Пазаруване от miniprix.bg - 4

  • 27 696
  • 747
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 355
За успешна регистрация, попълвайте само отбелязаните със * полета (ЕГН не се попълва). Всичко останало може да се допълни след регистрацията.

Доставката е безплатна! Плащането се осъществява с наложен платеж при получаване на поръчките. Минималната сума за поръчка е 15лв.
Пратките се доставят с куриер на Спиди директно на посоченият адрес. С номера на товарителница, предоставен от miniprix, не може да се следи движението на поръчките в сайта на Спиди, но ще получите смс в деня на доставката, обикновено един ден след промяна на статуса в In delivery.

Поръчки могат да се отказват, докато не са обработени. Сайта предлага и безплатно връщане на артикулите, като само първото връщане от една поръчка е безплатно, всяко следващо се заплаща. Може в един пакет да комбинирате артикули за връщане от 2 поръчки, като на опаковката запишете и двата кода за връщане (R-********-****-1) , предоставени от miniprix, в заявката за връщане. Ако куриера държи да има тел. на получател може да дадете тел. на подателя, посочен на пратката към вас или 02 / 49 17 574.

Кошницата „пази“ артикулите, на цената на която са добавени, докато излезете от сайта. Ако искате да "извадите" артикул, който сте купили, а не е наличен, оставете каталожния му номер от поръчката в гугъл изображения.
Поставянето само на линк към артикул, в пост към темата, не винаги е достатъчно. Не рядко „прибирайки“ нещо в кошницата то става невидимо за другите, тъй като системата го отчита за изчерпан артикул. За улеснение на всички, слагайте и снимка на продукта в коментарите си. Това става като кликнете с десен бутон на мишката върху снимката от кошницата или на тази от любими, ако сте го запазили и там, копирайте URL адреса на изображението и го поставете в таг-а за снимки .
За актуални промоции следете страницата им във фейсбук. Може да се свържете с miniprix на е-мейл feedback@miniprix.bg или да се обадите на телефон 02 / 49 17 574 от Понеделник до Петък в часовете между 08:00 и 16:30.

Стари теми – 3, 2, 1
Снимки и марки на някои от продуктите в сайта.

# 1
  • Мнения: 3 922
Пу първа в новата тема  bouquet.
Телефона, който отбелязах като връщах артикулите беше Тел: 0885 255122. Той бе отбелязан и на плика, с който ги получих. Отделен въпрос е, че все още пратката ми не е получена от тях и си стои вече три дена в офиса на Спиди. Днес за разнообразие в съобщението е добавено освен, че получателите са в Румъния, и че ще получат, когато изпращат.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
....
 Бих споделяла линкове, но ако знам, че наистина помагам на някого да поръча каквото търси, а не да натрупа 50 продукта в 'любими', за да си ги гледа на картинка. Peace

 newsm11 Що ли се знаимавам

Благодаря за новата тема   bouquet Hug

Последна редакция: сб, 06 окт 2012, 11:15 от aniK

# 3
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Хоп и аз съм тук, чакам две поръчки, дано дойдат скоро.

# 4
  • Мнения: 1 819
Моите обединени поръчки още си стоят приети от оператор,хората си получиха нещата и забравиха ooooh! TiredПо този повод вчера им звънях по телефона,отговориха че срока е 10 дни и до тогава ще ги получа,толкоз Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 5 656
Да похваля Спиди - тази сутрин пуснах електронна заявка за куриер на адрес, 5 минути след това ми се обадиха за потвърждение, 1 час по-късно вече бяха на адреса да ми приемат пратката.

Благодаря на всички за телефона  Hug

# 6
  • Мнения: 5 790
Получих тези пантофи за детето: http://www.miniprix.bg/produkt/106480/
Много са хубави, тя твърди, че са й много удобни.

