БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 104

  • 61 704
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 12
Бачийска,

много благодаря   bouquet - ще е част от подаръка на най-близката ми приятелка за ЧРД  Mr. Green!!!

И понеже Бяло цвете голяма муха пусна с тази меланж роза ето на мен какво ми се получи днес Simple Smile:



Още е мокра и върху кърпата, но нямах търпение да ви я покажа Embarassed

................................
Хриси, ших контура с тъмно сиво, наложих няколко цвята - черно, кафяво, сиво и си харесах.

Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 21:26 от samokovi

# 556
  • Мнения: 3 976
Много добре се е получила. На мен днес не ми остана време, но утре мисля и аз да си направя една. Правих една картичка и ми отне цял ден. Снимка утре направо сглобена.
Самокови, с какъв цвят ши клончето на розата?

# 557
  • Мнения: 228
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИС ЕМЕРАЛД!!!
Ех, тези рози ... ще метна и аз една  Heart Eyes

# 558
  • Мнения: 125
     Ето още няколко схеми,които може да се шият с конец-меланж,обаче май не стават за картички-големички са.

   http://sisi99.blogspot.com/2012/05/blog-post_11.html

# 559
  • Мнения: 7
Момичета, благодаря ви за пожеланията!   bouquet

samokovi, страхотно се е получила и при теб!
Та в тази връзка, познайте днес какво ще правя? Ще шия розаааа... Wink Да видя тъкмо хем как става при мен, хем дали това, което си мисля като идея за нея ще може да стане.

# 560
  • Мнения: 265
Miss Emerald да те поздравя и аз за именния ден, па макар и със закъснение и да ти пожелая да бъдеш здрава и обичана Hug
И да покажеш какво си направила с меланжирания конец, че твоите картички са страхоооооотни  bouquet


Бяло цвете, аз шия един, мисля за друг, планувам трети и накрая подхващам четвърти Twisted Evil за гоблени говоря Twisted Evil

  ooooh! И аз така Crazy Laughing

# 561
  • Мнения: 5
Момичета, моля ви се помогнете ми!!! Какава панама използвате, когато шиете картички???!?!? Моля за помощ, не съм наясно, а имам желание да се науча!

# 562
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Момичета, моля ви се помогнете ми!!! Какава панама използвате, когато шиете картички???!?!? Моля за помощ, не съм наясно, а имам желание да се науча!


Аз нямам опит много, но само да кажа, да се внимава и с цвета на панамата, последния път съжалих, че не е бяла  newsm78

# 563
  • София
  • Мнения: 209
Момичета, моля ви се помогнете ми!!! Какава панама използвате, когато шиете картички???!?!? Моля за помощ, не съм наясно, а имам желание да се науча!

Ами и аз нямам много опит, но основно шия на 14 каунт българска неразграфена бяла/или червена - такива имам/ с кръстчета, може и на по-ситна с гобленов бод, стават по-нежни, но е повече играчка..

От пет дни вече нямам възможност един бод да бодна, а ми се шие, та ми се реве... ooooh!

# 564
  • Мнения: 265
Картички стават и на 14к и на 16к, а ако ти е по-голям мотива - 18к Peace
С две думи - на какъвто каунт ти е кеф Mr. Green
Ако имаш готови картончета с отвори - можеш да измериш мотивчето дали ще ти влезе в отвора, но преди това трябва да го пресметнеш колко ще излезе като големина на панамата. А ако после ще си правиш картончета с отвори - ший смело на каквато панама имаш.

# 565
  • Мнения: 21
Някой има ли схемата на тези котки?

# 566
  • Мнения: 11 462
Отдавна не бях правила картичка  Wink, ето една бърза и лесна :

# 567
  • Плевен
  • Мнения: 143
Някой има ли схемата на тези котки?


 Hug Peaceима и други

http://www.liveinternet.ru/users/k_tala/rubric/3443471/page1.html

# 568
  • Мнения: 3 976
Да се похваля върху какво се трудих вчера и днес http://hrisi90.snimka.bg/arts/gobleni.654227.29499109 и http://hrisi90.snimka.bg/arts/gobleni.654227.29499110 Благодаря ви за схемите  Hug
Много ми хареса да шия с меланжиран конец, отначало ми беше странно какво ще се получи, но ми харесва крайния резултат. Малко експериментирах с нагаждането на конеца.

# 569
  • Мнения: 11 462
Hrisi, чудесни са, Peace , а бабата която ще получи картичката ще остане очарована от посланието  Peace

Общи условия

Активация на акаунт