Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 7

  • 92 701
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3




"Преди да тръгнеш по пътя на отмъщението изкопай два гроба - един за врага и един за себе си!"
                                                                                                   Конфуций





Intikam ("Отмъщението") е турски сериал, базиран на американската продукция Revenge, който стартира през януари 2013г.

В главните роли са Берен Саат, Нежат Ишлер и Мерт Фърат.

Историята разказва за млада жена, чийто баща е натопен от богато семейство за престъпление, което не е извършил, а след това и убит. Единственото, което тя иска, е да отмъсти на хората, причинили смъртта му.

За да го направи, Дерин (Берен Саат) се завръща под друга самоличност на мястото, където са се случили най-хубавите, но и най-лошите й спомени. Сега по-красива, по-силна и по-опасна от всякога! Сега тя е Ямур!









В ролите:

Beren Saat (Yağmur Ozden), Nejat İşler (Ruzgar Denizci), Mert Fırat (Emre Arsoy), Engin Hepileri (Hakan Eren), Zafer Algoz (Haldun Arsoy), Arzu Gamze Kılınc (Şahika Arsoy),Ezgi Eyuboğlu (Cemre Arsoy),Dilşad Celebi (Aslı Sağlam), Can Sipahi (Barış Denizci), Başak Daşman (Derin Celik), Didem Uzel (Leyla Saygın)




Четвъртък (Thursday), 20:00ч. , Kanal D

Kanal D онлайн






Продукция на Канал Д и Дисни

Режисьор: Mesude Eraslan

Сценарист: Berkun Oya

Музика : Atakan Ilgazdağ





Фейсбук страница в България



Блог


Предишни теми:



Официална фейсбук страница на Берен Саат



Официална фейсбук страница на Неджат Ишлер



Официална фейсбук страница на Мерт Фърат



Значение на имената:

Дерин - Дълбоко

Ямур - Дъжд

Рюзгар - Вятър

Емре - Цел, ред, поръчка, заповед



Прекрасните гифчета на Дива









Берен Саат е една от най-популярните актриси в Турция. Родена е на 26 февруари 1984г. в Анкара, в семейство на спортисти.
В юношеството си получава първата си роля в училищен мюзикъл.
Учи в бизнес училище, но се записва в школа по актьорско майсторство. Явява се с песен и я приемат. След успешното си завършване, Берен заминава за Истанбул. През 2004г., по съвет на приятеля си Ефе, който загива в катастрофа, се явява на кастинг за реалити предаването "Звездите на Турция". Тогава тя стига до финала, заедно с колегата си Енгин Акюрек, който всъщност печели формата.

Докато тече предаването, красивата актриса е забелязана от продуцентката Томрис Джиритлиоглу, която е помогнала на много турски таланти да стигнат до върха. Това се случва и с Берен. Първите снимки на Саат са за рекламно клипче. Малко след това, през 2004г., се снима в първия си сериал Aşkımızda Цlьm Var (Смърт има в любовта ни). Следват Aşka Sьrgьn (Щастливи заедно) и по-успешният Hatırla Sevgili (Спомни си любима). Истинска слава обаче й носи Aşk-ı Memnu (Забраненият плод). Тогава Берен печели награда за най-добра актриса. Същото се случва, когато красивата Саат изиграва тъжната история на Фатмагюл във Fatmagьlьn Suзu Nе (Каква е вината на Фатмагюл).

Освен в телевизията, Берен Саат има много успешни роли и в киното. Първата от тях е в "Мъките на есента", след което се снима в "Крилете на нощта". Тази година пък излезе филма "Сезонът на носорозите", където Берен си партнира с Моника Белучи.

Красивата туркиня не веднъж е доказвала своя талант. Предстои ни да я гледаме и в Intikam, който стартира през януари 2013г.


Приятни минути в темата!

# 1
  • AMS
  • Мнения: 6 418

Привет, момичета!!!


Чики, Благодаря ти за новата тема!!!


Отмъщението ни очаква.

 

Последна редакция: чт, 30 май 2013, 19:46 от di...va

# 2
# 3
  • Мнения: 6 591
С голямо удоволствие се премествам и аз в новата тема,която Чики любезно е приготвила за нас.


Чики,благодаря!

Скрит текст:
Информация на ухо: Илая е на линия.


                                    

# 4
  • Мнения: 3 555
Чики  newsm51 за новата тема  newsm10



Дива, Дъгичка  wavey

# 5
  • Мнения: 6 591
За съжаление изпуснах началото и това не съм го видяла,но все пак...


Ямур: Рюзгяр, ти трябва да заминеш.

Рюзгяр: Знам,че искаш да си близо до мен. Искам да знам какво чувстваш.

Ямур: Аз не искам да бъда до теб.

Рюзгяр: Кажи ми ,че не ме обичаш и тогава ще си отида.

Ямур: Не те обичам.




