Отговори
  • Мнения: 0












Вече и по БТВ


В ролите:





Продукция: Medyapim

Режисьор: Merve Girgin

Сценарист: Tilsim

Жанр: Драма



         

АНОНС :

Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.


         

БТВ на живо

БТВ на живо

БТВ на живо

VOYO.BG

Гледане на сериите на турски

Музиката от сериала






 







Старите Теми:

Тема 1  Тема 2  Тема 3  Тема 4  Тема 5  Тема 6  Тема 7  Тема 8  Тема 9  Тема 10
Тема 11  Тема 12   Тема 13   Тема 14  Тема 15  Тема 16  Тема 17  Тема 18  Тема 19  Тема 20
Тема 21  Тема 22  Тема 23  Тема 24  Тема 25   Тема 26  Тема 27   Тема 28  Тема 29   Тема 30 
Тема 31  Тема 32  Тема 33   Тема 34   Тема 35   Тема 36   Тема 37  Тема 38   Тема 39   Тема 40 Тема 41 Тема 42 Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46 Тема 47  Тема 48  Тема 49 Тема 50 Тема 51 Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема 55 Тема 56 Тема 57 Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 63 Тема 64 Тема 65 Тема 66 Тема 67 Тема 68 Тема 69 Тема 70 Тема 71 Тема 72 Тема 73 Тема 74  Тема 75 Тема 76 Тема 77 Тема 78 Тема 79 Тема 80 Тема 81 Тема 82 Тема 83  Тема 84 Тема 85 Тема 86 Тема 87 Тема 88 Тема 89 Тема 90 Тема 91 Тема 92 Тема 93 Тема 94 Тема 95  Тема 96 Тема 97 Тема 98 Тема 99 Тема 100 Тема 101 Тема 102  Тема 103 Тема 104 Тема 105 Тема 106 Тема 107 Тема 108  Тема 109 Тема 110 Тема 111 Тема 112 Тема 113 Тема 114  Тема 115  Тема 116 Тема 117 Тема 118 Тема 119 Тема 120 Тема 121 Тема 122 Тема 123 Тема 124 Тема 125 Тема 126 Тема 127 Тема 128 Тема 129 Тема 130 Тема 131 Тема 132



Значение на имената:

Feriha = радост, веселие, щастие, свежа, спокойна, любвеобилна
Emir = принц, държавен глава в някои ислямски страни
Cansu = жива вода
Zehra = жена със светло и бляскаво лице
Riza = съгласяване, доброта
Mehmet  = пророк
Hande = усмивка
Koray = пепелива луна
Seher = моментът преди да настъпи утрото
Gulsum = жена с кръгло, топчесто лице
Aysun = спокоен и уравновесен човек
Sanem = красавица
Haldun = вечен, безкраен
Unal = гласовит, надарен, известен
Hasan =добър, покровителствен
Azra = девица




“В живота на всеки се появява такъв човек,
след който се променяш завинаги.
И изобщо не е важно дали времето, прекарано с него,
е било безгранично щастие или безумна болка.
Ти просто разбираш, че никога повече няма
да си отново такъв, какъвто си бил, преди да се срещнете!"



Снимки от сериала:











Приятни минути в темата

# 1
  • Мнения: 0
Тези серии в момента се обработват Peace

Който почва да превежда серия или да реди субове нека ако може да съобщи на  на мен Peaceда няма отишъл труд на вятъра на някое момиче.



44 серия Ирка Hug редене суб vivili6 Hug

46 серия превод  osakini  Hug редене суб  Pebals_fen Hug

50 еп превод pltgab Hug редене суб Таня 2 Hug

51 серия превод Пейкова Hugредене суб Pebals_fen Hug

52 еп превод pltgab Hug редене суб Профи Hug

54 еп превод Дени Hug

55 еп превод Габи Hug

56 еп допревеждане Габи Hug

59 серия превод и редене суб  peti_m Hug

60 еп превод Дени Hug

61 серия превод Весела Hugредене суб Ива :hug

# 2
# 3
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
ххихихиихи с букетчето пак  Mr. Green

# 4
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Мила домакинке  Hug Hug Hug
Скрит текст:
За любезната ни Ренка  Hug Heart Eyes

# 5
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Да се запиша и аз в йени темата с един скромен колаж  Mr. Green
Мила домакинке  Hug Hug Hug
Скрит текст:
За любезната ни Ренка  Hug Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 34
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet:
Скрит текст:


                                                  

# 7
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде и аз да се представя в новия дом  Party

Ренка  newsm51 Мерси за подредената къща, в която ние после лудуваме  Laughing
Дизайнерки и стихоплетки  newsm51
То по нощите какво ядене, хайде малко шоколодавки бонбонки:lol:
Скрит текст:



