На пазар във Варна - 29

  • 46 043
  • 731
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 841

ВАРНА







Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=718426.0

# 1
  • Варна
  • Мнения: 355
Мерси за новата тема!

Момичета, търся си сандали, можете ли да ме ориентирате, че днес в мола нищо не харасах. Търся ги от естествена кожа, на нисък, недебел ток (може и платформа), ежедневно-елегантни, а ако може и до към петдесетина лева - чудничко.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Мерси за новата тема!

Момичета, търся си сандали, можете ли да ме ориентирате, че днес в мола нищо не харасах. Търся ги от естествена кожа, на нисък, недебел ток (може и платформа), ежедневно-елегантни, а ако може и до към петдесетина лева - чудничко.
Такива?
http://obufki.com/Bianki-damski-obuvki-1810
Има и други цветове Simple Smile Магазинът им е на Владислав.

# 3
  • Мнения: 4 594
Мерси за новата тема!

Момичета, търся си сандали, можете ли да ме ориентирате, че днес в мола нищо не харасах. Търся ги от естествена кожа, на нисък, недебел ток (може и платформа), ежедневно-елегантни, а ако може и до към петдесетина лева - чудничко.

моите са от тук http://www.megias.bg/bg/products.php имат и магазин на главната до белите бараки, около 30-лв естествена кожа, елегантни , нисък ток  имат достатъчно модели и цветове
примерно тези има ги и в бяло и др. цветове, и други подобни модели

Последна редакция: нд, 30 юни 2013, 15:34 от yasmina

# 4
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Подобни сандали видях в Паоло Ботичели миналия ден.

# 5
  • Мнения: 1 377
Момичета, много благодаря за съветите за котьо.
Купихме от ОВК - Младост лекарство със същата активна съставка, по доста по-евтино (Effipro),
както и препарат за обезпаразитяване на дома, че гадовете сигурно вече са из целия апартамент.
За Адвентикс и Адвокейт дори не попитах, след като видях примерни цени в нета..

Джиджи-биджи, аз съм на път да си поръчам поредните сандали от http://www.miniprix.bg/.
Можеш да разгледаш, ако си склонна да поръчаш онлайн.

Инак последните ми сандали са от миналогодишна колекция, естествена кожа, за 30лв.
От магазинче по Владислав - това на ъгъла срещу Формулата.
Предлагам да огледаш Владислав и от двете страни, няма как да не си избереш нещичко.

# 6
  • Мнения: 25 750
  bouquet за темата.
Момичета търся си черен панталон за работа, семпъл, задължително без джобове. Искам да е и по качествен имам на junona не съм доволна.
Също и черни обувки, ниски естествена кожа, може да не са много красиви. По моловете има тип пантофки обаче са пластмасови Rolling Eyes

# 7
  • Варна
  • Мнения: 227
Киса аз имам такива постери, разпечатаха ми ги по 0.90 в рекламно студио, рамки - черни, по 6 лв . от Джъмбо.

Цветово съм си ги подбрала да пасват на стаята Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 355
Момичета, супер сте, точно такива сандали ми трябват, ще огледам магазините, че предпочитам да пробвам първо.

# 9
  • Мнения: 4 594
Най - добре си харесай от сайтовете пък отиди на място да пробваш , защото аз съм 39 номер пък ми бяха големи и си взех 38, двата магазина са залепени един до друг на главната. От моловете , аз нищо вече не купувам , просто защото не харесвам , дрехите ми изглеждат като втора ръка, а пък за обувки абсурд да харесам , особено Паоло Ботичели каквото и да съм купила не струва..
Вече почти всичко , дори бельо пазарувам от онлайн магазини.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Детето много иска футболна врата. Видя една в Гранд МОЛ-а в Интерспорт, но няма как да я получи предвид размера и цената.
Имало за по 20тина лева по детските магазини, но реших първо да ви питам дали имате впечатления от някоя, която не се разглобява още докато я сглобяваш?

# 11
  • Мнения: 759
В кой магазини има промоции някакви на слънцезащитни? За ДМ видях, че имат на Нивеа...

# 12
  • Мнения: 656
Аз взех Биодерма, ползавах тази промоция Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Ръчна помпа за надуване на пояси, басейнчета и т.подобни от къде може да се купи в района на кв.Левски?
Мин. лято съм виждала в Май Маркет, но сега няма...

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Мерси за новата тема!

Момичета, търся си сандали, можете ли да ме ориентирате, че днес в мола нищо не харасах. Търся ги от естествена кожа, на нисък, недебел ток (може и платформа), ежедневно-елегантни, а ако може и до към петдесетина лева - чудничко.
В Габината на ул. "Цар Симеон"/май е като аутлет/  има доста голямо разнообразие от сандали от ест.кожа и цените са до към 35 лв. Peace

Общи условия

Активация на акаунт