Враца- 37

  • 90 968
  • 745
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 893
Здравейте!
Извинявам се, че нахлувам в темата, но моля за препоръка - търся фризьор/ка, която наистина да разбира от работата си. От Козлодуй съм, но за съжаление, в града ни няма професионалисти в тази област  Cry.
Предварително благодаря!  bouquet

# 376
  • Мнения: X
Здравейте!
Извинявам се, че нахлувам в темата, но моля за препоръка - търся фризьор/ка, която наистина да разбира от работата си. От Козлодуй съм, но за съжаление, в града ни няма професионалисти в тази област  Cry.
Предварително благодаря!  bouquet
Милена!!!

# 377
  • Мнения: X
Здравейте!
Извинявам се, че нахлувам в темата, но моля за препоръка - търся фризьор/ка, която наистина да разбира от работата си. От Козлодуй съм, но за съжаление, в града ни няма професионалисти в тази област  Cry.
Предварително благодаря!  bouquet
Милена!!!

Абсолютно подкрепям - Милена и добавям и Росен! Не съм по обясненията, иначе на Росен салона е Фата Моргана, може да го намериш във фейсбук, има страница с телефона, адрес, всичко Wink На Милена беше нещо с Б....ама не се сещам Simple Smile Имай предвид също така че Милена взема скъпичко, но пък ако си решила да дадеш пари ги дай на нея  Wink

# 378
  • Мнения: 1 893
Благодаря, момичета.   bouquet

# 379
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте момичета,препоръчайте ми добра гинеколожка и ако може напишете и за салона на Милена къде е?Благодаря!

# 380
  • Мнения: X
и ако може напишете и за салона на Милена къде е?Благодаря!
Зад "Дом на красотата", който пък е срещу пощата
https://www.facebook.com/studio.Beyond

# 381
  • Мнения: 11
Здравейте момичета! Някой знае ли салон във Враца,където да предлагат  LPG процедури ? Мерси Simple Smile

# 382
  • Мнения: 7 062
Здравейте! Къде във Враца се продава ламиниран паркет? Сещам се само за едно магазинче на "Дунав" и "Домко", но в момента е в ремонт.

# 383
  • Мнения: 3 663
Преди време имаше на Петропавловска, до магазинчето с детски храни и дрешки, но не знам дали още съществува, не съм минавала скоро от там. Продаваха и мивки на Teka, бяха на витрината.

# 384
  • Мнения: X
На Петропавловкса, на Ахат точно на спирката има един магазин, после отзад зад тоя големия супер на Ахат , срещу музикалния магазин пак има един за паркет. Има един зад общината в една малка уличка - Паркетино май беше или нещо такова.

# 385
  • Мнения: 7 062
Много ви благодаря!   bouquet

# 386
  • Мнения: 7 062
Аз пак идвам с едно питане. Насочете ме към галерия или магазин, където бих могла да намеря графики, свързани с нашият град, примерно кулата на Мешчиите, Проходът Вратцата, Балканът...

# 387
  • Мнения: 1 331
Срещу бензиностанция Аванти нямаше ли някакво магазинче с такива неща? newsm78  И това Задругата на майсторите ли беше в тоя магазин или бяха на друго място? Нещо ми е каша в главата.

# 388
  • Мнения: 3 663
Според мен в магазина на Пешо Петров има всякакви "врачански" неща. Зад църквата на Ботев се намира, на тротоара има изнесени манекени с носии.

Момичета, не мога да си намеря изцяло прозрачен чадър, давайте идеи къде да проверя. В сувенирната и в Арт нямаше, в Кауфланд също... пък ми е важно  Praynig

# 389
  • Мнения: 7 062
Благодаря и на двете ви! Ще ходя тези дни да видя.

Общи условия

Активация на акаунт