Огледален свят по VOYO ~ тема 12 ~

  • 56 051
  • 719
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 
        
            
  
                                                                                                                                                                                                                
                    
                    Скоро по БТВ
                    
                    В ролите:
              
                            Продукция: MEDYAPIM
                                                                                                    
                            Режисьор: Merve Girgin
                                                                                                    
                            Сценарист: Tilsim

                            Жанр: Драма
                    

                          АНОНС:

  
Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.


                      



                         VOYO.BG

                              Гледане на сериите на турски ]

                   Музиката от сериала








 
 

    Стари теми:

Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11
    
        

        Значение на имената:

 Feriha =   радост, веселие, щастие, свежа, спокойна, любвеобилна
 Emir =  принц, държавен глава в някои ислямски страни
 Cansu = жива вода
 Zehra = жена със светло и бляскаво лице
 Riza = съгласяване, доброта
 Mehmet= пророк
 Hande = усмивка
 Koray= пепелива луна
 Seher = моментът преди да настъпи утрото
 Gulsum = жена с кръгло, топчесто лице
 Aysun = спокоен и уравновесен човек
 Sanem = красавица
 Haldun = вечен, безкраен
 Unal = гласовит, надарен, известен
 Hasan = добър, покровителствен
 Azra = девица

    
     Снимки от сериала:      

       Hug Hug HugПриятни минути в темата Hug Hug Hug
                                                                                                              

                                                                                                                                                                    

Последна редакция: нд, 23 сеп 2012, 07:47 от клоди

# 1
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Клоди скъпа прекрасно е ... ще станеш перфектна следващия път Simple Smile малко надписи те са на една страна ,но наистина е красиво   bouquet  Hug

# 2
  • Мнения: 0
Клоди скъпа прекрасно е ... ще станеш перфектна следващия път Simple Smile малко надписи те са на една страна ,но наистина е красиво   bouquet  Hug
Hug Hug HugБлагодаря HugСледващия път трябва да ги оправя Rolling Eyes
Гледах от старата тема и от там краднах Laughing

Последна редакция: нд, 23 сеп 2012, 00:34 от клоди

# 3
  • Мнения: 10
   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЧАГИ!
   ЖИВОТЪТ Е ПРЕД ТЕБ!
   ГРАБИ С ПЪЛНИ ШЕПИ!
   РЕАЛИЗИРАЙ МЕЧТИТЕ СИ!
   МНОГО ЛИЧНИ И ТВОРЧЕСКИ УСПЕХИ!

# 4
  • Мнения: 0
етоо ме и меннннннннннн  Joy smile3533  love001 айде аз излитам   animal037

# 5
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
 Да се цопна и аз тука... Mr. Green

Клодиии,  Hug благодаря за прекрасната тема!  love001 newsm51 newsm51 newsm51                     Справила си се чудесно! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да започнем темата с една ФЕмирска целувка... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 6
  • Мнения: 22
Добро утро 
Хубав ден и от мен. Желая една слънчева седмица.
Ще има серия. Ето отговора от екипа на voyo.Нали им пиша от време на време я епизод ми липсва, я нещо друго 

Здравейте!

Епизодът ще бъде качен, можете да опитате малко по-късно да го гледате. Благодарим Ви за търпението!

Поздрави,
Екипът на voyo.bg

# 7
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

demy, Hug   bouquet Ох, дано да има серия, че се бях отчаяла, че ще го спрат... Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 180
Здравейте wavey
Клоденце страхотна тема.Барнала си я,а и с този клип в началото балсам за душата.newsm51
Илда мн ме зареди и ти с тази фемирска целувка Hug  bouquet
Лек ден  Hug

# 9
  • Мнения: 22

demy, Hug   bouquet Ох, дано да има серия, че се бях отчаяла, че ще го спрат... Rolling Eyes

   Simple Smileопасни фемирки сме момичета   Hug

# 10
  • Мнения: 22
клоди, благодаря за новата  тема    Hug

# 11
  • Мнения: 0
Да се цопна и аз тука... Mr. Green

Клодиии,  Hug благодаря за прекрасната тема!  love001 newsm51 newsm51 newsm51                     Справила си се чудесно! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Hug Hug HugБлагодаря Hug Hug

За Фемирската целувка  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте wavey
Клоденце страхотна тема.Барнала си я,а и с този клип в началото балсам за душата.newsm51
Илда мн ме зареди и ти с тази фемирска целувка Hug  bouquet
Лек ден  Hug
Hug Hug HugБлагодаря Hug Hug

# 13
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Еее дами здравейте на мен ваканцията ми преключва днес последен ден в родината и реших да ви почерпя едно кафенце от мен... скоро ще наваксам със серийте и ще ви надуя главите  smile3533


# 14
  • Мнения: 0
Еее дами здравейте на мен ваканцията ми преключва днес последен ден в родината и реших да ви почерпя едно кафенце от мен... скоро ще наваксам със серийте и ще ви надуя главите  smile3533



  bouquet  bouquet  bouquetЧакаме Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт