Набор 94 - абитуриенти, завършване, матури, кандидатстване Тема 2

  • 33 197
  • 410
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 2 458
Заповядайте!  Peace

# 1
  • Мнения: 14 418
Благодарим Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 3 168
Хайде новата тема да е на късмет на децата! Изпълнена с много хубави емоции за родителите!
Моето момче, казва, че не се е справил много добре на матурата по Бъларски език, но все пак ще видим като излезнат резултатите. Той по принцип нещо не беше във възторг, че трябва да се явява на тази матура, но има талант да пише, макар и с нежелание. Днес беше на математика, а на 29-ти ще се явява на Английски език. Казва, че всичко е решил, но едната задача го озорила. Незнам толкова трудна ли е била или той нещо се е заблудил... Не ми се отваря сайта на МОМН, за да ги видя. То и аз съм ги позабравила вече...

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
vanian на 29-ти на английски  newsm78 предполагам не е матура, а нещо друго  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 3 168
vanian на 29-ти на английски  newsm78 предполагам не е матура, а нещо друго  newsm78
3-та матура по желание на младежа

# 5
  • UK
  • Мнения: 205
Благодаря за новата тема.  Hug
Аз май ... съм подценила матурата по английски  Rolling Eyes пет грешки имам на теста, следователно ако имам 30 точки на съчинение (едва ли) ще имам 95 точки. Пфу.   Close

# 6
  • Мнения: 28
Да попитам за матурата по математика - решена е задачата, но не е изключен единият отговор, т.е. написан е верният отговор, но и още един с него. И след като има верен отговор все пак ще го признаят ли?  newsm78

# 7
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Привет, момичета   bouquet
И пра нас минаха матурите, ще чакаме сега резултатите. Весели емоции на баловете, ние сме в събота.

# 8
  • Мнения: 28
Евентуално кога пускат скалата за оценяване достъпна в интернет?

# 9
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Девойката е в траур  smile3518
Провери си биологията- от 100 възм точки има 94. А за 6.00 трябват 95 Tired
По принцип си и върши идеална работа и 5.98 евентуално, като гледам скалата от минали години, но се засегна на чест.
Дано да е по- доволна от българския. Там ще кандиса и на по- малко.
Успех на всички  Peace

# 10
  • Мнения: 4 447
Блум, не се коси ако и стига! Hug
И моят младеж поджени изпита (той всичко подценява!) , излезна по-рано и има май някоя грешка.
Но каквото -такова!
Да си изкарат децта весело на баловете и всеки да попадне в желания университет!

# 11
  • у нас
  • Мнения: 443
И моята щерка е писала по втората тема, ще видим какво е сътворила.Сега тръпнем за бала,който е в събота.Аз все се чудя достаъчно неща съм взела за почерпката в къщи,как ще е ресторанта и т.н.т........

# 12
  • Мнения: 5 701
По география матурата беше много лесна!

# 13
  • Русе
  • Мнения: 129
Благодаря за новата тема.  Hug
Аз май ... съм подценила матурата по английски  Rolling Eyes пет грешки имам на теста, следователно ако имам 30 точки на съчинение (едва ли) ще имам 95 точки. Пфу.   Close

OswinOswald,
второ съвпадение откривам вече между теб и сина ми, особено след като изчетох обширния ти коментар към края на предишната тема  Wink
Също като теб и той е писал за атомната бомба (макар че му минавали мисли и за вредата от компютърните игри....но все пак - такива вреди и поражения за човечеството като от атомна бомба...са несравними с каквото и да било  Peace). За съжаление - впоследствие си откри пет грешки (дано да не са повече ooooh!)....Въпреки това - дано да успеете, заедно с всички ваши връстници,  да постигнете прилични и желани резултати...Доста ме успокояваш с размислите си върху възможностите за правилен отговор на въпросите от 31 до 40 по БЕЛ Hug
Дано да имаме повод за взаимна радост и задоволство накрая!  bouquet
Вече очакваме веселата част - бала Sunglasses. Нашият е в неделя, на 26 май.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-еееееееееееееет......Набор'94 има бааааааааал!!!    bouquet

# 14
  • Мнения: 14 418
 bgЧестит празник,дами! bg
Успех на порасналите Ви деца Peace

Общи условия

Активация на акаунт