Отговори
  • Мнения: 3 784

Мили съ-езиколюбители,
Случайни минувачи,

Тема 11 е посветена на най-новото ни малко съкровище, слънцето и гордостта на любимата ни Зимна роза, езиколюбител и половина с много сериозен поетичен, прозен, културномасов и кулинарен принос към Кафенето. Изреждам приноса, защото очаквам, че последният и шедьовър ще отнема най-сериозната част от вниманието и през следващите 20-ина години. Grinning Розе, от сърце се радваме заедно с теб, обичаме те и те чакаме да се завърнеш при нас!

Ганковото кафене отрано, както винаги, пълно с посетители, гърмеше и димеше. То беше сборният пункт и на стари, и на млади и там се разискваха общинските въпроси, и възточният, и всичката вътрешна и външна политика на Европа. Един малък парламент.

Непременно прочетете - цели и устав на Кафенето.

Последна редакция: сб, 01 дек 2012, 18:04 от Nickkie

# 1
  • Мнения: 3 784
Позволявам си за втори пост да сложа обединени всички честитки от средата на предишната тема. Много моля, ако неволно съм пропуснала някого, или ако някой сметне, че е необходима корекция в цитата, да си каже навреме.

Другари-езиколюбчета, редиците ни се увеличиха със Самуил Розин, 2,300 гр., с добър апетит. Майката-героиня праща поздрави на всички, викам да му пийнем за попътен вятър в тоя скапан, свински живот.  Mr. Green



Урааа! Живи и здрави да са ни! Прекрасно име са му избрали!   ura

Ю мийн, наш Розин?! ЕХА!!!!

Да им е жив и здрав и много да ги радва и да ги оставя да спят! Наз-дра-ви!

Йееее, каква хубава новина! Да е жив и здрав младият г-н Розин, да яде и да спи, колкото му се полага, а на мама Рози пожелавам бързо възстановяване и здрави нерви   bouquet

О, каква прекрасна новина!
Да им е жив и здрав! Чудесно царско име са му избрали. Много да ги радва и малко да ги ядосва за баланс.
На Розето пожелания с повече хладнокръвие да посрещне това, което им предстои да преживеят двамата заедно  smile3541

Живи и здрави да са цялото вече пораснало семейство!  Hug

в тоя скапан, свински живот.  Mr. Green
Ти си същ извор на позитивизъм  Mr. Green

Ихаа, честит Самуил на Розето, да расте щастлив и обичан  ura

Честита нова работа на Апокалиптик! Да й носи удовлетворение, пари и да й спори!

Честит малък момък на Розето! Да папка, да слуша умерено и много радост да им носи! А на мама бързо възстановяване! Hug

Тамън прочетох в друга тема! Честит Розин мамин син Самуил! Прекрасно име! Стискам всичкото палец да е родила леко и бързо да се възстанови! Няма по - хубава новина от тази днес!

Оле , разтреперих се от вълнение ! Честит малък слънчо на Розето! Да е жив и здрав и много да ги радва !  Hug

И в оптимистичният дух на Пуци и аз да кажа : Розе ще видиш ти сега едни песни и танци на народите    Laughing  Kissing Heart



честита радост на Роза и Роз Simple Smile

и честит нов член на бандата  Laughing имаме повод за почерпка  Laughing

Децата винаги са мили, просто с времето майките им подивяват.

Да му се усмихва светът по-често на Самуил, и всеки ден да му носи по малко сила, мъдрост и вяра. И все така, цял живот.

Да му пуснем някое парче за добре дошъл, а? И да усмихнем уморената мама?

Благодаря, девойки, за пожеланията.
Да честитя и аз на милата ми Дани Hug Да са живи и здрави с малкия Самуил. Прекрасно име просто Heart Eyes
Имах предчувствие аз оная вечер, че натам са тръгнали нещата Mr. Green
Злате и Пуци, честито на момичетата ви Hug

Честит имен ден на Катетата. Много да са здрави, красиви и щастливи!  bouquet  bouquet

Честит Самуил на колегата Роза. Сега С ФУСТА И ГАЩИ вече ще трябва да отвори факултет КЪРМАЧКИ (Краткосрочна Ъдъптация към Ревящи, Мучащи и Акащи Човечета с КоликИ), пък ха дано да е без КИ.   bouquet Hug

Лелее, страхотна новина!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честито на Розето за малката розова пъпка!!  Пуц, предай им много силно нагушкване! Да и е жив и здрав малкият цар!

Две музикални поздравчета за Бебчо и мама:

   

Пуц, ник'во криене, това бебче го чакаме със затаен дъх (поради което крайно мълчаливо) в темата от месеци.  Laughing 

# 2
  • София
  • Мнения: 6 219
тенкю баба! Изразила си мисля единодушното мнение на цялата тема  Hug
Само да вметна, че Розиното не е пъпка вече. Било е пъпка, вече е здрав Трендафил, но не Акациев.

# 3
  • Мнения: 3 784
Ване, аз от гледна точка, че ако Розето е Роза, докато Трендафилът стане голям Трендафил, ще е все по-разтваряща се пъпка. Но ако vox fori каже, ще поправя заглавието.

# 4
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Което не отменя това ни задължение :

# 5
  • Мнения: 3 736
Ахой! Прекрасно е, колега, Роз ще плаче.  Mr. Green

Анги, съзирам една... еднопосочност у теб вчера, днес... а утре?  Mr. Green

# 6
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Утре - от другото!:)

# 7
  • Мнения: 3 736
Антъй, постоянството е в основата на успеха!

Зачудена съм - защо няма линк към първа тема от поредицата ни? Сигурна съм, че е нарочно, но защо, защо!

# 8
  • Мнения: 3 784
В постоянството е истината, индийд!
Колега, има - "цели и устав" е линк към първи пост на първа тема. Неординерно кръстен, защото така и така се води задължително четиво.  Mr. Green

П.П. Остави се, аз така се бях вживяла в по-представителното число, че не само кръстих темата 12 (hence редакцията на първи пост в настоящата  Mr. Green), ами и се зачудих в един момент къде е тема 11, че ми липсва в линковете.  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 736
Умното си е умно.  Grinning

# 10
  • Мнения: 3 784
Умно си си, така е, как веднага регистрира, че нарочно липсва.  Grinning

# 11
  • Мнения: 6 493
Ники , чудно , чудно .......само да не ти се налага да постваш поздравите до края на коликите  Wink.

# 12
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 3 нови отговора.

 Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 5 656
Подсмрък чудесна подсмрък тема! Розето че ще реве, е ясно. Ама и без това никой няма да я остави да спи, та каква й е работата  Mr. Green

Само че аз по друг повод си подсмърчам, не заради Розето. Разшетах се днес да чистя и други подобни подвизи. И ме хвана страхотна хрема. Я сега кажете дали от бърсане на прах се разкихах или проявявам тежка алергия към домакинска дейност?  Thinking Само да кажа, че това не са единствените ми проявления на непоносимост. Когато докосвам готварска печка, особено без ръкавици за хващане на горещо, неизменно получавам контактен дерматит  newsm78 Дали се лекува това или ще трябва завинаги да избягвам подобни дейности?

# 14
  • Мнения: 3 784
Атти, от домакинската дейност е. Макар че нямам лекарска правоспособност, мисля, че с оглед запазване на живота и здравето ти трябва категорично да ти се забрани приближаване до следните уреди:
- прахосмукачка
- готварска печка
- ръкавици
- и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт