Трябва или не трябва да се оплакваме от ССМ?

  • 10 668
  • 161
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 784

Ми от ССФ идва, а накрая сложих М - щото за мъжа на ССФ е темата  Laughing

Ако за мъжа на ССФ иде реч, той по дефиниция е перфектен по всички точки, защото и тя е, иначе и заминава титлата.

LadyLady, честно казано, толкова са ти лични темите, че за хора, които те познават, не би било проблем да те разпознаят, според мен. Аз не те познавам, не се стряскай, но имай едно наум. Каквито и мерки да вземеш, при добро желание и мотивация анонимността ти може да замине без никакъв проблем.

По темата - имаше една много готина тема, от рода на "ММ - недостатъци и положителни страни", много забавна, но не се сещам за точното заглавие, за да я издиря.

# 31
  • Мнения: X
За Краси... трудно ми е да повярвам.. дано не е права, инак горкият мъж!!!
Обикновено схващам какво имаш предвид, но и този , и предният ти пост, са ми ..... малко мъгла.    Thinking
Мислиш, че мъжът ми е от така наречените Мъж под чехъл?

# 32
  • Мнения: 135

Обикновено схващам какво имаш предвид, но и този , и предният ти пост, са ми ..... малко мъгла.    Thinking
Мислиш, че мъжът ми е от така наречените Мъж под чехъл?


Разбира се че не Краси.. опитах се да се поставя на неговото място.  Laughing
Сигурно това го устройва.
За другото обаче се замислих  newsm78.. защо го прави.. замазва гаф, начин да се оправдае за нещо.. много неизвестни които лично ме смущават.  Peace
Хубаво.. и аз помагам на жената, но всичко си има някакви граници които няма начин да прескоча... освен ако с нещо не сгафя!!!  Laughing
Изводи.. ще ги оставя на теб... но да не забравяме че аз не съм твоят мъж!!!  Laughing

# 33
  • Мнения: 293
На приятелките ми мога спокойно да се оплача.
И тук - също не ми дреме,бих се оплакала,кво ...  Whistling

# 34
  • Мнения: 3 371
ох, не знам... чувствам се ужасно ощетена Crossing Arms
краси е завоювала най-готиния, най-прекрасния, най-съвършения мъж на вселената и аз /и не само аз Mr. Green/ съм в пълна безиходица Rolling Eyes

абе , краси...ти за една батерия на часовник ли си Twisted Evil - ама аз изобщо не бих натоварила мъжа си с подобно издевателство Crazy.

# 35
  • Мнения: 8 827
Соте пусна такава тема и сега седна да чете на първи ред, първо място. Сеир! Laughing Аз вече се оплаках в темата на Соте и не ми се пише пак. Иначе оплаквания имам и като се ядосам, се оплаквам пред когото ми падне. Дреме ми форума ли е, или реален познат. Живея съвсем реален живот тук и сега. Не съм Краси все пак...

# 36
  • Мнения: 653
...от поне месец разнася три мои часовника, които са за смяна на батерии.Забравял.....    Laughing   

Моят разнася пет, от две години Joy
Да ви се оплача и аз Mr. Green!

И какво пак захапахте Краси не разбрах. За мен тя е съвсем реална и о!чудо нормална.

# 37
  • Мнения: 662
Не разбрах защо мъжът на Краси да е "горкият мъж", но явно доста българи, все още считат за съвсем нормално, жената да прави всичко, а те, при желание и добро разположение, да помагат, тоест-да отбиват номера.

Лошо няма да се оплачем, разбира се, но най-вече трябва да изискваме, ясно от кого. Mr. Green.
В  разни форуми и пред приятелки-ще ни олекне, разбира се, но ползата обикновено е никаква, ако не разискваме проблемите с човека, който е до нас. Naughty

# 38
  • Мнения: 3 784
Абе, и да разискваме, и да не разискваме... ако опре до твърде чести и многобройни разисквания, пишИ го........  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 662
Абе, и да разискваме, и да не разискваме... ако опре до твърде чести и многобройни разисквания, пишИ го........  Mr. Green

Така е, така е, затова още от началото-възпитание, последователност в изискванията и поощрения. Laughing
За да няма после постоянни оплаквания от ССМ, ССЛ и т.н. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 755
Ах,Соте...Пилате... Не така де, всеки сам си знае, много ви се иска всички да са като вас ей...ама...

