Ин витро- клиника Селена №6

  • 41 266
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Момичета, добре дошли в новата темичка! Нека тя е още по-късметлийска и така от тук насетне нека само хубави новини да има и много, много сбъднати мечти!!! Пожелавам на всички вас / и на себе си/ успешни опити, добро здраве и красиви и здрави бебета!!!  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 497
Запис и дано да е на късмет новата тема ! Да донесе на всички успешни процедури , да износим живи и здрави бебета , които да се появят около термин !

Успех момичета !

# 2
  • Мнения: 336
Запис, хайде бременните пускайте прашец.

# 3
  • Мнения: 246
mil 29, честито! Пожелавам ти една лека и приятна бременност и хубави бебе/та около термин Hug  bouquet
smatche, благодарим за новата тема! Нека тя е още по- късметлийска от предишните!
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7- от мен за всички бъдещи мамчета! Много вяра и успех, мили момичета! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 16 691
Успех, момичета!

# 5
  • Мнения: 553
Запис, хайде бременните пускайте прашец.

Нареждам се и аз за прашеца  Blush

Пожелавам на новата тема много късмет и  EFP . Това да е нашата зимна тема и летни   newsm30  newsm30

# 6
  • Мнения: 372
И аз да мина под прашеца , много  успех и  положителни  EFP preggo   newsm30

Да ни е  на късмет  новата  темичка , дай  боже  да  е най-плодовитата !!!!!!!!

Хайде  и мамите  с близнаци  да ни  наръсят  с двоен прашец ,че ще  ние  необходим  . Hug Praynig

Последна редакция: пн, 22 окт 2012, 13:57 от llana*

# 7
  • Мнения: 343
Цоп в новата темичка под прашеца!  Mr. Green

Много късмет на всички момичета, много сбъднати мечти, здрави бебенца и само положителни новини да се чуват!  bouquet

# 8
  • Мнения: 50
Да се запиша и аз в новата темичка и дано е на късмет на всички ни!

# 9
  • Мнения: 85
чакам с нетърпение в четвъртък да се срещнем със Ставрев и да пускаме документи за фонда.... Има ли възможност някой да ми даде / да си го имам просто Embarassed/ списък с документи, които трябват за фонда?!? Ей така за всеки случай, защото хора сме...стават грешки и понякога се забравя...А аз не искам да ме върнат заради нещо пропуснато и да ми удължат времето за чакането...и без това е много...

# 10
  • Мнения: 343
smatche, за Фонда трябват копия на личните карти /можете да ги копирате в Селена/ с гриф "Вярно с оригинала" и подпис.
Изследване на ФСХ, с подпис на лекар и печат от лабораторията, където е правено.
Останалите документи ще ви ги дадат да попълните на място.
Епикризата, която удостоверява, че имам тубарен стерилитет ми искаха. При мъжки фактор не знам какво трябва, сигурно спермограмите.

Успех!    bouquet

# 11
  • UK
  • Мнения: 5 999
 wavey Много късмет на всички и само положителни тестчета Hug  bouquet

# 12
  • Мнения: 85
Chanel*, благодаря за бързия отговор...Simple Smile И аз съм с тубарен фактор и вече с цветна снимка. Винаги съм знаела, че нямам тръби след две извънматочни, а с тази цветна снимка се оказа, че имам някакви негодни и сега силно се притеснявам какво ще става...Трябва ли да ги махат...пак ли ще ме режат...ще ми се пръсне душичката...Sad

# 13
  • Мнения: 343
Chanel*, благодаря за бързия отговор...Simple Smile И аз съм с тубарен фактор и вече с цветна снимка. Винаги съм знаела, че нямам тръби след две извънматочни, а с тази цветна снимка се оказа, че имам някакви негодни и сега силно се притеснявам какво ще става...Трябва ли да ги махат...пак ли ще ме режат...ще ми се пръсне душичката...Sad
Ако са негодни тръбичките, както казваш, би трябвало да го пише в епикризата. Лекарят ще прецени какво да ги прави. Знам, че се опитват да ги запазят, защото спомагат за по-доброто кръвоснабдяване към яйчника, дори и да са непроходими. Но всичко се решава в полза на пациента  Simple Smile

Надявам се да няма нужда и от лапароскопия и много скоро да подадете документите  Simple Smile

Ето, тук можеш да прочетеш повечко за Фонда:
http://zabremeniavane.start.bg/article/Nai-chesto_zadavani_vypro … n_vitro%22_/16941

# 14
  • Мнения: 285
Браво за положителните резултати! Hug Hug Hug На останалите момичета много вяра и късмет, защото по Коледа се случват чудеса Heart Eyes
Много прашец и от мен, че да ви е на късмет  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт