Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 27

  • 33 497
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 449
Наваксах ...  Whistling
Оправяйте се, момичета, да няма повече инциденти!  Hug
Жаки, както и предполагах, ми затвърди подозренията - ще се купува метеоритна четка  Mr. Green
Пролетните сигурно ще пропусна.

Носете си ярките червила - на всички много им отиват -Ида, Ивчето, Аленка  Heart Eyes
Адри, много красиво!

Сън не ме хваща с тези пролетни колекции вече, май утре ще поръчам нещичко  Embarassed

А, и да кажа - в МАС имат от новите палитри с прозрочен капак. Големите излизат 76лв. Колко бяха преди?

# 751
  • Мнения: 3 675
Не знам....мен ме е страх да не се завъдят някои гадинки в козметичните ми продукти и после да се видя в чудо докато се оправя.  Rolling Eyes Наясно съм, че хората са избрали по-кратък срок за да се застраховат, но нищо вечно няма. 

А за храна и дума не може да става да оставя нещо в хладилника. Храната се разваля бързо, а и моят мъж ще ме убие ако разбере, че сме яли храна с изтекъл срок на годност  Laughing

# 752
  • Мнения: 13 625
Aко мъжът ти е австриец не се и съмнявам Simple Smile На мен като ми идват приятели на гости от Германия е същото. Видят ли нещо с изтекъл срок или дори пред изтичане и край. Обаче ядат плодове и зеленчуци без да ги мият....ето това аз не го разбирам Rolling Eyes 

Мен не ме е гнус от каквото и да било. Вярвам, че когато човек се гнуси от нещо го привлича към себе си и за това има проблеми.
В човешкото тяло има няколко кила бактерии, по кожата и вътрешно. Няма как да избягаме от тях.

# 753
  • Мнения: 616


Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт