ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 293
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 32
Ползвам сайта от чужбина. От вчера е почти невъзможно да го отваря, зарежда по 10-15 минути, а накрая забива на половин отворена страница.Нямам проблем с отварянето на други страници и се надявам скоро да отстраните проблема Confused

# 376
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Здравейте,Mamma,това е темата,току-що отново исках да проверя отговор,но е същото.Абсолютно всеки път. http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=751563.msg27315198;topicseen#msg27315198

# 377
  • Мнения: 336
Да, явно проблемът е при потребители от чужбина. И при мен е все още много бавен, зарежда наполовина и т.н.

# 378
  • Мнения: 27 524
Ползвам сайта от чужбина. От вчера е почти невъзможно да го отваря, зарежда по 10-15 минути, а накрая забива на половин отворена страница.Нямам проблем с отварянето на други страници и се надявам скоро да отстраните проблема Confused

Присъединявам се към това  Tired

Не, че много го ползвам сайта... Мамма, много ми е мъчно, ама е съсипан  Cry Надявам се да се справите с главоболията си и да успеете  Heart Eyes

# 379
  • Мнения: 6 362
Говорих със системните администратори.
Проблемът бил на "входа" към България.

# 380
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 789
Достъпът от чужбина все още е ужасяващо труден. Вчера в 10 вечерта беше невъзможно да отвориш нормално страница, а днес почти до преди малко не можеше да се влиза. Да не говорим, че при пуликуване отговора виси в пространството около 5 мин докато се визуализира тук.

# 381
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Проблемът при мен е доста отдавна,преди въвеждането на 'последната' нова версия,не го свързвам с нея,така че въпросът ми остава..

# 382
  • Мнения: 6 362
Проблемът при мен е доста отдавна,преди въвеждането на 'последната' нова версия,не го свързвам с нея,така че въпросът ми остава..

В момента работят по отстраняването му.

П.П. Проблемът е бил от една от функциите на видеото от youtube, което е добавено към темата. Проблемът е отстранен.

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 14:07 от Mamma

# 383
  • Мнения: 3 968
Добавих анкета към тема и искам да може да се гласува с 6 опции. Но не ми позволява да избирам повече от 1. Защо се получава така?

# 384
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Искам да използвам търсенето по потребителско име.
Дава ми съобщение за грешка: "Нямате право да разглеждате списъка с потребители".
Защо?

# 385
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Цитат
В момента работят по отстраняването му.

П.П. Проблемът е бил от една от функциите на видеото от youtube, което е добавено към темата. Проблемът е отстранен.
Mamma,благодаря ви много! Hug Peace

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 3 041
Добавих анкета към тема и искам да може да се гласува с 6 опции. Но не ми позволява да избирам повече от 1. Защо се получава така?
Оправих го.

# 387
  • Мнения: 6 362
Искам да използвам търсенето по потребителско име.
Дава ми съобщение за грешка: "Нямате право да разглеждате списъка с потребители".
Защо?

Работеше се по функцията. В момента отново е достъпна.

# 388
  • Мнения: 3 968
Благодаря   bouquet

# 389
  • Мнения: X
От шведско работи само мобилната версия, през домашен рутер и през мобилен интернет
Другата версия забива на комп.,  всяка отворена тема или подфорум се отварят на 1/3

Общи условия

Активация на акаунт