Професионални серии за коса - тема 53

  • 45 397
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 284
Страхотна нова темичка, алена  Hug
Винаги първото ми впечатление за даден продукт е вярно, ако не ми хареса от първия път, значи въобще няма да ми хареса. Но пък обратното да, често съм впечатлена от продукт, но след време спира да ми харесва  Mr. Green
Използвам проф, козметика за коса вече 6та година и ставам все по-пристрастена  Embarassed
Да похваля и термозащитния спрей на Филип Кингсли-уникално добър продукт за мен  Heart Eyes Heart Eyes
Хубаво е, че го има и в малки опаковки за проба, обаче не съжалявам че директно си поръчах голямата  Flutter Flutter

# 91
  • Мнения: 759
Благодаря за темата   bouquet

Аз давам по 2 3 шанса на продукт, който не ми хареса, след това той просто си стои в шкафа...
Професионална козметика ползвам от близо година, още не съм открила перфектната за моята коса комбинация, но продължавам с търсенето. В момента е в сравнително добро състояние(подлагах я на голям тормоз),отдавам го все пак на професионалните продукти  Hug

# 92
  • Мнения: 372
Момичета, посочената терапия на МШ е Интегрити 100%.
Споменахме буустера, впръкван преди измиване с шампоан. Това е специфичното тук.     Peace
Съжалявам, че в момента нямам налични продуктите, иначе бих направила ревю. Имам само на протеиновата и Рипеър терапията.
В сайта некоректно са вписали информацията, защото са я описали като възстановяваща(Рипеър), а името й е друго.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 127
Филийлинг, значи не я препоръчваш ?

# 94
  • Мнения: 372
Филийлинг, значи не я препоръчваш ?

О, не, няма такова нещо.       Hug
И трите са страхотни, но са различни. Препоръката ми е да опиташ всяка. Интегрити е много добра. Аз я усещам силно полираща, блясъкът ми  почти огледален, а мекотата - безспорна.
Рипеър е ясна. Нали?! Възстановява, подхранва.
Протеиновата укрепва, подсилва, уплътнява.

   Heart Eyes    Heart Eyes    Heart Eyes

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 127
Филийлинг, значи не я препоръчваш ?

О, не, няма такова нещо.       Hug
И трите са страхотни, но са различни. Препоръката ми е да опиташ всяка. Интегрити е много добра. Аз я усещам силно полираща, блясъкът ми  почти огледален, а мекотата - безапорна.
Рипеър е ясна. Нали?! Възстановява, подхранва.
Протеиновата укрепва, подсилва, уплътнява.

   Heart Eyes    Heart Eyes    Heart Eyes


Аз искам Рипеър или протеинова. Писах на z.one concept и  ми препоръчаха тази  Grinning За това реших да питам тук, дали аз греша или са различни  Grinning

# 96
  • Мнения: 77
Pippi, Интегрити е значи. Ампулките са като тези, но не са същите. Имам показаните от теб, те са друга терапия. Буустера наистина се пръска на суха коса и се суши със сешоар.        Hug

Feeling ,Alena,благодаря,бях изпаднала в чуденка. bouquet

# 97
  • Мнения: 66
Здравейте, моля някой ако е ползвал този спрей да сподели дали има  втвърдяващ ефект  http://www.feelunique.com/p/John-Frieda-Frizz-Ease-Dream-Curls-S … yling-Spray-200ml

# 98
  • Мнения: 1 304
Здравейте, моля някой ако е ползвал този спрей да сподели дали има  втвърдяващ ефект  http://www.feelunique.com/p/John-Frieda-Frizz-Ease-Dream-Curls-Styling-Spray-200ml


аз го имам,няма втвърдяващ ефект Simple Smile

Последна редакция: ср, 19 юни 2013, 16:39 от DELI22

# 99
  • Мнения: 372
Pippi       Hug

Викито, щом я е препоръчал производителя, може би за теб ще е по-добре. Пробвай, из салоните предлагат и е удобно. После, ако някоя ти допадне достатъчно, можеш и за вкъщи да си вземеш.  Simple Smile

