Трябва или не трябва да се оплакваме от ССМ?

  • 10 667
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 755
Добре де вие съдомиялни нямате ли, че винаги тези чинии все ги спрягате?!
Голем праз, ако не мие.. то пък на кого му се мият чинии.

п.п. Ахаа сега ще видим кой крив , кой прав. Вилико няма да ни огрее, от сега ти казвам. Laughing

# 16
  • Мнения: 135

Ако обаче ми изневери, гаранция, че няма да се оплача.....     Mr. Green    особено тук.[/b]

Ти ся какво.. подготвяш се отдалече ли???  Laughing
Аз обаче съм на друго мнение.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 7 947
Добре де вие съдомиялни нямате ли, че винаги тези чинии все ги спрягате?!
Голем праз, ако не мие.. то пък на кого му се мият чинии.

п.п. Ахаа сега ще видим кой крив , кой прав. Вилико няма да ни огрее, от сега ти казвам. Laughing


Ясно де, то отговорът ще последва след доста време за размисъл и преценка, вероятно в късна доба - когат знае, че не съм онлайн - демек готова да реагирам  Joy


Соте - баш така прозвуча, дааа  Whistling  Peace
И кажи на какво мнение си все пак - на друго мнение не ми е достатъчно...аз обичам всичко докрая, знаеш  Joy

# 18
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Опаквам се, все с някого трябва да споделиш в един момент. Не със всеки, но към определени приятелки с които мога да си кажа всичко - казвам. Точно вчера го "насолих" по скайп на една приятелка~Обаче пък вечерта се прибрах, Беби чистил, направил вечеря и ми стана много гузно~Иначе оплакването ми беше основателно~

# 19
  • Мнения: 106
Смятам, че форума е идеалното място за това. Ако споделя пред "приятелки" рискувам да разруша имиджа на семейството си. В рода на мъжа ми има желязно правило кирливите ризи не се вадят никога и пред никой. Затова като част от това семейство никога не споделям с никой, освен с майка ми и сестра ми. Пред всички други сме идеалното семейство. Но тук споделям много, защото има неща които ми тежат, а и съм взела мерки да запазя анонимност.

# 20
  • Мнения: X

Ако обаче ми изневери, гаранция, че няма да се оплача.....     Mr. Green    особено тук.[/b]

Ти ся какво.. подготвяш се отдалече ли???  Laughing
Аз обаче съм на друго мнение.  Mr. Green
За кое си на друго мнение?

viliko , идеални хора няма.И моят мъж си има някакви си ....свои си кусури.
Например, иска ми се да е малко по-......нахъсан, да кажем.
Също, трудно отказва на молби, с една дума, вечният самарянин.....
Понякога се случва, като се посдърпаме, да се отдръпне и да се затвори в себе си, вместо да разрешим нещата бързо....

Но е толкова рядко, че не го смятам за толкова важно, че чак да се оплаквам.
А и тук основно оплакванията са от рода на:
не хвърля боклука
не гледа детето
не готви
не чисти
не пере
не простира
и т.н....
А моят всичко това го прави.
Е, как да се оплаквам тогава?    Laughing

Айде, реагирай.     Grinning

# 21
  • Мнения: 7 947
Смятам, че форума е идеалното място за това. Ако споделя пред "приятелки" рискувам да разруша имиджа на семейството си. В рода на мъжа ми има желязно правило кирливите ризи не се вадят никога и пред никой. Затова като част от това семейство никога не споделям с никой, освен с майка ми и сестра ми. Пред всички други сме идеалното семейство. Но тук споделям много, защото има неща които ми тежат, а и съм взела мерки да запазя анонимност.

Ма ти само в този настоящ пост даваш толкова хляб да те разпознаят  Whistling
Ако си писала и в темата - за хотелите и почивките, море 2012 или за хубав детски клуб - в който си празнувахме рд-то и айдееееее  Joy


Ох, Красе - поскарвате се - ама ето - ти не казваш защо - тоест отново премълчаваш истинските причини и завоалираш нещата блестящо...толкова, че да ни избоде очите чак  Whistling

И...ако прави всичко товаа какво си му в къщата точно  Whistling

# 22
  • Мнения: 106
Ами споделяла съм за почивки и море, ама не качвам снимки. Мисля, че засега никой не ме разпознава. То и това остана, да ме разпознаят. Голям резил.  Laughing

# 23
  • Мнения: 7 947
Ами споделяла съм за почивки и море, ама не качвам снимки. Мисля, че засега никой не ме разпознава. То и това остана, да ме разпознаят. Голям резил.  Laughing

Само вметвам, че понякога никак не е анонимен форума  Peace
Амапък да знаете колко и какви хора четат...оставала съм с отворена уста - като разбера - че познати го четат - в смисъл - хора, за които никогаж не бих се усъмнила...

# 24
  • Мнения: X
Конкретика ли искаш?    Laughing
Ето, сещам се....разсеян е ,  от поне месец разнася три мои часовника, които са за смяна на батерии.Забравял.....    Laughing   Сутринта вече ми писна и го навиках едно хубаво.....почти 99,999 % съм сигурна, че довечера ще са с нови батерии.     Grinning

# 25
  • Мнения: 7 947
Конкретика ли искаш?    Laughing
Ето, сещам се....разсеян е ,  от поне месец разнася три мои часовника, които са за смяна на батерии.Забравял.....    Laughing   Сутринта вече ми писна и го навиках едно хубаво.....почти 99,999 % съм сигурна, че довечера ще са с нови батерии.     Grinning


 Laughing
Не мога да не те призная, просто си  Hug

# 26
  • Мнения: 8 268
Ми моя като няма негативи, нама да мога да се оплаквам  Weary

# 27
  • Мнения: 755
Ми моя като няма негативи, нама да мога да се оплаквам  Weary

Хвали се с пасивите и това дразни ....така че нЕма да си капо.

# 28
  • Мнения: 12 473
аз предлагам да включим и любовника - ССЛ. Оплакванията от мъжа са обичайните и тях всички ги знаем. По-интересно е какви кусури има любовникът.

Хм..затрудняваш ме - при мен любовника и Мъжо са едно и също лице? newsm78

# 29
  • Мнения: 135

Соте - баш така прозвуча, дааа  Whistling  Peace
И кажи на какво мнение си все пак - на друго мнение не ми е достатъчно...аз обичам всичко докрая, знаеш  Joy

Тук нещата не се изговарят докрай... забелязал съм че се пуска противоречива информация... на час по лъжичка.. и става обърквация.  Laughing

За Краси... трудно ми е да повярвам.. дано не е права, инак горкият мъж!!!  ooooh!
Ма тя крушката си има опашка.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт