Прием детски ясли Варна 2012/2013г.

  • 44 258
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 781
  bouquet Да съм в час с новините за яслите Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 893
Пепси, благодаря за темата!
 Повече усмивки, по-малко разплакани очички в яслите и основното - места за повече деца!

Момичета, възможна ли е смяна на групата в яслата? Не става въпрос за харесване или не на персонал от моя страна.

# 3
# 4
  • Мнения: 98


Момичета, възможна ли е смяна на групата в яслата? Не става въпрос за харесване или не на персонал от моя страна.

Предполагам че е възможно ако има места в групата в която искате да преместите детето.Разбира се трябва да се говори с директорката.

Много успехи в новата темичка.Бърз прием на неприетите,а на приетите бърза и безболезнена адаптация както за детето така и за майките  Grinning Hug

# 5
  • Варна
  • Мнения: 913
И  аз тук да ви следя.  Mr. Green Благодарности за темата.   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 540
Включвам се и аз в новата тема, за да следя актуалните въпроси Simple Smile
Да ви питам, вашите деца за колко време свикнаха да ходят на ясла за цял ден? Синът ми вече пета седмица ходи на ясла, едва днес щяха да го пробват да остава да спи там. Досега го взимах след като се наобядва. Струва ми се мноого бавно. Става въпрос за ОДЗ Чайка и ми е любопитно дали в другите ОДЗ/ясли е така?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 097
  bouquet Да съм в час с новините за яслите Simple Smile


И аз така:) Пепс, мерси за темата!  bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Включвам се и аз в новата тема, за да следя актуалните въпроси Simple Smile
Да ви питам, вашите деца за колко време свикнаха да ходят на ясла за цял ден? Синът ми вече пета седмица ходи на ясла, едва днес щяха да го пробват да остава да спи там. Досега го взимах след като се наобядва. Струва ми се мноого бавно. Става въпрос за ОДЗ Чайка и ми е любопитно дали в другите ОДЗ/ясли е така?

newsm09..ама така в яслата ли преценяват кога да го вземете?
аз се надявам че като е ходил малкия  на частна по-бързо ще свикне,иначе ако е така ще трябва отпуск  ,пък нито аз ,нито мъжа ми нямаме ,как ще го направим . ooooh!


Момичета ,
който е приет  в "Роза",знаете ли колко дни важат изследванията?
Нещо ми се върти в главата 15 дни .. newsm78....,т.е днес ако ги направим ,ще са готови в петък,в понеделник ,мисля,че ще важат..ако 15 дни срока де newsm78


Последна редакция: вт, 16 окт 2012, 13:15 от Velina_p

# 9
  • Мнения: 781
Velina_p , всяко от изследванията е с "различна годност"
Теб какво те интересува точно , че не разбрах ? Ако ги направиш днес, дали ще са валидни и в понеделник ли ?
Да, валидни ще са  !

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Velina_p , всяко от изследванията е с "различна годност"
Теб какво те интересува точно , че не разбрах ? Ако ги направиш днес, дали ще са валидни и в понеделник ли ?
Да, валидни ще са  !
Чревните колко важат,кръвни ,урина и васерман?
Всъщност всички,не ми казаха точно какво кое  е с каква годност..

# 11
  • Мнения: 781
Васерман - 6 месеца.
Кръв и урина - 1 месец .
Чревни -  последно лекарката ми каза 7 дни, но май са повече  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Само бележката от педиатъра важи 3 дни. Т.е., ако са готови всички изследвания в петък и тогава вземеш бележка от педиатъра, в понеделник ще е още валидна.

Имаме познато дете в ОДЗ "Чайка", на третата седмица вече я оставяха да спи.
Теди искаха да го оставя още на третия ден, но не му носех любимата играчка и започна да остава да спи от 6-ти ден. 5 седмици ми се вижда много, но все пак си зависи и от детето, как се адаптира. Друг е и въпроса дали на госпожите не им е по-лесно така.  Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 227
Запис!

# 14
  • Мнения: 1 540
Velina_p, да, от яслата решават кога да си взема детето, те определят графика. Детето е свикнало вече с яслата, но въпреки това едвам ги накарах да започнем да го оставяме със спане от тази седмица.

Общи условия

Активация на акаунт