Кърмене и 90-дневна диета - тема 3

  • 65 811
  • 882
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 298
Здравейте, виждам, че темата е поизписана, но няма нова, искам да се запиша при вас. Днес ми е 7-ми ден, свалих 3,5 кг, но имам доста за сваляне. Правя я по-леко, четох за кърмещи, че може, но като цяло си спазвам дните, само воден няма да правя, мислех и витаминен да не правя, но днес ще го пробвам.

# 871
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
kadrova4kataплодовият ден ми казаха че трябва да се прави,можеш да ядеш и зеленчуци само с лимонов сок и ядки .успех  Hug

# 872
  • Мнения: 1 298
Аз днес съм на плодов, аз пък четох на доста места, че може да се пропусни от кърмещи, притеснявам се все пак да не ми намалее кърмата, на някой отразило ли се е по някакъв начин, като е правила плодов?

# 873
  • София
  • Мнения: 627
Не трябва ли да се пусне нова тема ?
Някой ?

# 874
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
момичета днеска ми стана много зле към 18:00 часа ,прилоша ми пих чай по -зле стана ядох краставица почнах да треперя ,крайниците ми умираха от студ щях да си изповърна червата за извидение хапнах малко каквото видях .Трябваше да ям омлет повдигаше ми се от него .сега още ми е зле 23:00 часа е ходих да ям сега и бисквити и ще се мъча да спя .реших от утре да не правя плодов ден и да ям между храненията задължително и количеството на храна да не го намалям и с една филия хляб вечер .дано има ефект ако не здраве да е не искам пак да минавам през това нещо

# 875
  • Мнения: 1 298
момичета днеска ми стана много зле към 18:00 часа ,прилоша ми пих чай по -зле стана ядох краставица почнах да треперя ,крайниците ми умираха от студ щях да си изповърна червата за извидение хапнах малко каквото видях .Трябваше да ям омлет повдигаше ми се от него .сега още ми е зле 23:00 часа е ходих да ям сега и бисквити и ще се мъча да спя .реших от утре да не правя плодов ден и да ям между храненията задължително и количеството на храна да не го намалям и с една филия хляб вечер .дано има ефект ако не здраве да е не искам пак да минавам през това нещо
Дано да си по-добре вече и да не се повтаря повече това. Аз ям и на обяд и вечер по филия черен хляб. За 10 дни съм свалила 5 кг, така че определено има ефект, а даже не правих първия плодов.

По принцип трябва да има нова тема, но не знам кой ги прави и ще я направи ли, аз от скоро се записах тук  Rolling Eyes

# 876
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
kadrova4kata мерси,вече съм добре.Цели 8 часа ме държа  Sad болки в корема,гадене ,беше ужасно.Решила съм да не правя плодовите дни ,ще въртя само трите и дано има малък ефект,имам да смъкна още около 3-4 килограма.Почнах вечер да си хапвам 1 филия хляб и същата порция като на обяд и между обяда и вечерята ям плод.Аз до сега съм свалила 2.00 кг за 10 дена.Браво на тебе за добрият резултат.
Да и аз незнам кой трябва да я пусне новата темичка,отскоро се записах и аз

# 877
  • Мнения: 1 298
И аз в началото мислех да не правя плодови, но ми се отразяват добре, а на мен ми трябват още 35 да смъкна  Laughing Laughing, то и затова свалям по повече сега. Така прави, както си решила, аз също реших да ям и между яденетата, но почти не ми се е налагало.

# 878
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
kadrova4kata и аз като огладнения между храненията си хапвам плодче.Аз имам да свалям 7 кила до сега съм -2.Но и 51 или 52 кг да стана ще съм доволна .Сега съм 55 кг.С първото дете забременях на 52 кг .Под 50 кг изглеждам супер слаба,като бях 49 щях да се счупя   Grinning тъй като съм 1 м и 55см .

# 879
  • София
  • Мнения: 4 582
Здравейте.
Един прост запис от мен.

Положението при мен е доста 'тежко' и искам да започна диетата. Дано да има резултат. И дано да издържа.

# 880
  • Мнения: 1 298
Здравейте, момичета опитах се да направя нова тема, тъй като няма кой явно, но нещо не знам как да слагам снимки и т.н, така че не е красива, някой ако знае как, да ми каже, ако може Simple Smile

Заповядайте, НОВА ТЕМА: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=821248.new#new

# 881
  • Мнения: 1 266
Здравейте и от мен! Днес ми е 22-ри ден,а съм свалила само 3 кг.  Cry Имам да свалям още 20 и започнах да се отчайвам. Дано изведнъж да сваля,защото така или иначе докато кърмя друг вариант за диета нямам,та ще я пазя до край. Плодовите дни ги правя,като ям сурови ядки,плодове-сурови и сушени,мед и за вечеря салата-маруля или айсберг. Засега кърма си имам нормално и диетата не се е отразила на това,но и на килограмите не се отразява  newsm78

# 882
  • Мнения: 1 298
Вече има нова тема, в горния ми коментар виж. А ако имаш по-малко за смъкване е възможно по-бавно да сваляш, на всеки се отразява различно.

Общи условия

Активация на акаунт