Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 26

  • 34 899
  • 740
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 399
http://www.youtube.com/watch?v=6yIfAj8mO3I

Тази девойка има страшно красиви очи!

И усмивка!  Laughing

# 586
  • Перник
  • Мнения: 195
kopche ,малко късно се включвам,но да ти покажа 2 гримчета с джъмбо моливите-само с тях съм,нищо друго    

# 587
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
ау, малви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes помня тези гримове, напоследък имаш неизвинени  Whistling Whistling Whistling

кои са моливите?  Rolling Eyes

# 588
  • Перник
  • Мнения: 195
Мерси,Аленка  Hug Моливите са Milk,Iced Mocha и Slate  Peace
А тези неизвинени,ще трябва да ги оправям,обаче последните пъти ,в които се опитах да снимам,едно гадно,мрачно време и нищо реално не докарах на фотото и се ядосах и не съм снимала повече  Crossing Arms Утре ще се пробвам Simple Smile
Обаче пък не пропускам да се радвам на красотите,които правите и показвате  Heart Eyes Браво на всички!

# 589
  • София
  • Мнения: 984
malvinka88  Two Hearts

# 590
  • Мнения: 616
Предизвикателство Зимна Приказка


Скрит текст:
a.l.e.n.a

Северно сияние 1

Албум



Северно сияние 2

Албум



Използвани материали:

Очи:

1. Бял молив NYX джъмбо за очи (за база)
2. Пигмент Frost на MAC (за подвижния клепач)
3. Vice палитра на UD за костта, цветове CHAOS за сгъвката към костта и  UNHINGED за костта към веждата,  BLACK MARKET за веждите
4. ГР очна линия черна, за втория грим над нея - син глитър очна линия на Есенс

Лице:

1. ББ крем скин 79 - оранжевия
2. Ben Nye прозрачна матираща пудра
3. Компактни метеорити
4. Бял теракота глитър на ГР за "руж" (на едната скула мазах разни сини и лилави за проба, малко личи)

Устни:

1. Vice палитра на UD UNHINGED
2. Глитър на Wet & Wild - White  Ice (на втората визия)

Северно сияние - 3

Албум



Използвани материали:

Очи:

1. Бял молив NYX джъмбо за очи (за база)
2. Сенки 2 цвята лилаво на YSL

Лице:

1. ББ крем скин 79 - оранжевия
2. Ben Nye прозрачна матираща пудра
3. Компактни метеорити
4. Лилав руж BHCosmetics

Устни:

1. Bust Out на MAC
2. Глитър на Wet & Wild - White  Ice


Stormy Weather

Албум




Le Soleil*



Продукти


Bоryana




Снимала съм продуктите, които съм ползвала, но слагам и списъка :
Лице:
Revlon Colorstay 180 Sand Beige
Стик фон дьо тен Flormar номер 5
Umbrella N14
Flormar MonoEyeshadow N15

Oчи:
Essence  quattro eyeshadow - Denim
Flormar MonoEyeshadow - N12, N15
Спирала golden rose city style

NovemberRain

Aлбум



Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 07:50 от MissNellie

# 591
  • Мнения: 1 449
Еее, браво момичета! Чудни сте! Алена, страхотна си цялата в синьо и блестиш наистина! Много ти отива! Heart Eyes

# 592
  • София
  • Мнения: 1 579
Охх, аз закъснях, но досега качвах снимките. Ето моя опит

https://picasaweb.google.com/112672410861040362627/jjSzXE#

# 593
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Леле, Аленка изгубих ума и дума. Северно сияние 2 е някаква приказка. Изглеждаш невероятно.  newsm74 newsm20

Другите момичета също са се справили страхотно.  Hug

# 594
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Адри, ти си включена в групата  bowuu Heart Eyes

И на мен всички предложения много ми харесват  Blush Heart Eyes  bouquet благодаря, момичета  Peace



Еее, браво момичета! Чудни сте! Алена, страхотна си цялата в синьо и блестиш наистина! Много ти отива! Heart Eyes

тръгнах със съвсем друга идея  - да направя бял клепач, сива кост и двойна очна линия - черна и над нея - син брокат

но с Ноеми гледахме Vice палитрата, тя много хареса едно синьо, което е като индиго - много напито и много кадифено, аз реших, че ми е мнооого тъмно да го ползвам, но като застанах пред огледалото - реших да го пробвам, нещо ме жегна  Blush

след това все пак сложих и малко от брокатената очна линия - вторият вариант се различава по това и червилото, но ефектите не са особено уловени  Peace

другите 2 грима ги правих под голямо напрежение, мъжът ми сглобяваше нещо, искаше да му помагам, малкият искаше внимание и не бях много във форма

на първите 2 варианта - много ми хареса как стана под окото, не можа да стане така и с лилавия, защото  сенките не бяха така пигментирани

след тези опити - много високо оцених UD - що се отнася до работа с 1 движение  Peace



Мерси, Ивче - това е наистина много вдъхновен грим и правен на спокойствие  newsm03 като правих другите после оцених колко важно е това и за напред, ако участвам пак - ще си творя само през нощта  Laughing

# 595
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 346
Момичета, имам един въпрос - когато ходите да спортувате, гримирате ли се? Чудя се какво е подходящо да се слага на лицето при спортуване, с оглед изпотяването и зачервяването? Не говоря за моливи, сенки, спирала и прочие, по-скоро за лицето и кожата.

# 596
  • София
  • Мнения: 1 611
Ооо, момичета, разкошни сте!  txtloves
Много благодаря на всички за участието - много обичам да гледам предизвикателствата  Heart Eyes

# 597
  • София
  • Мнения: 9 530
kopche ,малко късно се включвам,но да ти покажа 2 гримчета с джъмбо моливите-само с тях съм,нищо друго    
Aуууу!! Страхотно изпълнение malvinka88!!!
Много хубаво е станало и преливка си има и всичко! Ще го пробвам това обезателно! Мерси за снимковият материал! Hug Peace

Днес съм с лилав джъмбо молив Сефора и лилави сенки Манхатън. Молива е тъмно лилав с леки брокатени частички вътре, по-скоро перлени елементи. Много е готин и добра алтернатива на черният цвят, от който винаги бягам. Wink


Ауууу сега виждам, че са излезли и "предизвикателните снимки"!!! Mr. Green Hug
Страхотни изпълнения момичета! Hug

Гледам, обаче в описанието на продуктите, присъства дори вида червило, а снимка на устни няма, или аз нещо изпускам? Thinking
Интересно ми е визията на цяло лице как се възприема, а не само очи!
Благодаря и аз на участниците за старанието им!  bouquet

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 09:34 от kopche

# 598
  • Мнения: 331
Alena, лилавият грим е простоооооооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Малвинка, черна и неблагородна завист ме тресе по отношение на твоите очи и мигли! Уникални са!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 599
  • Мнения: 441
Можете ли да ми кажете къде във Варна или Добрич се продават гримове на марката Bell?

Общи условия

Активация на акаунт