Трябва или не трябва да се оплакваме от ССМ?

  • 10 664
  • 161
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
Е - това е - трябва ли да споделяме негативите на мъжете си, за да ни олекне, да получим разбиране или евентуално съвет или трябва да пазим семейния имидж, заради това - че проблема си е наш, личен, ние сме си виновни сами, че сме го избрали точно тоя мъж навремето.
Тук във форума?
С приятелки?

Fotrunka   Mr. Green

Последна редакция: пт, 26 окт 2012, 16:18 от viliko

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Тук У форума - никогаж. Twisted Evil
На приятелки - с едно на ум. Wink

# 2
  • Мнения: 135
Стана интересно...  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво е ССМ?  newsm78

За вина точно не мога да говоря, защото е въпрос на късмет, а любовта е сляпа. Досега идеални мъже не съм видяла да продават.

# 4
  • Мнения: 755
Е - това е - трябва ли да споделяме негативите на мъжете си, за да ни олекне, да получим разбиране или евентуално съвет или трябва да пазим семейния имидж, заради това - че проблема си е наш, личен, ние сме си виновни сами, че сме го избрали точно тоя мъж навремето.
Тук във форума?
С приятелки?

Fotrunka   Mr. Green

  Изненада ме. Laughing Приемам обаче.

Тук във форума - Не. Обаче причината не е опазване на семейният имидж, тъй като милите съфорумки не са наясно какъв е или не е той. За мен е отвратително, системно и напоително да се оплакваме от мъжете си. Ясно е, че е човешко и нормално да вметнеш по тема или просто да се измрънкаш. Обаче тук не е веднъж...против оплакването съм. Мога да си сваля напрежението и по друг начин.
С приятеки не, а само с една приятелка.
 
Соте, на първият ред сядаш, а?!

# 5
  • Мнения: 7 947

Ми от ССФ идва, а накрая сложих М - щото за мъжа на ССФ е темата  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 1 178

Ми от ССФ идва, а накрая сложих М - щото за мъжа на ССФ е темата  Laughing
Направо ме разбихте с тези кодове Laughing
Аз си се оплаквам-тук у форума, на приятелки също. Съвети рядко има, но ми олеква

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
аз предлагам да включим и любовника - ССЛ. Оплакванията от мъжа са обичайните и тях всички ги знаем. По-интересно е какви кусури има любовникът.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Любовникът е без кусусри, по подразбиране. Този с недостатъците ни е в къщата.
Аз се оплаквам обилно. Не лъжа, съвестта ми е чиста.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 371
андариел, какви извънземни кусури може да има един любовник newsm78
ако има, заменя се с друг, без кусури или с други такива Flutter

# 10
  • Мнения: 7 947
аз предлагам да включим и любовника - ССЛ. Оплакванията от мъжа са обичайните и тях всички ги знаем. По-интересно е какви кусури има любовникът.

 Joy Joy Joy
Едва ме нави - но нека и ССЛ включим  hahaha

Любовникът е без кусусри, по подразбиране. Този с недостатъците ни е в къщата.
Аз се оплаквам обилно. Не лъжа, съвестта ми е чиста.  Mr. Green

О, луда ли си - той ако е без кусури - за какво ще търпя в дома си тоя с кусурите  Joy

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Е, причини бол- СИО, деца, общ. положение....  Wink

# 12
  • Мнения: 7 947
Ох  Joy какво е СИО - кодовете верно много станаха  Joy

# 13
  • Мнения: X
Е - това е - трябва ли да споделяме негативите на мъжете си, за да ни олекне, да получим разбиране или евентуално съвет или трябва да пазим семейния имидж.................
Зависи от негативите.

Ако моят от утре се запъне и каже, че повече една чиния няма да измие , след като 20 години го е правил, ще си се оплача, като стой , та гледай.
Ако обаче ми изневери, гаранция, че няма да се оплача.....     Mr. Green    особено тук.

# 14
  • Мнения: 7 947
Добре бе, Краси - ето точно ти - никога за нищо не чух да се оплачеш из форума - с ясното съзнание, че може и да съм пропуснала някоя тема де.
Но все пак - ето кажи сега директно - имаш ли оплаквания?

Общи условия

Активация на акаунт