Трябва или не трябва да се оплакваме от ССМ?

  • 10 668
  • 161
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 712
Въпросът не дали, а как.

# 46
  • Мнения: 116
Не бих допуснала да го разнасям тук,или на познати.Пускала съм тема,но с идея да е общо зададена и не за оплакване,а за друго беше.Ще използвам да кажа,че много се дразнех преди 15 години,правеше ми впечатление,хора на годините на родителите ми-все гледаха да изкарат кирливите ризи на партньорът,или децата и да ги злепоставят.Честно,не го разбирам този манталитет и ми е много отвратителен.Говори за неуважение към най-близките.

# 47
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Не си спомням да съм се оплаквала от мъжа си във форума или където и пред когото и да било. Просто не съм такава. Имало е моменти, в които ми е идвало да го убия с права лопата, ама .....все още сме заедно. Не е идеален, а аз пък съвсем. Като се замисля, май той ще има повече нужда да се оплаква от мен, отколкото аз от него.
П.С.
 Не разбрах защо се закачате с Краси  newsm78. За мен тя е типичната жена-домакиня( без да влагам това пренебрежително отношение, което в последно време се налага като се каже " домакиня"). Готви вкусно и красиво, държи домът и да е чист и подреден, а трапезата - изпипана и цялото семейство да седи дружно около нея. Нищо лошо. Това, че аз не съм такава не ме прави по-лош човек от нея или пък не смятам, че трябва да и се подигравам за това, че моят живот и семейство не изглежда по този начин.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 349
Аааааааааа никакви оплаквания  Mr. Green Mr. Green И какво е това ССМ?  newsm78 newsm78

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ССМ няма недостатъци.
Има особености, които понякога ви дразнят.

# 50
  • Мнения: 2 646
Във форума-никога!На приятелка-зависи.Ако ме е яд в момента на ССМ за нещо битово и дребно,може да споделя,за да ми олекне,но да седна да го оплювам-тц,не ми е в стила.Ако все пак,евентуално,много ми е накипяло,оплаквам се,но внимавам отсрещната дружка да не остане с впечатление,че ССМ тираничен деспот Mr. GreenС две думи-внимавам,когато и ако реша да се оплаквам.

# 51
  • Мнения: 3 784
Може ли да попитам, понеже няколко пъти срещам ника ти из различни теми и се чудя - как се чете - мЕкичка като прилагателно, или мекИчка като закуска?

# 52
  • Мнения: 4 841
Може ли да попитам, понеже няколко пъти срещам ника ти из различни теми и се чудя - как се чете - мЕкичка като прилагателно, или мекИчка като закуска?

 Embarassed Embarassed Embarassed Тоз въпрос и мен ме терзае всеки път, когато срещна този ник из темите, но реших, че е лично, и се въздържам да питам... Та, +1, както се казва...

# 53
  • Мнения: 2 646
Може ли да попитам, понеже няколко пъти срещам ника ти из различни теми и се чудя - как се чете - мЕкичка като прилагателно, или мекИчка като закуска?
много сте забавни-чете се мЕкичка,с ударение на е-то,от прилагателното мек,мека
децата така ме наричаха като бяха по-малки
дегизирала съм се и аз,уж да не ме познаят Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3 784
Мерси!  Mr. Green На мен и двете тълкувания ми допадаха, но много ме гризеше кое е правилното.

# 55
  • Мнения: 135

Много с недомлъвки ми говориш.....надявам се, че правилно те разбирам.    Peace
Не разбрах кое Друго имаш предвид....часовниците ли?
Ако е това, просто има познат с магазин за подобни....чаркалаци.И му дава по-качествени неща на по-ниска цена.Плюс това е доста далече от нас, а мъжът ми поне по три пъти на ден обикаля из града с колата по работа, така че по-лесния вариант е просто да мине оттам.....
А ако е факта, че прави всичко наравно с мен, че ми угажда, и т.н., той си е такъв от първия ни ден заедно.Та ако замазва гаф, явно ще да е дооооста стар гаф.....     Laughing 

Аз , честно казано, не разбирам защо на някои хора им е толкова трудно да приемат, че е напълно нормално и реално един мъж да обича една жена и да иска тя да е щастлива с него?
 

Под другото Краси, имах предвид че може зад гърба ти да има неща, за които даже не подозираш... подчертавам, това са мои тълкованияPeace

Трудно ни е да приемем, защото просто ти завиждаме.  Laughing
Относно угаждането.. колкото по угаждам и се старая, толкоз по капризни и взискателни стават.. накрая угодия нема.  Laughing
За да ми ценят усилията, просто съм вдигнал ръце... рано или късно мачка за погачка ще ми кацне  Laughing...

Скрит текст:





# 56
  • София
  • Мнения: 23 107
Винаги се оплаквам от мъжа ми, когато има за какво. Обикновено с колежката си споделяме, защото нашите мъже са правени като по калъп.  Mr. Green Много разтоварващо ми действа, не си задържам яда в себе си. Като се замисля обаче, мъжът ми ме дразни с неща, които спокойно мога да игнорирам, без да си тровя нервите.

От своя страна пък мъжа ми и неговият шеф са категорични, че аз и жената на шефа сме като родени от една майка. Нямало иначе начин да си приличаме толкова много.  Joy И се забавляват на наш гръб постоянно.

# 57
  • Мнения: X
Под другото Краси, имах предвид че може зад гърба ти да има неща, за които даже не подозираш..................

Ами, възможно е.Не претендирам, че знам всичко за мъжа си, къде ходи, какво прави, с кого и т.н.....
Но, ако изобщо има друго, то по никакъв начин не е нарушило нашите отношения , чувства, начина ни на живот и комуникация за тези 24 години.Както писах, той си е такъв, откакто го познавам...
Защо тогава изобщо да се замислям ?

# 58
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако аз разбера, че има нещо настрани, вече нищо няма да е същото.

# 59
  • БГ
  • Мнения: 735
Оплаквам се и на приятелка и тук Peace. Минава ми мисълта и на родата да метна някоя пикантна новина Laughing, не все аз да съм черна а той-на мама пефектното синче. Удържам се все още. Нямам много поводи за оплакване аз . А това, дали е анонимно тук- какво като те разпознаят , не е свършил света. Точно тогав аможе ефекта да е и по-голям.Току виж някой си коригирал поведението, той, тя , те........знам ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт