Красотата на земята сме събрали във цветята! Пролетни тръпки.

  • 40 994
  • 730
  •   2
Отговори
# 720
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ама я вижте като е дъждовно как сме си вкъщи и пишем ли пишем......

 А пък после ще снимаме, снимаме и показваме, показваме.  Hug

 Големи сте ми симпатяги тук!  Heart Eyes

 Да покажа нещо старо, но актуално и сега: градинката на село през пролетта.  Simple Smile Heart Eyes

 

 

 

  Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 6 761
Момичета ,най-напред благодаря на всички за комплиментите! Hug Чак неудобно ми стана. Blush
Мисля,че тази лудост тук ни е обзела всички . А тази бройка от триста саксии,направо ми се вижда огромна! Не ,че аз съм си броила моите. Whistling
denima, невероятни нарциси! Heart Eyes Не съм виждала такъв като първия. Да покажеш ,ако имаш още. И аз чакам още лалета,ама в това време,направо не знам ще цъфне ли нещо.  Confused
Нели,Месечинка,добре сте дошли,ако имате път към София. Hug
Ку4о,вече е била при мен.  Wink Ку4о,видя ли пасифлората ,която ми донесе? На една от снимките се вижда. Много голяма е станала. Дано и мушкатата да са се хванали. В момента са много и още не мога да ги разпозная кои  кои са.  Wink
Нели,страхотна градинка! Какво е това беличкото?
Девичка,другите момичета вече знаят,но ти си от скоро ,така че -да,това всичко го отглеждам в апартамент. Но имам големи тераси,с градинки и имам условия.  Simple Smile
Ужасно време  е днес-студ и дъжд. Нели,и аз това питам-докога? Crossing Arms
И един цъфнал Хибискус от днес-
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 07 апр 2013, 14:50 от nezito

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 789
nezito много красив е хибискуса!
Аз снимах едни мокри от дъжда цвенетца ей сега, но ги пазя за новата тема  Laughing Иначе нямам търпение да цъфне ето тази мини сенполия

# 723
  • DE
  • Мнения: 2
Чудно е при вас!!! Толкова пролетно ми стана! Аз днес позасадих това онова да видим дали ще излезе разсад.
При мен пече, десетина градуса е изнесох цветенцата малко на слънчице.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Исках да питам, има ли някой Замиакулкас и дали го е виждал да цъфти?
Моят има нещо като цветче обаче не разбирам дали това е цвят или болест? Имаме го от години но до сега не е бил така
Ето снимчица
Скрит текст:

# 724
  • София
  • Мнения: 22 909
Как да накарам моята сентопия да цъфне???? Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 апр 2013, 18:04 от nikolinanik

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 789
GraGra не виждам снимката  newsm78
Как да накарам моята снетопия да цъфне???? Simple Smile
Това какво е?  newsm78  newsm78

# 726
  • Мнения: 1 690
t_tabakova , чукни на цитат и копирай само адреса на снимката. Така я видях аз.
А Николина мисля че пита за сентполия.
http://mygradinka.blogspot.de/2009/09/blog-post_28.html
Не знам каква е технологията. Според мен е нужно да си намерят мястото. Моите са на източен прозорец. Поливам почти винаги отгоре, не както е прието.Не самите листа, но не й в чинийката. Не са спрели да цъфтят.
Едно птиче ми напълни душата с неговите си песни. Голямо пеене настана навън. Ей така го искам времето, дори и да не е по топло. Слънцето пече и е доста приятно.
 

# 727
  • DE
  • Мнения: 971
Ей сега, след малко ще пусна новата тема...сега си пия кафето на верандата и си препичам дЪ-то
Слънце, слънце е при мен smile3533

# 728
  • Мнения: 1 826
Ей сега, след малко ще пусна новата тема...сега си пия кафето на верандата и си препичам дЪ-то
Слънце, слънце е при мен smile3533
Завиждам благородно за слънцето.  Confused При нас цял ден валииииии.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Хексилина благодаря! Никога не е късно човек да научи нещо.   Hug А аз се чудех що е то снетопия  Joy
GraGra ако имаш предвид това долу в дясно- баш така си цъфти. Снимката е от интернет.
nikolinanik подкрепям, че сенполиите трябва да си намерят мястото. Аз също поливам отгоре само. Също можеш да махнеш големите стари листа, които вече са цъфтели, за да не хаби растението сила за тях. Тор за цъфтящи или противозачатъчно хапче също помагат. Това последното съм го чувала само, не съм пробвала. От опит- помага и махането на малки вътрешни листенца. При мен някои упорито не искат да цъфтят, но са малки и не искам да им махам листа още. Обаче имам едни които не държа да цъфнат- пъстролистни -те са си достатъчно красиви и само по листа  Wink
Ей сега, след малко ще пусна новата тема...сега си пия кафето на верандата и си препичам дЪ-то
Слънце, слънце е при мен smile3533
Искаме и ниеее

# 730
  • DE
  • Мнения: 971
Заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт