявам скоро да излезе нов модел Киндъл, който най- вероятно ще си купя  Peace

# 7
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Тони, благодаря!

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 3 114
Тони, благодаря за новата тема!  bouquet

Реа, не ми се отваря линкът.... newsm78

# 10
  • Мнения: 11 478
И аз идвам. Някой има ли опит с безплатните аудио книги, промотирани от Киндъл със SO? Наскоро дръпнах 2 такива, чудя се дали имат срок, в който ще са на мое разположение.

# 11
  • Мнения: 1 878
Мерси за темата!   bouquet

Ще ми е интересно да видя, какви лампички се продават в Джъмбото ( и на мен не ми се отваря линка) , въпреки че ми е по-удобно да си ги поръчам от Ибей.
В този ред на мисли, кои лампички са по-удобни: тези или тези?

# 12
  • София
  • Мнения: 689
Kölsches Mädel, аз имам като тези първите дето си ги показала. Мисля, че от Джъмбо я взех и никаква работа не ми върши.  Confused Не осветява добре екрана и светлината за мен е прекалено слаба.

Аз почти се бях навила да си поръчам такава лампа: Kandle by Ozeri LED Book Light for the Amazon Kindle, но не помня защо се разубедих. Някой има ли лични впечатления от нея?

# 13
  • Мнения: 11 338
Реа, не ми се отваря линкът.... newsm78

Ето такава: http://www.ebay.co.uk/itm/Blue-Portable-White-LED-Clip-Book-Nigh … D1006%26rk%3D1%26
На външен вид в Джъмбо е същата.

Аз имам поръчана такава с калъф от eBay и съм доволна.  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 758
Аз докато си чакам с подсветката свърших парите, така че сега вече мога да си чакам съвсеееем спокойно  Laughing

{Тони}, може ли да добавиш с големи или разноцветни букви, че рекламките не пречат, че въпроса изниква постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт