Трябва или не трябва да се оплакваме от ССМ?

  • 10 681
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 768
Аз моето внение го казах още преди тази тема, но ще го копирам и тук:
Мъжът обикновено е твой личен избор. Да се оплакваш от него означава да се оплакваш от избора си. То е ясно, че перфектни няма, но за да съм го предпочела пред всички други, явно предимствата му са повече от недостатъците. Ако имам забележки, би следвало да му ги кажа, а не да го разнасям по форуми и познати.

# 61
  • Мнения: 135

Ами, възможно е.Не претендирам, че знам всичко за мъжа си, къде ходи, какво прави, с кого и т.н.....
Но, ако изобщо има друго, то по никакъв начин не е нарушило нашите отношения , чувства, начина ни на живот и комуникация за тези 24 години.Както писах, той си е такъв, откакто го познавам...
Защо тогава изобщо да се замислям ?


По повод двуличието, позволи ми да разкажа една действителна история.  Peace

У наше село те такова спокойствие между мъж и жена къде 70 -те... никога не са имали каквито и да е пререкания или семейни драми.
Мъжът се спомина.. знаеш, сълзи, мъка и т.н.
Само че минават няколко месеца и се явява некъв младеж... вади разни нотариални завещания, иска си неговият дял.
Всички са в шок... човека се оказва извънбрачен син на починалия. Rolling Eyes
За компенсация че е бил лишен от бащини грижи.. сега си получи заслуженото.
Вярната и спокойна женица не можа да преживее дълго срама... след две години се спомина и тя.

Та това исках да ти кажа Краси.. никога не знаеш от кой храст ще ти изскочи заека.
Разбира се това са изключения и едва ли искам да го пожелая на някого.. но такъв е живота!!!  Peace

И да не тръгнеш сега да тормозиш мъжо си  Laughing.. споко, на теб няма начин да ти се случи!!!!  Laughing

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 364
Оплаквам си се на най-близките - да знаят как стоят нещата. Ако случайно (то няма да е случайно, де) реша да си събера чукалата, поне да не им дойде като гръм от ясно небе, а да са наясно в общи линии.  Laughing Няма за какво да поддържам фалшива картинка, пред най-близките съвсем спокойно трябва да се знае какъв е пейзажът, а и е необходимо, те затова са най-близки.
Тук публично рядко се е случвало, но също съм се изтървала, като ми дойде в повече.  Embarassed

# 63
  • Мнения: 755
Ееее Соте много си гаден иде ми да те цапардасом. Нещата от живота ни са такива каквито ги усещаме, примерите пред очите ни са само примери. Стига вече , де няма нищо идеално в семейството на Красимира, тя е просто нормална. Единственото това, че прекалено дава примери със себе си и дразни.Убедена съм , че тук има доста такива , но просто не бодат окото , защото не ползват себе си за мерило.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 217
Може и да звучи странно, но от моя мъж нямам за какво да се оплача.....Най-често страданията ми са породени от мен и отношението ми към него.....
Т.е. най-често се оплаквам от себе си. Мога навсякъде и на всеки да се оплача. Така съм устроена. Нищо не крия. Всичко е на показ....И, съответно, си патя от това....Но това е положението - характер...

# 65
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
ССМ-то го обърках с ПМС-то първоначално  Embarassed Но вече от толкова съкращение и абревиатури трудно се ориентирам. Не схванах това тема посветена на Краси ли е или така се е получило? И нейното М, ли е форумския ССМ? Някаква класация няма ли да вземем да направим? Нещо кандидатури да се представят, после да се гласуват, та да може да се направи представителна извадка за ССМ. После и за другото ССЛ /май/. А и ако някой има стандартите на ССФ, да вземе най-накрая да ги пусне, че се комплексирам от липсата на информираност.

Вилико  Peace

П.с. ще оформя кандидатурата на милото, само формуляр да видя или нещо подобно.

