Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 28

  • 32 545
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31 212
Мисля, че имаше, но не знам как стои нанесен  Rolling Eyes

Аз мога да пусна тема, но ще е довечера някъде...
Има. Стои чудесно Флормара, особено върху бял молив.

Аз ще направя нова тема още сега, ако някои друг не е захванал да прави. Hug

Новата тема.

Последна редакция: пн, 28 яну 2013, 15:55 от densi

# 736
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
хайде Simple Smile)))  bowuu отивам да търся хубаво гримче за запис  bowuu

# 737
  • Мнения: X
хайде Simple Smile)))  bowuu отивам да търся хубаво гримче за запис  bowuu
  И аз  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 9 486
Няма по уникално синьо от това, с което Ел направи синьото вълшебство! Peace Инглот не-знам- кой- си-номер. Нямаше го, аз като бях там, и съм им обидена и огорчена! Crossing Arms
Притеснени сте казвате да ходите на срещите? Thinking
Хм, аз на последната, в събота, така се притесних, че си забравих шапката, даже! Mr. Green
Апропо някой взе ли ми я, девойки? Thinking

Скрит текст:
И още веднъж благодаря на аленка за бързата и адекватна намеса и съдействието тогава. Щото всички си бяхте седнали на..телефоните. Mr. Green Joy

# 739
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Веси я е взела, драсни й за уточнение  Blush

# 740
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
gadamer, кое точно те притеснява? Не проституираш... имаш си хоби... никой не гледа баш теб, а и да те гледа - какво, нещо срамно и портивозаконно ли правиш? Аз лично нямам навика да гледам по другите маси, камо ли да се подсмихвам, не ми хрумва да поставям етикети от типа "кифли", а тези
 хора, които го правят изобщо, ама изобщо не ме интересуват  Mr. Green Както казва една приказка: Не е важна самата оценка, а кой я дава. Wink

Le Soleil, на мен ми беше първа среща. Не млъкнах  Crazy Blush
Момичета, не се срамувайте от самите себе си и това, което сте  Wink За да искате другите да ви приемат, трябва първо вие самите да се приемете.
Peace
Аз много се разпрострях по темата, то това не е хич към гримирането   Crazy. Преодоляването на тези измислени от самия човек стопери помага не само при гримьорските срещи.

П.п. след малко пак, с 2 звяра съм у нас и не смогвам  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт