Денис Чакър и Ибрахим Челиккол и новите им проекти * Тема - 12 *

  • 42 452
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11


                                                

              
 
Иффет е младо момиче което живее в един от старите квартали на Истанбул, заедно с баща си и сестра си. Баща и е консервативен човек, който държи на честността и затова я държи изкъсо. Но въпреки страха от баща си,тя успява да се среща тайно с таксиметровия шофьор Джемил, в който е влюбена до полуда. Джемил е луда глава с хулигански дух и не взима на сериозно мечтите на Иффет за брак изтъквайки причината че няма пари. За да осъществи мечтата си, Иффет започва работа като прислужничка в имота на Али Ихсан Емироолу големия притежател на холдингово дружество за производство на текстил. От друга страна най близката и приятелка Бетюл успява да скрие от всички тайната си че е влюбена в Джемил и е готова на всичко за да го спечели. Иффет изтърпява всички трудности и препятствия, само за да може да създаде едно щастливо семейство с мъжа когото обича,но мечтите и ще бъдат съсипани от човека на когото най много се е доверявала и вярвала.
 



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ на IFFET В:
http://www.DMCA-removal-from-Google/;www.DMCA-removal-from-Google
www.elit-torrent.com

ПРЕВОД: КЛЮКАРКА




ЕПИЗОДИТЕ НА ТУРСКИ:
http://www.diziizle24.com/diziler/iffet-dizisi.html
http://www.ddizi.com/diziler/892/iffet
http://diziizle.net/index.php?kategori=Dizi&part=15126











 
Deniz Cakir(Иффет)Дата на раждане: 31.12.1981
Месторождение: Анкара, Турция, Зодия: Козирог
Биография: Тя е кино и телевизионна актриса и известен турски модел-манекен. Учи в държавната театрална консерватория и след дипломирането се мести в Инстанбул. По време на следването си е участвала в радио реклама. Първото й телевизионно участие е през 2004 г. в сериала "Ако жената поиска". Година по-късно се снима в сагата "Любов между двама". Става популярна именно след участието си в сериала "Листопад" след сериала печели награда за "Поддържаща главна женска роля" следа участие във филма "Kako si" след излъчването му според нея получава незаслужено още една награда. Дениз получава многобройни предложения за участия във филми, но приема да участва във филма "40" който според режисьора му е писан само а нея (лично мен ме заинтригува и мисля да го потърся). През 2009 участва в постановка по Уилям Шекспир. По-късно участва заедно с Йозджан Дениз (много известен певец) във филма "А после" като песента към филма ( в която припява и тя) изненадва всички и дори от един сайт с изнeсли информация, че това е най-сваляната турска песен за годината. Най-голямото й хоби е фотографията, има няколко изложби. Танцува добре фламенго. Харесва Джони Деп, любимите й цветове са: черно, зелено и лилаво, не пуши, обича дрехи стил "80тте"



Ibrahim Celikkol  (Cemil) е бил баскетболист, играел е в Младежкия национален отбор по баскетбол в Турция, но получава травма поради която спира да тренира и да играе. Следва кариера на професионален модел, но се запознава с Осман Сънав (супер известен режисьор) който до такава степен му промива мозъка, че нашето момче започва да учи актьорско майсторство. На шега отива на кастинг за една роля на комисар, одобряват го и от там започва кариерата му на актьор, през 2008 в сериала Парс Наркотерор, следва участие в  МАТ през 2009, в Карадалар през 2010г, Острият нож през 2010 и Иффет през 2011.Роден е на 14.02.1982г. Свързват го с коя ли не красавица.


ТЕМА 1  ТЕМА 2  ТЕМА 3  ТЕМА 4  ТЕМА 5  ТЕМА 6  ТЕМА 7  ТЕМА 8  ТЕМА 9 ТЕМА 10


Последна редакция: ср, 17 окт 2012, 21:52 от lisanka1

# 1
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Цоп ето ме!

Лис мерси много мила! Радвам се че си добре и дори и в командировка си била.

Значи сега пак можем да си спамим!           

# 2
  • Мнения: 371
И аз да се разпиша в новата тема преди да изчезна  Mr. Green

Лис, благодаря за новата тема   bouquet

Бггърл, аз "предизвиках" Лиа за снимките на Джемил, ама виж я с какво нежелание го прави, даже и на нея й писна от него  Mr. Green  Mr. Green

Благодаря на всички за пожеланията... само дето май пак се разболявам... гърлото така ме боли, едва преглъщам  ooooh!

