Филорга - красива всеки ден!

  • 86 835
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Здравейте! Можете ли да ме посъветвате кои кремчета на Филорга са подходящи за 26-годишна възраст...  Praynig

Sleep&Peel - нощен, леко ексфолиращ кожата, със силно антиоксидантно действие, коригира малките несъвършенства - петна, бръчки, белези, стимулира обновяването на кожата, придава и блясък, свежест
Много хубав продукт, винаги гледам да ми е наличен /заедно с маската/ - ако нещо не си харесвам кожата/ ако е по вяла, с намален тургор, без блясък/ - достаъчно е 7-8 дни да го ползвам подред и кожата ми си връща нормалния  вид
Много добре /нежно и деликатно/ почиства кожата - няма запушени пори, черни точки и т.н.

Hydra-Filler - като най-лек и подходящ за превенция на първите бръчки. Хидратира кожата в дълбочина, изравнява тена , с лека текстура с фин аромат на зелен чай Simple Smile
Може да се ползва сутрин и вечер


Благодаря много!   bouquet

# 106
  • Мнения: 0
А някоя дали е ползвала почистващата пяна Flutter?

# 107
  • София
  • Мнения: 35 952
А някоя дали е ползвала почистващата пяна Flutter?


Аз я ползвам, може би от половин година и съм много доволна - идеално сваля грим и много добре почиства кожата. Не изсушава - кожата остава добре хидратирана и мека. 
 
ПП. Не ползвам водоустойчива спирала и незная как ще се справи с нея

# 108
  • София
  • Мнения: 3 880
хубава тема Hug
от 1 година и половина ползвам козметика само на Filorga.
ще похваля продуктите, които ползвам и съм изключително доволна от всички:

Anti Age Spray - прекрасен, много освежава кожата и може да се ползва дори върху грим.

Meso-C серум с витамини - много хубав продукт, който за 21 дни видимо стяга и прави кожата много свежа и хубава. при мен имаше ефект още след първите 7 дни.

Optym Eyes - най-хубавия очен крем, който съм ползвала. от година и половина не смея да рискувам да го сменя с друг.

Iso-Age - това е моят дневен крем от много време насам.

Почистващата пяна на Филорга е също най-добрият продук, от подобните, които съм опитвала. Препоръчвам я с две ръце. Освен това е много икономична!

NEOCIA флуид - перфектен крем за възстановяване на кожата от зачервявания, сухота в определени участъци, леки изгаряния. много добре ми действа след скубане на веждите.

Lip-Structure - чуден продукт за устни, купих си го преди месец и съм много доволна. от едната страна съдържа много лек флуид против бръчици около устата, а от другата страна е четката за устни, като прави лек уголемяващ ефект на устните и дава много приятна мекота.

вчера взех и тестери за двата нюанса на цветния крем на марката, който наскоро пуснаха на пазара и утре ще ги пробвам.

много се радвам за отзивите за нощния крем, аз досега нощен не съм ползвала и мисля, че ми е време да си купя Sleep and Peel.

интересувам се от отзиви и за Mesotherapist комплекта, много ми го хвалят момичетата, които продават в аптеката, но се притеснявам да не е малко тежък.


# 109
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря, че сподели толкова информация, с каква препоръка започна да ги ползваш  Rolling Eyes

ISO серията не е ли за по-зряла кожа  Rolling Eyes удобно ли е да очертаеш някакъв възрастов диапазон  Embarassed

От ББ крема - аз ползвам светлия, за мен е чудесен и е доста различен от корейските - попива моментално, като крем, не оставя мазен филм, но пък има покривност, като тен, разбира се - не огромна, но е по-покривен от тониран крем  Peace

Сега ще вляза да прочета повече за продуктите, които ползваш  Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 3 880
a.l.e.n.a, ISO Age е за по-млада кожа с цел превенция /така ми казаха/. аз съм на 34 г. препоръчаха ми го като най-добрия крем от серията за възраст между 30 и 40. сега като чета в сайта на Бюти шоп какво пише, че крема е за жени около 50 и направо се стреснах Shocked бая време съм го ползвала, дано не са ме подвели...
п.п. дописвам в отговора си - проверих на доста места, за първи признаци на стареене е кремчето, в Бюти шоп малко дезинформират. самият крем е изключително лек, няма как да е за 50+ възраст...