# 66
  • Мнения: 135

Ееее Соте много си гаден иде ми да те цапардасом. Нещата от живота ни са такива каквито ги усещаме, примерите пред очите ни са само примери. Стига вече , де няма нищо идеално в семейството на Красимира, тя е просто нормална. Единственото това, че прекалено дава примери със себе си и дразни.Убедена съм , че тук има доста такива , но просто не бодат окото , защото не ползват себе си за мерило.

Ся пък на бой ви избива  Laughing.. нещата от живота Форти, са такива каквито сами си ги направим.  Wink

Скрит текст:

# 67
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
sote-full , не можах да схвана в каква връзка цитира този тъп пример на Краси? Дразни те с нещо ли? Не можеш да възприемеш,че има хора,които могат да живеят и такъв живот? Нещо нереално ли и  се случва?Може би в твоите очи мъжът и изглежда извънземен,несъвпадащ с твоите представи за "истински"мъж?
Ще ме извинявате,ама да се пуска тема с която да се провокира съфорумка,е меко казано нагло!
Хайде,дадох повод за продължение на темата,че нещо замря Laughing

# 68
  • Мнения: 135

sote-full , не можах да схвана в каква връзка цитира този тъп пример на Краси? Дразни те с нещо ли? Не можеш да възприемеш,че има хора,които могат да живеят и такъв живот? Нещо нереално ли и  се случва?Може би в твоите очи мъжът и изглежда извънземен,несъвпадащ с твоите представи за "истински"мъж?
Ще ме извинявате,ама да се пуска тема с която да се провокира съфорумка,е меко казано нагло!
Хайде,дадох повод за продължение на темата,че нещо замря Laughing

Караш ме да спамя излишно.  Laughing
Първо danidji.. имам честта да съм почти на едни години с Краси.
Второ.. с многоуважаемата лично от мен Краси, сме си говорили често на ЛС по различни въпроси.. но ти няма как да знаеш това.. можеш да я попиташ лично.
Трето.. никой и с нищо не цели да провокира Краси, тя е достатъчно ценен потребител, дето може всяка тема да възроди по своя си начин.. предполагам затова е спечелила уважението на целият форум.
Дори бих казал че тя нас провокира с постовете си.  Laughing
Повечето се заяждаме и провокираме с Краси.. защото просто и завиждаме.. няма начин обаче всички да имаме нейният начин на живот.. няма начин да имаме и нейните разбирания.  Hug
Всички знаем че тя е един прекрасен потребител.

Нищо лично Краси.. но требеше да се изокам!!!  Hug

Сори за спама.  Peace

# 69
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
 Laughing

# 70
  • Мнения: 755
Ау Соте, ама ти верно си търсиш боя... Laughing какъв е този честен спам. Срамота , я бързо нещо нагледно в твой стил, к`во се размекна ся. Laughing

А инак Красимира си има закачка с Вилико и тя пусна темата, която и хрумна от едно мое мнение.  Абеее като свински черва сме...ужас. Whistling

# 71
  • Мнения: 135

Ау Соте, ама ти верно си търсиш боя... Laughing какъв е този честен спам. Срамота , я бързо нещо нагледно в твой стил, к`во се размекна ся. Laughing

Та кво казваш..че си имаме своя атмосфера...  Laughing

Скрит текст:

Да вземе да се поутвърдим...  Mr. Green

Скрит текст:



# 72
  • Мнения: 186
Който иска нека се оплаква.Тук има някаква анонимност и може.Понякога дреболиите в живота ни,а и не само дреболии стават непоносими и така можем да изпуснем парата.Аз също не съм се оплаквала или пускала теми.Стискам палци да не ми се и случва,че човек никога не знае.
А ако от всички тези истории някой успее да си помогне,това вече е плюс.

# 73
  • Мнения: 1 610
определено споделянето на част от нещата са здравословни...
то пък и само да се хвалим...дотяга някак си...

# 74
  • Мнения: 5 391
Тук има някаква анонимност и може.
Не мисля, че тук има каквато и да е анонимност Simple Smile
Но не за това не се оплаквам, не виждам смисъл да хабя енергия в това, предпочитам да я насоча към решаване на проблеми, заради които хипотетично бих мрънкала.

Общи условия

Активация на акаунт