още нещо май щях да пиша  Rolling Eyes нищо, после от телефона ако се сетя ще ви посетя  Hug

# 3
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Лис мила имаш малка грешка и пак нашата Лиа е виновна както винаги. Това е тема 12, тема 11 е тази.. Лиа се беше върнала да дописва номер 10 и затова те е объркала. Аз се усетих по линковете към темите, където трябва да се добави и 11.  Peace Peace Peace Peace Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=679455.0

# 4
  • Мнения: 11
Здравейте и в новата темичка от мен  Stop Клю ,приятно изкарване и дано не се разболееш сериозно ,Лис дано си оздравяла и благодаря за темата  Hug Hug Hug Саше,дойте ли свекъра ?Как се чувстваш? Лиааааа,мн хубави снимчици качваш,надявам се да не е по принуда.Някой знае ли кога почва по тв ''ИФФЕТ"???? Thinking

# 5
  • Мнения: 9 541
Привет и от мен в новата темичка, която имаме благодарение на ЛИС newsm51 smile3525 newsm51

Аз чак сега вдянах, че е активна темата, сутринта писах на Лис на лични, че трябва да качи и 11 тема, а насатоящата е № 12, защото съм я объркала с последните ми снимки от вчера, постнати в тема № 10. Но явно не е отворила съобщението ми. Така че моля да приемете извинението ми за грешката, получила се заради мен newsm17 smile3555

Плами Hug, в тема 11 последните страници има инфо от Дизилер за Иффет по българската телевизия. Тъй като аз едва ли ще го гледам пак, просто не обърнах внимание на датите....





# 6
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
И да се подмазваш с тези снимки, ние си знаем, че винаги Лиа е виновна.   hahaha hahaha hahaha hahaha Ама и Клю как хубаво те предизвика. Ако продължаваш с този дух след 2 дена ще трябва Лис да прави 12 тема...   

Лиа

Скрит текст:
В п2п я има вече първа серия на Пленителката с дублаж от снощи. Нямам търпение да я гледам, но четох, че не била преведена и дублирана на цигански, демек си говорят чист български, с което се губи чара на филма. Как ще я учат после да говори правилно, като тя и сега го прави не знам. Иначе лафчетата били добре.. Ще гледаш ли? Все пак любимка ни е. Казвам на нас, защото и аз много я харесвам както съм ти споделяла. Голяма сладурана и красавица, милиметър след Шехерезада.

Клю приятен път. Не разбрах какъв РД ще празнувате?

Плами четох че почвал този месец, но кога не знам. Аз със сигурност ще изгледам 1 серия, да видя как стои с дублаж. Иначе свекъра дойде, слава богу не в моя дом. Свекървата и тя е тук, но предпочитам да се оправям сама. Сега идвам от гости.

Лис мерси пак за темата  bouquet

# 7
  • Мнения: 9 541
Бг-гърл, настоящата тема, в която пишем в момента е № 12.   В тази тема тук, в началото, трябва да се добави изписаната вчера от нас 11-та тема, tamam mı? ooooh! ooooh! ooooh!

# 8
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Вече е 12, но беше като предишната 11, пък и линка към 11 липсваше!! Лис е много бърза!

tamam   bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 9 541
Аз нали съм си по презумпция виновна, оти да се хабим да се подмазвам? hahaha hahaha Joy Joy Joy
При мен на гл.страница няма линк към 11 тема, трябва явно да се върна, що така?

# 10
  • Мнения: 9 541
Добре де, над Welcome  къде е линкът към 11 тема?

# 11
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Лис мила имаш малка грешка и пак нашата Лиа е виновна както винаги. Това е тема 12, тема 11 е тази.. Лиа се беше върнала да дописва номер 10 и затова те е объркала. Аз се усетих по линковете към темите, където трябва да се добави и 11.  Peace Peace Peace Peace Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=679455.0



Явно Лис го е забравила. Важното е че номера на темата сега е правилен.

Лиа нищо не ми отговори на спойлера!

               

# 12
  • Мнения: 9 541
Спойлерът все едно аз съм ти го писала на теб, единствената разлика след думата милиметър при теб е "зад", а при мен "пред" hahaha hahaha hahaha hahaha Съгласна, но от кога?

# 13
  • Мюнхен
  • Мнения: 277
Не разбрах, какво от кога?

# 14
  • Мнения: 9 541
Скрит текст:
Ще коментираме сериалчето Party
Ти днес ще дежуриш ли?

Общи условия

Активация на акаунт