# 7
  • Мнения: 3 214
- знам, че доста от вас ги получиха. Отговарят ли си на номера? Прибрах едни 38 номер на 11 лв. и се чудя дали ще ми станат, че по принцип нося и 38, и 39  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 819
Да похваля Спиди - тази сутрин пуснах електронна заявка за куриер на адрес, 5 минути след това ми се обадиха за потвърждение, 1 час по-късно вече бяха на адреса да ми приемат пратката.

Благодаря на всички за телефона  Hug
До сега не съм връщала нищо,ама с тия дънки и мокасини имам усещането че скоро ще ми се наложи Rolling EyesПо тоя повод,малко тъп въпрос ама...това,което връщате в какво го опаковате?

# 9
  • Мнения: 685
И аз се присъединявам към чакащите поръчка от онова намаление на дънки, статусът стои Приета от 2 дни поне  Crossing Arms

 farf   bouquet благодаря за новата тема!

Тениските, които получих миналия ден са екстра, доволна, нацелила съм размери.
http://www.miniprix.bg/produkt/100106/ - мисля, че е умалена, тесничка и къса, добре съм поръчала по-голяма.

http://www.miniprix.bg/produs/34391/tricou-cu-maneca-scurta-haine-dama/ - потник - дъщерята е доволна, широк е, за да се носи в/у нещо...

http://www.miniprix.bg/produkt/1007600/  Mr. Green весела работна тениска за мъжО, първо казваше, че му теснее, но си я носи вече и е ок

Имаше прости бели тениски по 0.50 лв за деца, които се оказаха Диадора, големички са, но ако не тази, догодина ще са за долна фланелка за градината.

http://www.miniprix.bg/produkt/91685/ - доста умалена ми изглежда, но е хубава, на нашата пише ХС (не зная какво съм поръчала), вероятно възможно най-малката налична тогава, на ширина сигурно ще стане и на моето хлапе...за другото лято я оставям

https://www.google.bg/search?q=%D0%A2%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0 … =1280&bih=909 - първата петролената, която се вижда, голямата госпожица я хареса, тънка е, дори леко прозира, но пък ще я носи...`айде за 4лв добре.
Доволна съм от поръчките си аз.  Mr. Green

Нямам търпение да видя с дънките какво сме направили....

# 10
  • София
  • Мнения: 5 656
Да похваля Спиди - тази сутрин пуснах електронна заявка за куриер на адрес, 5 минути след това ми се обадиха за потвърждение, 1 час по-късно вече бяха на адреса да ми приемат пратката.

Благодаря на всички за телефона  Hug
До сега не съм връщала нищо,ама с тия дънки и мокасини имам усещането че скоро ще ми се наложи Rolling EyesПо тоя повод,малко тъп въпрос ама...това,което връщате в какво го опаковате?
Връщам обувки - в кутията им и после в найлонов плик, залепен с тиксо, и отгоре лист с адресите. Ако връщаш нещо друго без кутия, може само в найлонов плик.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Отгоре адресите не са нужни, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО номерът, който се генерира в "заявката за връщане" - онзи, започващ с R... Адресите си ги слагат Спиди на техните пликове, аз ги пиша в онлайн заявката за връщане.

# 12
  • София
  • Мнения: 178
Да взема да се запиша, че си търся яке за есента, но обикновено за моите габарите е мисия почти невъзможна  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 76
Да споделя за тези пижамки.
http://www.miniprix.bg/produkt/1006619/
Нашата е небесно синя отпред. Трикото е от това, което се свива на дължина, но се разширява - никак не ми харесват. Леко ватирани са и горнището доста се сви на дължина при прането. Взела съм за 10 год., нищо, че сме на 6.

# 14
  • Мнения: 250
Мокасините , които обсъждате в края на предната тема онзи ден ги подарих на баща ми залепнаха му.Носи 43 , толкова поръчах и каза че са му много удобни  Peace

Дразнещо е наистина, в момента в който някои пусне линк, нещото изчезва и се отваря празен...затова нека има и снимка  Peace Нещата , прибрани в любими НЕ СЕ пазят, просто стоят със снимката ...

Общи условия

Активация на акаунт