Зоната и ние - тема 11

  • 54 791
  • 732
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1
здравейте от 1 седмица се мъча зоново Wink трудна работа ми се вижда
 и да ви питам
колко е единица ориз и картофи на грамове ( в таблицата са само на чаши)? аз хапвам предимно сирене и леща, че ми е най- лесно да ги смятам baby_neutral

# 526
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
здравейте от 1 седмица се мъча зоново Wink трудна работа ми се вижда
 и да ви питам
колко е единица ориз и картофи на грамове ( в таблицата са само на чаши)? аз хапвам предимно сирене и леща, че ми е най- лесно да ги смятам baby_neutral
Вятър в таблицата има много продукти, на които липсват грамажите, и малко по малко я допълваме. Просто не мога да направя всичко на веднъж, а и постоянно звъня в зоната за какви ли не щуротии, и гледам да не ставам нахална Simple Smile Но със сигурност таблицата се допълва, дори и да е с бавно темпо  Hug Съжалявам, че не мога да ти помогна в момента  Hug

# 527
  • Мнения: 83
Emigrantка , благодарности и от мен за труда ! Ако има нещо,с което можем да сме ти полезни и останалите,обаждай се! Simple Smile
Аз от 2 седмици съм си стриктна ,но не съм се измервала от тогава.Тия дни трябва.
В къщи сега съм много щастлива,защото и баща ми прояви интерес към Зоната!  Sunglasses

# 528
  • Варна
  • Мнения: 0
Благодаря емигрантка, в края на месеца ще ходя до Германия и ще проверя в техните аптеки за течно рибено масло което е със сертификат. Нещо друго по-специално за децата трябва ли да следя за маслото.
 Относно овесените ядки аз от този вид който ти си ни показала в твоя сайт не мога да намеря в БГ пише че не са инстантни  а изглеждат като вашите инстантни. Твоите овесени ядки ми приличат на жито.

# 529
  • Мнения: 1
мерси емигрантака:)

аз гледах по таблицата и ще го смятам  по 40 грама, защото се води 1/5 чаша, а лещата за 1/4 е 50 гр.

все още разни неща ги обърквам- вчера полвах авокадо за мазнина, но трябва ли да смятам и теглото му за въглехидрат?

# 530
  • Мнения: 0
lenybeibi, Hug относно- овесените ядки ,купих ги същите, като тези който е показала Емигрантка, от руския магазин "Берьозка" за 0700гр.-2.90лв а със сигурност ги има в био магазините.И мога да кажа , направо си е овес, подобен на този който дават на животните, вкуса е подобен на жито.Със сиренце или извара е вкусно. eat

# 531
  • Мнения: 0
lenybeibi, Hug относно- овесените ядки ,купих ги същите, като тези който е показала Емигрантка, от руския магазин "Берьозка" за 0700гр.-2.90лв а със сигурност ги има в био магазините.И мога да кажа , направо си е овес, подобен на този който дават на животните, вкуса е подобен на жито.Със сиренце или извара е вкусно. eat

сори dohвидях, че не си от София .

# 532
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Emigrantка , благодарности и от мен за труда ! Ако има нещо,с което можем да сме ти полезни и останалите,обаждай се! Simple Smile
Аз от 2 седмици съм си стриктна ,но не съм се измервала от тогава.Тия дни трябва.
В къщи сега съм много щастлива,защото и баща ми прояви интерес към Зоната!  Sunglasses
Ini` Разбира че може да сте ми полезни, приемам всякакви предложения и идеи за сайта, стига да са по възможностите ми Simple Smile Аз благодарение на вашите въпроси и обсъждания  сайта се разширява  Hug

А ако вкараш и баща ти в Зоната, ще направиш най-голямото добро Simple Smile

иначе нещо почва да ми идва вдъхновението за състезание, и ще чакам да обявите дата. Но се организирайте по скоро, ако искате да сте състезателки, докато музата ми не е отлитнала Simple Smile И този път нека да е както беше първия път-най великото и сериозно и весело състезание Simple Smile (че втория път нещо много се изложихте)
Така че казвам, ако искате, Емигрантка е на лице, давайте дата и да почваме. Laughing

# 533
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Първи февруари?

# 534
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Ако ще има състезание, ще е пак 15 дена, както преди, който ще участва да си каже  с колко килограма започва, и по колко блока яде на ден:) 

# 535
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Аз веднага се записвам - в момента 66кг - 8 блока на ден. Laughing

# 536
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
И аз се записвам, но с уговорката, че ще коригирам стартовите си килограми в деня на започване - сега съм 70 кг, 14 блока дневно. Обаче остане ли предложената от мен дата ще съм родила и ще съм с поне 7 кг по-малко  Laughing

# 537
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 114
Ок, почвам да записвам Wink И преди да почне състезанието,  измерете си коремите и бедрата със шивашки метър и си ги запишете някъде, защото много често килограмите се задържат известно време, а падате на сантиметри (това е за новите момичета Simple Smile )

# 538
  • Мнения: 0
Чудесно ,решение . smile3521     аз   съм ЗА ,обаче до 1 02.ще ми спадне ентусиазъма,неможе ли от 21.01-или по скоро.Ако има желаещи разбира се. Laughing

# 539
  • Мнения: 1 149
Koгато решите,аз  съм съгласна 54. 700кг.-9блока

Общи условия

Активация на акаунт