Хакан към Ямур: Какво още искаш да чуеш,той ти каза че ще ти причини такава болка,каквато досега не си изпитвала. Той ще те убие...


Ямур: Няма да замина,трябва да се погрижа за Рюзгяр.

Хакан: А за теб кой ще се погрижи?!


Емре обвинява майка си ,че понеже тя не е могла да бъде щастлива с любимия си Адил Челик, сега смята че и с него ще се случи така.

Баръш към брат си: Е, какво стана?

Рюзгяр: Тя си играе с мен....


# 6
  • Мнения: 3
Момичета, и аз се доредих за днешната тъжна серия  Hug

Добре сте дошли в темата  bouquet Пожелавам много интересни коментари и хубави емоции!

# 7
  • Мнения: 6 591
Ямур звъни в полицията и съобщава,че е чула изстрели и странни звуци от сградата на компания Арсой и после е видяла как двама мъже са изнесли оттам мъртъв мъж.

Халдун: Нима не си ползвал заглушител ,когато стреля по него? Кой ли е чул изстрела?

Абил: Ти в какво ме обвиняваш?


Емре и Ямур се уговарят,че искат да направят тиха и спокойна сватба в тесен кръг. Халдун обаче не е на това мнение. Той иска да направи за сина си пищна и луксозна сватба,за да се уверят враговете му ,че всичко около него и семейството му е наред.

Чики  Hug

# 8
  • Мнения: 6 591
Хитрушата Аслъ се наема да организира всичко около сватбеното тържество. Май започва да се усуква около Емре.


Халдун :Ти всеки ден ли имаш намерение да ме нервираш?
Казва,че има намерение да направи най-добрата сватба на сина си ,за да могат всичките му врагове да му завиждат.

Шахика: Ти ще предотвратиш тази сватба, или....

Халдун: Какво ако не го направя?
Халдун казва на Шахика ,че и тя може да пострада.


Емре в бара при Рюзгяр.

Рюзгяр: Кякво е това?

Емре: Малък подарък.

Рюзгяр: Тук пише 1 милион долара...

Емре: Ако забравиш онази история със Селен...

Рюзгяр: Веднага напусни заведението.

Емре: Ние с Ямур ще се оженим след седмица. Така ,че ти е по-добре да вземеш Баръш и Чакъл и да заминете някъде далеч оттук и да започнете нов живот.


# 9
  • Мнения: 3





Дъга,  Hug за превода!

Дайче, Дива  Hug Hug

# 10
  • Мнения: 6 591
Шахика: Защо до този момент Халдун още не е в затвора?
Шахика споменава пред мъжа,с който разговаря за убийството на Ахмет /приятеля на Адил Челик от миналото/ и за някакви документи.

Шахика: Моят живот също е в опасност както и живота на децата ми.

Мъжът казва ,че те не могат просто така да вземат тези документи /вероятно уличаващи Халдун/ и че тя трябва да направи необходимото да се сдобие с тях.


Хакан и Рюзгяр.


Хакан съветва Рюгяр да вземе парите от Емре.

Хакан: Те така или иначе няма да те оставят на мира.

Рюзгяр: Сега не им е до нас. Те ще се женят...

Хакан: Какво мислиш за това?

Рюзгяр: Аз не разбирам Ямур.
Разказва ,че Ямур е заспала в прегръдките му,била е много тъжна, а когато се е събудила,се е държала съвсем различно.

Хакан: Виж ти, Ямур е заспала в прегръдките ти.....

Рюзгяр: Аз обичам Ямур и  от нищо не се боя. Но бих искал да разбера какви са нейнните чувства.


# 11
# 12
  • Мнения: 6 591
Хакан: Ти какво искаш?

Ямур:Проследи го,искам да знам адреса му. Той ме заплашваше,всички ние сме в опасност.
Но трябва да си сигурен,че няма да те види...

Халдун е поставил камера в дома на Ямур/това също съм го пропуснала/. Рускините се притесняват ,че ако е там целувката на Ямур и Рюзгяр, ще има и друг свидетел освен Аслъ...


Шахика към Лейла: Ако не ми дадеш доказателствата, ти също ще се окажеш в затвора.

Лейла: Ти ли предизвика проверката във фирмата ?

Шахика: Аз защитавам себе си и децата си...



Халдун към Абил: Аз разполагам с доказателства срещу теб, които могат да те вкарат незабавно в затвора,ако ги предам на полицията. Достатъчни са,за да останеш там до края на живота си.
Предупредих те по никакъв начин да не замесваш децата ми в тази работа. Не замесвай Емре, или...

# 13
# 14
  • Мнения: 6 591
Една смешка от рускините.

Когато Рюзгяр сподели пред Хакан,че обича Ямур, една от тях попита: А какво стана с любовта на Рюзгяр към Дерин?

Друга отговори: Рюзгяр обича Дерин ,когато е облечен с някоя от вълшебните си жилетки, а без жилетка е само на Ямур...

Общи условия

Активация на акаунт