Абе да ви кажа и аз си живея съвсем реален живот, ама не се оплаквам. Пък да ви кажа принципно съм си мрънкало. Та щом ви влече да си рИвете пред когото и където ви фане амока не значи, че друг като не го прави не е реален.

За мен Красимира също е нормална, както и живота и`, но тона и` е различен, натрапчив, както и разбиранията и` ви дразнят. Но да бъде нарицателно за перфектна ССф ...си мисля , че е доста далече.

# 41
  • Мнения: 3 784
ССФ е като абсолютната нула във физиката, не е възможно да има човек, който да е нарицателно за ССФ. То си стои просто така... ориентировъчно.  Laughing

# 42
  • Мнения: 4 569
Рядко го хваля във форума и рядко се оплаквам тук от него.

# 43
  • Мнения: X

Обикновено схващам какво имаш предвид, но и този , и предният ти пост, са ми ..... малко мъгла.    Thinking
Мислиш, че мъжът ми е от така наречените Мъж под чехъл?


Разбира се че не Краси.. опитах се да се поставя на неговото място.  Laughing
Сигурно това го устройва.
За другото обаче се замислих  newsm78.. защо го прави.. замазва гаф, начин да се оправдае за нещо.. много неизвестни които лично ме смущават.  Peace
Хубаво.. и аз помагам на жената, но всичко си има някакви граници които няма начин да прескоча... освен ако с нещо не сгафя!!!  Laughing
Много с недомлъвки ми говориш.....надявам се, че правилно те разбирам.    Peace
Не разбрах кое Друго имаш предвид....часовниците ли?
Ако е това, просто има познат с магазин за подобни....чаркалаци.И му дава по-качествени неща на по-ниска цена.Плюс това е доста далече от нас, а мъжът ми поне по три пъти на ден обикаля из града с колата по работа, така че по-лесния вариант е просто да мине оттам.....
А ако е факта, че прави всичко наравно с мен, че ми угажда, и т.н., той си е такъв от първия ни ден заедно.Та ако замазва гаф, явно ще да е дооооста стар гаф.....     Laughing 

Аз , честно казано, не разбирам защо на някои хора им е толкова трудно да приемат, че е напълно нормално и реално един мъж да обича една жена и да иска тя да е щастлива с него?
 

# 44
  • Мнения: 4 841
Аз лично не се оплаквам. Мразя оплакването. Самата дума ми е гадна, и най-много от всичко мразя някой да мрънка и да хленчи. Особено пък когато крайният ефект е "Дай да помрънкам да ми олекне, че после всичко да си продължи по старому".

За себе си мога да кажа, че съм директна и обичам да оправям (и поправям) нещата. Като се ядосам - крещя, като ми е тъжно - споделям защо страдам, като съм наранена - искам обяснение, като се чувствам пренебрегната - изисквам си вниманието. Но само и единствено от конкретния човек, който е причината за това. Отношенията между двама души (независимо дали партньорски, родителски, роднински, колегиални, приятелски и т.н.) се изживяват по начин, който няма ама нищо общо с това, как изглеждат нещата отстрани. Колкото и да си близък с един човек, няма как да знаеш как точно стоят нещата вътре в двойката.

Моето ССМ не е перфектно, както и аз не съм, но ако опиша тук всичките му недостатъци и опиша някакви ситуации, какво точно ще постигна? Най-много некоя Пена да потрие доволно ръце и да си вика "Абееееее, какво е седнала да ми се прави тая, дето мъжа и за рождения ден и подарява тигани!" (примерно). Ако това се нарича "пазене на имидж" - ОК.

А Краси я харесвам, и напълно и вярвам за всичко, което описва, защото познавам и други такива хора. Особено пък след като разбрах, че мъжът и е зодия овен. Това го казвам, защото имам тайното подозрение, че всъщност темата е конкретно за нея.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт