Черешката на тортата - 4 сезон - 3 тема

  • 40 448
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Ч Е Р Е Ш К А Т А   Н А   Т О Р Т А Т А


През лято 2013 „Черешката на тортата” се завръща с нов звезден сезон в ефира на Нова ТВ. От 10 юни, всеки делничен ден от 20.00 ч.

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .


Това лято любимият на всички шеф Манчев запретва ръкави, за да демонстрира истинско кулинарно съвършенство – за голямото завръщане на „Черешката на тортата”. От 10 юни, в новия звезден сезон на шоуто, за първи път шеф Манчев ще кани зрителите в собствения си дом, където лично ще приготвя специални ястия. През лято 2013 той казва тежката си дума, като поставя оценка от 1 до 5 за всеки от участниците.

Част от новия регламент в предаването са специални мисии, които звездите ще получават лично от шеф Манчев в началото на всеки епизод на шоуто – от понеделник до петък, точно в 20.00 ч.

Още в първата седмица Васил Найденов ще се окаже именно черешката на тортата и специална изненада за някой от участниците. Компаниите в новия сезон ще продължават да бъдат така сплотени, а шегите на маса - още по-забавни.

Жокери за звездите, които ще разкрият своя талант през юни, и ексклузивни  подробности, феновете на шоуто могат да следят на официалната страница на „Черешката на тортата” във Facebook

http://www.facebook.com/chereshkata.na.tortata?ref=ts&fref=ts

3 сезон
1 ТЕМА
2 тема

# 1
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Маме,   bouquet

Дано имаме повече поводи за положителни коментари.

# 2
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
Благодаря за темата   bouquet

Поради падналия дъжд, явно, нямам сигнал на Нова. Къде мога да гледам предаването онлайн?

Редактирам се: намерих този линк http://play.novatv.bg/play/316140

# 3
  • Мнения: 6 604
За малко изпуснах да съм първа. Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 221
Маме   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 594
Мерси, Маме! Hug

Аз не мисля, че някой й се възхищава, нито сега ще хукнат подражатели на 14 да раждат деца, а на 27 да са с 4. Но пък и не виждам защо да я обвинявам - направила е своите избори, различни от тези на повечето хора, носи си последствията от тях, справя се добре, даже неочаквано добре.

П.П. Честита рожба на Пина!
+1

И на мен ми хареса менюто и, може би бих махнала наденицата, защото имаше пържоли (а и не обичам наденица, защото не съм много сигурна какво има в нея Sick), но пък боб с наденица си е класика. Хареса ми, че се справи толкова бързо и с лекота, а също и че даде право на избор на гостите си. Не ми хареса, че си даде 3. И изненадите и бяха хубави, заслужаваше 30. Wink

Да видим сега Силвия. Rolling Eyes

Поради падналия дъжд, явно, нямам сигнал на Нова. Къде мога да гледам предаването онлайн?


http://novatv.bg/live/

# 6
  • Мнения: X
Браво на Мамето, че пусна нова темичка   bouquet

Ех, че сладурско магазинче - това, от което пазарува днешната домакиня. Предусещам, че ще направи вкусна вечеря. С голямо внимание подбира продуктите.

# 7
  • Мнения: X
Благодаря за темата!  bouquet

Споменах ли,че Манчев много ме дразни? Mr. Green И шегите му са едни плоски..

# 8
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
H0uSse_Baby, благодаря!

# 9
  • София
  • Мнения: 485
И тази вечер съм пред екрана , имам вече една изпробвана рецепта на Етиен , сега да видим какво ще има тази вечер Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 7 880
Насипно какао ! Дали изобщо си е запазило аромата ?

# 11
  • Мнения: 6 604
Благодаря за темата!  bouquet

Споменах ли,че Манчев много ме дразни? Mr. Green И шегите му са едни плоски..
+1.
За сметка на това пък гласът зад кадър има много добри включвания. Peace

# 12
# 13
  • Мнения: X
Не знам и аз на овчия принцип ли, но също започнах да се дразня от Манчев. Нямам обяснение защо, просто така. Сякаш в предишните сезони по-малко се обаждаше и месеше в готвенето.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 253
 Heart Eyes  chef










Общи условия

Активация на акаунт