# 100
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Привет Simple Smile

Включвам се в темата без никакъв опит в професионалните продукти за коса.Мойта коса е тънка и слаба ,без обем,много бързо омазняваща в корените и много суха и цъфтяща в краищата.През годините съм пробвала многооо продукти от по ниския и средния ценови клас ,но ефект не видях никакъв Confused.Ще съм благодарна да ми препоръчате шампоан с който да карам поне 2 дни преди да се омазнят корените и маска която да съживи поне малко сухите краища Hug

# 101
  • Мнения: 1 282
На продуктите давам шанс по различно време, защото косата има различни нужди. Не ги отписвам толкова лесно. Simple Smile

# 102
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Привет Simple Smile

Включвам се в темата без никакъв опит в професионалните продукти за коса.Мойта коса е тънка и слаба ,без обем,много бързо омазняваща в корените и много суха и цъфтяща в краищата.През годините съм пробвала многооо продукти от по ниския и средния ценови клас ,но ефект не видях никакъв Confused.Ще съм благодарна да ми препоръчате шампоан с който да карам поне 2 дни преди да се омазнят корените и маска която да съживи поне малко сухите краища Hug
Моята коса е същата само дето не цъфти, ама я мия на 3-тият ден доволна съм от Шампоан Маска 2 в 1 Рене Фуртерер, Керастаз Бейн Дивалент http://www.zlatnaribka.com/kerastase/specifique--kontrol-i-leche … n-divalent-250-ml  Peace

# 103
  • Мнения: 1 099
Момичета колебая се за слънцезащитен спрей- Солар Сублим на Лореал или Селесте на Керазтаз  newsm78 Като ще се излагам на слънце да го пръсна бързо.
Селесте то по- тежичък е от описанията, което на мен не ми е проблем по принцип, косата ми е жадна, но не знам ако по- често го ползвам как ще е.

# 104
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
КОЛАГЕНОВАТА ТЕРАПИЯ НА ШВАРЦКОПФ


Напоследък не спираме да коментираме нуждите на третираните коси от протеин и обсъждаме различните видове протеин.

Според типа протеин и въздействието му  е различно, например - пшеничните и растителни - втвърдяват, копринените хидратират, а колагенът - придава еластичност и гъвкавост.

Предстои да разгледаме терапия, предложна на клиентите от Шварцкопф, в професионалната линия BC Bonacure Repair Rescue в 3 стъпки. Изпълнението не е сложно и вярвам, че всякак дама би се справила успешно  Peace



Първата стъпка е предвидена да измие косъма от стилизанти, прах и да го отвори за последващите действия. Производителят предлага да се ползва шампоана от серията:



Косата трябва да бъде измита 2 пъти, подсушава се нежно и преминавам към втората стъпка  Peace



Като втора стъпка е предвидено нежно ексфолиране на косъма с ензимен продукт. Тъй като е за професионална употреба, се предлага в големи флакони, но се намира и в старата опаковка (в дясно)



Количество от продукта се изпомпва в дланите и нежно се нанася по косата, прави се лк нжен масаж и се оставя да престои до 10 минути. Постига се изглаждане на повърхността, отстраняван на увредени участъци и полиране. Изплаква се, косата се подсушава и е готова за последната стъпка.



Като трета стъпка  предвиден активният продукт със съдържани на колаген:



Процедурата повтаря предходната стъпка, продуктът се нанася, масажира лко в косата, оставя се да престои десетина минутки и с изплаква.

Косъмът  почистен и укрепен, ластичен, гъвкав, жизнен и витален.

Вместо шампоана, можете да ползвате друг протеинов, вмсто нзимната фаза можт д аползват друг ензимен продукт или да прилагате колагена след боя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт