18-то СОУ-информация за прием в първи клас 2013/2014г.

  • 22 820
  • 235
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Здравейте, мили дами!
Ако някой проверява днес списъците за 18то училище може ли да погледне за моята девойка? Имах намерение да отида с момичетата, но малката вдигна Т, а няма на кого да я оставя. Бяхме преди половин час там, като мислех да изчакам до 18ч, но портиера ми каза, че списъците, ще бъдат изнесени, чак сле 8  Crossing Arms

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 21:14 от Фран Джонсън

# 1
  • Мнения: 10
Здравейте, някой може ли да снима списъците с приетите деца в 18то и да ги публикува? Дали ще ги пуснат в сайта по късно???

# 2
  • Мнения: 2 142
Здравейте, някой може ли да снима списъците с приетите деца в 18то и да ги публикува? Дали ще ги пуснат в сайта по късно???

И аз много, ще се радвам, ако някой го направи  Hug

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 2 802
Първолачето на моя приятелка не е в резервите даже.  Cry Аз догодина ще се пека на този огън.  Rolling Eyes

# 5
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Успех на децата ви, ние сме за догодина Peace Hug

# 6
  • Мнения: 130
Ние сме в резервите. само дето изрично ми обясниха, че няма второ класиране. Аз сега не зная какво да правя - да го записвам ли или не? Моля, помогнете

# 7
  • София
  • Мнения: 107
Здравейте, има ли деца приети без връзки?Защото моето впечатление е ,че за това училище няма шанс без връзки.

# 8
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ние сме в резервите. само дето изрично ми обясниха, че няма второ класиране. Аз сега не зная какво да правя - да го записвам ли или не? Моля, помогнете

Как така няма ново класиране, а резервите за какво са, за парлама вероятно newsm78

# 9
  • Мнения: 6 926
Прави впечатление, че от 10 приети момичета в английската паралелка, 5 не фигурират в графика за събеседването! В графика, който все още е на сайта няма А***а, Д****а, И**а, К****а К* и М*******а Г*... Извинявам се, ако бъркам!

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 18:23 от maria77bg

# 10
  • Мнения: 97
Не бъркаш и аз ги погледнах. Ние например сме с по-голяма кака в училището и не сме приети- резерва сме пета, но според мен резервите са само за парлама.

# 11
  • Мнения: 130
е, как така за парлама... Ние сме от района, тоест имаме предимство по точки. Не може да има 168 деца преди нас... Какво ще правим, ако не го приемат и в 32-о? newsm78

# 12
  • Мнения: 6 926
И ние сме от района, а не сме дори в резервите...

# 13
  • Мнения: 130
Забелязвам, че в нашата паралелка има приети деца, при които японският е 3то дори 4то желание. Е, как аджеба ги измислиха тези критерии????? Аз мисля да се карам в понеделник...

# 14
  • Мнения: 35
И забелязах това, има приети деца, при което езика е едва ли не последно желание, и то не едно и две Twisted Evil  За пореден път се убеждавам, че в БГ без връзки нищо не се получва #2gunfire И аз мисля да се карам в понеделник

Общи условия

Активация на акаунт