Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 11

  • 75 937
  • 770
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 176
Здравейте,отдавна не съм писала,но сега искам да ви попитам за мнението ви за праховте на SANO,някой полва ли ги?За бебешкия знам ,че е добър,а другите?  bouquet

има доволни момичета, има и недоволни. Аз не ги ползвам по няколко причини - не са по-добри от останалите, които са на подобни цени и защото са пълни с фосфати. Споделям го, защото за мен е важно Peace

# 436
  • Мнения: 102
Здравейте,отдавна не съм писала,но сега искам да ви попитам за мнението ви за праховте на SANO,някой полва ли ги?За бебешкия знам ,че е добър,а другите?  bouquet
Javel Effect (оранжевият) е добър като качество на изпиране, другите обаче не са нищо особено.
Преди около 5г. ползвах детския Sensitive и бях доволна.
Но като че ли напоследък им попромениха формулите и не перат толкова добре.

# 437
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз такова наблюдение имам върху Сано, бях му фен, ползвах бебешко, цветно. Но последно взех течен сензитив, ама май нещо не съм очарована.

# 438
  • Мнения: 176
И аз такова наблюдение имам върху Сано, бях му фен, ползвах бебешко, цветно. Но последно взех течен сензитив, ама май нещо не съм очарована.

два са вариантите. Или да сме пробвали вече по-добри препарати и той да не ни удоволетворява, или да го произвеждат със занижено качество. Има ли фабричен текст на български или руски на опаковката?

# 439
  • София
  • Мнения: 3 854
Пропуснала съм новата тема, а вие колко много сте изписали  Simple Smile

# 440
  • Мнения: 33
Благодаря за отговорите,Другата седмица ще взема от Сенситива за да изпера бебешките дрехи,а вие можете ли да ми препоръчате по- добър бебешки прах за пране.А тео как е в днешни дни като качество,ползвала съм го преди десет години и бях доволна Grinning

# 441
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз като цяло само Сано на прах и Персил течен и прах ползвам за децата. Сега пробвах течния сано, само от него не съм особено очарована.

# 442
  • Мнения: 2 216
Днес ми похвалиха течния Lex, но реших първо тук да се допитам и тогава да купя евентуално

# 443
  • Мнения: 2 286
Благодаря за отговорите,Другата седмица ще взема от Сенситива за да изпера бебешките дрехи,а вие можете ли да ми препоръчате по- добър бебешки прах за пране.А тео как е в днешни дни като качество,ползвала съм го преди десет години и бях доволна Grinning

За Тео много хубави неща съм чувала, но е много силна миризма, което не исках за бебето
Аз перях преди с Персил Сензитив на всички дрехите и бях много доволна, почти не мирише, дрехите чисти.

# 444
  • Мнения: 69
Предложиха ми този прах на цена 20лв, струва ли си? Уж бил немски http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&client=firefox-a& … p;tx=38&ty=88

# 445
  • Мнения: 2 286
Предложиха ми този прах на цена 20лв, струва ли си? http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&client=firefox-a& … p;tx=38&ty=88

20лв за 75 пранета е супер цена, според мен.

# 446
  • Мнения: 69
Като цена е ОК, но като качество на изпиране?

# 447
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Предложиха ми този прах на цена 20лв, струва ли си? Уж бил немски http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg&client=firefox-a& … p;tx=38&ty=88
Аз си го купих, същия прах за същата цена - немски е. Някои от пишещите тук в темата изразиха мнение, че срокът му на годност изтичал и затова е на тази цена. Аз обаче съм доволна - от цената и качеството му. Прахът не е на буци, а с нормална консистенция, има много хубав аромат и се справя чудесно с изпирането. Това е моето мнение и впечатление.    Peace

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 09:54 от galeta

# 448
  • Мнения: 936
Да се отчета,вече имам Изи,поръчах си ги директно от Троян(работя в куриерска фирма и имаме офис там) та довечера ще го пробвам,но нали трябва постоянно да сме в дилема,та хората ми сложили каталог на продуктите които фирмата произвежда и виждам "Тайфун-убиец на петна" за бяло и цветно пране ,течен прах от висока класа за силно замърсени дрехи- ако някои го е ползвал нека сподели.
За протокола: праха Изи е на цена 10 лв за 40+4 пранета (0,23 лв на пране).

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 09:58 от tontoneva

# 449
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
За препарата п/в петна " Тайфун " бях писала по-назад в темата, какво е моето мнение. А то е - нищо особено ( не се справя с по-упорити мазни петна), дори съм по-доволна от Спот на Перилис ( ако става въпрос за български препарат ).
Гледам в брошурата на Кауфланд, че се предлага препарат п/в петна Clorox 975 мл., за 5.39 лв. Някакви отзиви за него?

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 10:08 от galeta

Общи условия

Активация на акаунт