# 8
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Записвам се и ви благодаря за подкрепата думите... и всички всичко.. Hug


Скрит текст:
За бога хора благодаря ви.  Чета ви и все повече вярвам ,че ме е чул онзи ден какво ли не му говорих всичко му разказах просто много на бързо кои приятел е дошъл какво сме си говорили. Какви снимки сме видели. Как съм ходила с най-добрия му приятел някъде говорих му исках да не говоря изобщо за случилото се. Аз мисля,че той не знае какво му се е случило така го усещам а хората казват ,че между брат и сестра връзката е силна. Дано да го усещам правилно. Вярвам,че ни е чул. Докторите правят компромиси и ни пускат при него и то не за малко просто отделението е такова и няма как. Сложно е имат много работа там е някакъв ужас от работа. Да не дава господ на никого какво ли не чух там. Днес докторката каза мозъка е много странно нещо не можем да кажем какво точно става вътре. Той е в неговата си кома от катастрофата още няма реакции просто спи.. изглежда невероятно спокоен. И някак си галейки лицето му усетих този покои спящ. Казах му,че го обичам това много ми тежеше повторих му го не веднъж. Галих по лицето той много ми се караше,че го пипам там ама аз му викам галя те по лицето хайде скараи ми се,че те пипам по лицето. Чакам го...да се събуди и да ни кажа с неговия си тон леко мажорен ама вие какво се суетите тука аз съм си добре. Страшна болка е това толкова безсилна не съм се чувствала никога. Ще говоря и ще се опитвам да влизам при него колкото мога. Пазете се карайте бавно! Живота е безценен!

Последна редакция: нд, 04 авг 2013, 02:07 от bezymnalydost

# 9
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Да се намъкна и аз, ама не ща да видя ни ядене, ни пиене.
Ренка, благодаря!   love001  

Лудосче, точно така миличка! Не спирай да му говориш! Не може нищо да ти каже все още, но те чува.  Hug
Скрит текст:
Когато раждах първото си дете, от оня свят ме върнаха гласовете на майка ми и сестра ми. Бях тръгнала да ходя при татко (покойник), но ги чух да ме викат и се върнах. Всичко беше от странно по-странно, защото те бяха всъщност на 430 км от мен и все още не знаеха, че раждам. Изпитала съм тази връзка и знам, че не е мит. Така че говори му! Говори му в мислите си, дори когато не си при него! Знай, че те чува!

Последна редакция: нд, 04 авг 2013, 02:16 от profi_1

# 10
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Лудостче,насълзявам се когато те чета,толкова болка има в думите ти,а на тези години само смях и радост трябва да има в тях,много се моля да се оправи брат ти и да ни зарадваш с добри новини  Praynig Hug Hug
Звезде  Heart Eyes Не сме легнали ,радваме се на серията и влюбени и щастливи Емир и Фериха,много са ми сладки там бе ,особено с автобуса ,направо ще ги изям  Heart Eyes
Проф да се оправяш бързо,че лятото и вирус е невероятна комбинация просто ooooh!
Тоя Ръза ме изнерви максимално и утре ще си догледам епизода,че и в добавка  Мехмед-аптала много ми дойдоха,тая Фериха как можа да се върне значи ,и на мен ще ми докара инфаркт да се ядосвам с нея тука  ooooh!
Хайде лека,че утре тръстика пак  ooooh! Hug Hug

# 11
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Не мисля, че е вирус, а невнимание.
Скрит текст:
Моят мъж се прибра вчера още докато бях качена на крос тренажора, мокра от пот от главата до петите. И нали иде отвън, изрева че не може да диша и пусна климатика. Докато се разкарам да вляза в банята, леденият въздух от климатика ме удари и ей ме днес парцал. Пък милуто си е в къщи и уредът бълва ли бълва мраз. Аз като съм си сама, изобщо не го пускам, че винаги настивам.

# 12
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Лудосче  Hug
Продължавай да вярваш, бъди до него, давай му сила.
С теб сме, миличка  Hug


И аз отивам да се потопя във Фемирските и след това в мойте сънища  Grinning
Лека нощ  Hug

# 13
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Туй много грозно дет го сложи! Mr. Green Wink

# 14
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Туй много грозно дет го сложи! Mr. Green Wink

Кое, сърдечно лилявкото ли  newsm78

Профи, аз от Лудосчето Sad и не ти обърнах внимание на климатичната ти болест Rolling Eyes Пак по-добре, че не е вирус. Аспирин, чай и ... Фемир  Wink и утре ще си кукуряк  Laughing

Лека нощ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт