Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 41

  • 53 407
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Добре дошла  Hug

Червилото е на МАС Divine Choice



на снимката е горе в дясно.

Под него имам един лилав молив на пупа и над него мааалко BUST OUT!!! пак на MAC - да убия искрящото  Peace



първото е по-свежо лилаво, това е по-убито; малкият го хареса на вкус преди време и не ми е останало много  Blush

Моливът на Пупа е за очи, но не намирам такъв - свежо лилав за устни  Blush

Скрит текст:

# 721
  • Мнения: 134
Благодаря ти! Много ми харесва това divine choice. Аз досега на Мак нямам червила. Това конкретно от колекция ли е или е от перманентната серия? Иначе съм хвърлила око ей на това
http://www.nikkietutorials.com/site/wp-content/uploads/2013/05/YSL17.jpg
По-тъмно идва от това на Мак май.

# 722
  • Мнения: 36 124
И аз към Севънтийн съм се насочила. Нещо не ми се дават 30лв за шантава спирала  Crazy Тези на Севънтийн са наполовина  Wink

А защо не си направите сами?Има много клипчета из ютуб...аз си я правя
petroliym jelly+пудра+сенки за очи...става супер и прави мнооого обем!така си правя и очна линия

То и Дуралайна на Инглот може да се ползва за целта, там има и четки, с които да се нанася.
Аз не съм много навита да ползвам продукти с петролни съставки, особено на очите  Rolling Eyes
Може даистина да помисля за варианта да се пробвам с Дуралайн  Thinking

дюралайн за цветна спирала? има упътване или ... ?
понеже ми е следващата планирана покупка  Blush
след като изхвърлих 6-7 очни изсъхнали очни линии, мисля сама да си ги "правя"  Crossing Arms
ако става и за спирали - супер!  Party

# 723
  • Мнения: 616

Моля заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Настоящата  тема за предизвикателство е Египет. Срок за изпъленние - Неделя, 1ви септември ВКЛЮЧИТЕЛНО (по изключение).

Моля гласувайте в добавената анкета за тема. Анкетите вече ще се добавят 2 дена преди края на настояшото предизвиктелство за да няма загуба на време.

Общи условия

Активация на акаунт