Зоната и ние - тема 11

  • 54 743
  • 732
  •   1
Отговори
# 540
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
И аз се записвам, но с уговорката, че ще коригирам стартовите си килограми в деня на започване - сега съм 70 кг, 14 блока дневно. Обаче остане ли предложената от мен дата ще съм родила и ще съм с поне 7 кг по-малко  Laughing
♥snow_angel♥ По принцип победител е този, който има най-много пчелички, и по малко търтеи Simple Smile и разбира се свалените килограми. Ще пусна правилата скоро Simple Smile Теб не знам в коя графа да те сложа Simple Smile  но твоята награда ще е най-вече за малката душичка в теб Hug Важното в тези състезания е да придобиете навици, след това дори и да не спазвате стриктно, като имате навика как да се храните, всичко се нарежда от самосебе си Simple Smile

За сега имам 3ма записани:
Dahlia -66кг - 8 блока
♥snow_angel♥ - 70 кг, 14 блока
viktori -54. 700кг.-9блока

roksi12 можем да почнем малко по рано, хем да не хванем свети Валентин  на 14ти Simple Smile например 25-28 януари, както решите, и дай кила и блокове Simple Smile



# 541
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Emigrantка, имам желание да се включа, защото и мъжа съм навила от първи да сме на този режим, че и той има за смъкване. Но дори и да не успея ще ви чета и ще ви се възхищавам. Честно казано не знам дали от 25-28 ще мога, защото на 22-ри влизам да раждам и ще стане сложно. Но ще стискам зонови палчета на всички, които се запишат!

(Абе да си призная ако Хепи Гери се включи ще стискам най-много на нея  Mr. Green )

# 542
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
♥snow_angel♥ ти ще си най-наи-великата, ако след раждане успееш да стоиш в зоната. Аз нямах време да се наспивам, камо ли да готвя зоново и да имам време да ям по 5 пъти на ден, а пък да не говорим да готвя зоново и на мъжо в същото време. Като дойде бебчо, няма да имаш време да се погледнеш, освен ако няма много баби да ти помагат  Hug Но искрено ще се радвам ако успееш с това огромно предизвикателство. Всъщност най важното ще е за бебето, когато кърмиш, да си хапва най-балансираното майчино мляко  Heart Eyes
Между другото погледна ли при рибеното масло абзаца ЗАЩО СЕ НУЖДАЕМ ОТ DHA? -добавила съм доста нови неща там. И за бебчетата-колко много се нуждаят от DHA  Hug

# 543
  • Мнения: 1
Влизам с две ръце /и доста излишни килца/ в състезанието - 57 кг, 9 блока. Преди 2 дена си измерих обиколките, ако трябва ще дам и тях. Аз съм за по-ранно започване, но както решите. Емигрантка, моля те да сложиш пак правилата да не търся назад в темите.

PS В сайта си наблегнала на нещо ново за мен - медитацията. Признавам, че съм боса по въпроса, свързвам я с йогата единствено. Би ли споделила опита си или източник, който мога да ползвам. Какви са ползите за теб?

# 544
  • Варна
  • Мнения: 0
roksi благодаря и във Варна имаме  няколко руски магазина не съм сигурна как се казват но ще проверя за овесените ядки, ако не направо ще си купя лющен овес, явно е същото? Емигрантка същото ли е? http://bilki.bg/product/1636/oves-lyushten-300gr.html

# 545
  • Мнения: 2
И аз се записвам Peace

Не пиша, но се...опитвам да зонувам от доста време Grinning
за начало..колкото по-скоро, толкова по-добре:>

иии новият сайт е прекрасен:> Емигрантка Hug

# 546
  • София
  • Мнения: 2 660
Да се запиша, че да чета и да се мотивирам. Преди зонувах и бях отличник, с нарушения и без ограничения отслабвах и се чувствах прекрасно... Сега от около година и половина изпуснах нещата...
Връщам се плавно и ще се старя много.
Успех на всички състезателки.

# 547
  • Мнения: 659
Много ми хареса първото състезание. Четох темите назад, за да си изясня нещата. Много сте ми полезни.
Ще се запиша и аз.От 10.01 съм надявам се в Зоната. 70кг., храня се с 8 блока.

# 548
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Maxima2 разбира се че ще сложа правилата, нека да се съберете всички които ще участвате и почваме Simple Smile Относно медитацията и спорта, те са неотлъчна част от зоната. Просто не съм стигнала до тях още. В момента искам да завърша за арахидоновата киселина, да сложа малко материал за тази пуста киселина, дето никой не й обръща внимание, а Сиърс е написал цяла книга за това, и гледам да събера най интересното и най важното, да го сбия в една статийка, ама голям зор Joy и за тва се бавя, щото събирам и от двете му книги-токсичните мазнини и анти възпалителната зона Simple Smile Ще дойде ред и на медитацията и спорта Simple Smile

# 549
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
roksi благодаря и във Варна имаме  няколко руски магазина не съм сигурна как се казват но ще проверя за овесените ядки, ако не направо ще си купя лющен овес, явно е същото? Емигрантка същото ли е? http://bilki.bg/product/1636/oves-lyushten-300gr.html
lenybeibi тези от линка изглеждат добре Simple Smile В пикадилито провери ли дали няма Simple Smile Аз да ти кажа хич не съм обръщала внимание къде имаме руски магазини Simple Smile Помня само руския пазар в Аспарухово Simple Smile Овеса който купувам аз е леко натрошен, не знам този целия как ще се сварява Simple Smile Трябва да пробвам някой ден Simple Smile

цлете добре си дошла при другите състезателки Simple Smile

# 550
  • Мнения: 0
Момичета Hugотносно  овеса -мога да кажа, че става за около половин час на бавен огън, без накисване,сега си сложих да набъбне през ноща и утре ще видя newsm78 за колко време ще се приготви. Само Емигрантка да напомни колко често може да се хапва.Доста насища,и не си гладен дълго време  Laughing

Последна редакция: сб, 19 яну 2013, 20:42 от roksi12

# 551
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Момичета Hugотносно  овеса -мога да кажа, че става за около половин час на бавен огън, без накисване,сега си сложих да набъбне през ноща и утре ще видя newsm78 за колко време ще се приготви. Само Емигрантка да напомни колко често може да се хапва.Доста насища,и не си гладен дълго време  Laughing

Колко често да се яде овесена каша Simple Smile Въпрос № 53  Heart Eyes

# 552
  • Мнения: 114
Здравейте,момичета! HugНова съм във форума  и от скоро зонувам.Искам да попитам знаете ли колко грама сьомга е един ПБ,но не филето,а пушената,пакетирана сьомга?Като цяло много бавно свалям,въпреки,че имам доста за сваляне,а мисля,че изчислявам правилно,но не изобщо не гладувам,въпреки,че съм на 8 блока на ден,разпределени на 3 хранения.Успех на всички!  love001

# 553
  • Los Angeles CA
  • Мнения: 538
Приемате ли все още в състезанието? Ще прочета какви са ви условията, и ще ви дам мерки и блокове.
Целта ми не е толкова да отслабна, а да си наложа дисциплина. Ще бъде удоволствие и малко предизвикателство за мен, ако мога да вляза.   

# 554
  • Мнения: 0
бибе  Simple Smile  пушената сьомга е 28гр. за 1 бл.П

Emigrantka ,  благодаря  Hug

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 10:59 от roksi12

Общи условия

Активация на акаунт