От години се консултирам в една и съща аптека, където ме познават и споделяме информация за продуктите. Там ми препоръчаха серията, казаха ми, че Filorga е висококачествена козметика, която работи с много добри съставки и е дъщерна фирма на Chanel. Не знам дали е така, не съм проверявала, само предавам какво ми е споделено. Та препоръките са ми...от аптеката. Simple Smile Аз самата не мога да се оплача от кожа, все още нямам бръчки /освен мимическите по челото, но те са ми там цял живот Wink/.
Не знам дали ползвате паспорта на Филорга, който е много изгоден вариант за дългосрочни клиенти. Когато си купите напр. 3 продукта и дадете касовите бележки, получавате 4-ти безплатен /примерно опаковка крем Iso-Age/. Аз днес за 4 закупени продукта ще взема един безплатен такъв - http://beautyshop.bg/product/974/filorga-meso-c-multivitaminna-s … -mezoterapia.html

Преди ползвах изключително продукти на Chanel и все още имам любими такива /например слънцезащитния крем за лице с фактор 50, с който не се разделям/, но Филорга ми допада повече като качество-цена. Изобщо минах няколко години и през вълната Ягодка, където пробвах всякакви неща, вкл. и La-Prairie, но предполагам, че съм била по-млада Simple Smile и кожата ми е била хубава и свежа, та не съм намерила кой знае какви предимства.
факт е обаче, че с Filorga се чувствам много комфортно и нямам продукт на марката, който да ме е оставил недоволна.

a.l.e.n.a, сега ще пробвам тестерчето на ББ, предполагам, че ще ми хареса и ще си купя и кремчето.

още един път да ви похваля този продукт на фирмата, за мен един от най-сполучливите им - http://beautyshop.bg/product/2908/filorga-eau-anti-age-anti-eydzh-sprey.html. ухае невероятно, освежава видимо и е много икономичен, така че наистина си заслужава парите Peace

Последна редакция: пн, 11 мар 2013, 09:05 от Aurora

# 111
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Много благодаря за изчерпателния отговор, винаги високо оценям, когато някой отделя от времето си, за да бъде полезен на другите и споделя опит и знания  Blush

Тепърва изучавам любителски различните серии - коя към какво е насочена  Heart Eyes и всяка информация ми е интересна, за сега основно се справочвам на сайта на Филорга.

Признавам си - сноши нямах време да разгледам в детайли продуктите, за които сподели, спреят и на мен ми стана интересен  Blush но ще гледам още довечера да прочета повече  Blush

Сега - след близо 2 месеца ползване на козметиката - смело мога да кажа, че кожата ми е преобразена, иска ми се да взема Sleep & Peel и може би това ще е следващата ми покупка, също бих искала да разгледам сериите към които не съм обръщала поглед, например ISO-то, някои серуми и т.н.

Не са ми спешни, по-скоро да се гмурна в разнообразието на възможностите, които Филорга предлага.

За паспорта не съм чувала, но и поръчваме от Франция  Blush

# 112
  • София
  • Мнения: 3 880
и аз благодаря за темата, много е полезна и ще следя с интерес Hug
за поръчките от Франция е много добра идея, цените наистина са много по-изгодни и аз ще помисля за този вариант Peace
искам да попитам - когато се доставят продуктите минава ли се през митница, защото това е нещото, което ме отказа от Ягодката?

# 113
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
През митница минават само доставки от страни извън ЕС, т.е. от Франция идват по пощата, но ние ползваме посредник, заради стойността на доставката, ще ти драсна на лични  Peace

# 114
  • Мнения: 2 805
какви са разликите между Хидра филъра, Тайм филъра и и Изо ейдж?

# 115
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
хидра филърът и изо ейдж са за по-млада кожа, хидра филърът - да хидратира и напомпа в дълбочина, докато тайм филърът има и ботокс ефект - той е за по-зряла кожа и съдържа в-ва, които да ограничават мускулните контракции и да успокояват кожата - за да не стават бръчки в конкретните зони или по-скоро да не се врязват

изо серията по мои "наблюдения" е някак с по-изглаждащ ефект, лифтинг ефект - условно казано, с фокус над фибробласите - които са основните клетки в дермата, отговорни и за производството на колаген и еластин

но всичко това са мои ровичкания  Peace

# 116
  • Мнения: 2 805
Благодаря  Hug

# 117
  • София
  • Мнения: 938
Здравейте,
Виждам, че имате доста опит и знания по темата Филорга. Опитах крема OPTIM-EYES и се замислям дали да не подменя цялата си бяла козметика с Филорга. Какво бихте ме посъветвали да си взема, имайки предвид, че съм на 40 години, бръчките все още не са ми такава драма, поради мазната кожа може би. По-скоро проблема ми е отпускане на контура и загуба на еластичност, но няма да е зле да е и с anti-age действие. Благодаря предварително.

# 118
  • Мнения: 2 276
a.l.e.n.a, искам да попитам за ВВ крема.
Дали има UV защита?
Четох, четох, но не видях да пише. newsm78
Благодаря предварително!

# 119
  • София
  • Мнения: 35 952
a.l.e.n.a, искам да попитам за ВВ крема.
Дали има UV защита?
Четох, четох, но не видях да пише. newsm78
Благодаря предварително!


Да има
Предотвратява фото-стареенето с индекс SPF15   

Общи условия

Активация на акаунт