У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (20-та, поправителна.)

  • 18 447
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 607
Хайде и аз да се присъединя към зомби вълната. Припомних си Зората на мъртвите. Там зомбитата са бързи, шъимсеневиди. Close Харесвам го филма. Flutter

# 721
  • Мнения: 48
Плюя на гроба ти 2 е бруталия  Mr. Green Почти целият е сниман в БГ и спокойно може да се гледа без субтитри  дори от слабоговорящи английски  Mr. Green

Нещо, нищо не ми хареса в тоя филм.

# 722
  • Мнения: 3 736
Абе, да не би хората да започват масово да се побъркват?  newsm78

Започнаха отдавна.  Mr. Green

Бесовците в лабораторията бяха като извадени от Survival Instinct, но ме беше срам да го спомена.  hahaha

# 723
  • София
  • Мнения: 6 219
Обаче аз Z-тата я приемам символично. И вече освен извънземни, сред нас съм убедена, че има и зомбита.
Пропуснах да отбележа, че Брад за разлика от други филми, в този изглеждаше много добре.

Казах ти, че притракването е супер забавно, Контеса.

# 724
  • London
  • Мнения: 612
И аз за Z-то. Хареса ми. Беше добре направено. Няма как да не прилича на други подобни филми. Все един дол дренки са.
Имаше замисъл, обяснение, логичен финал. Ефектите бяха добри.
Най съм доволна че не се опитваха да скрият на Брад бръчките. Ей след няма и 20г може да почна да го уважавам туй момче.
P.S.  дали се очаква да се размекна и от Лео ДиКаприо скоро newsm78

# 725
  • Мнения: 3 736
Е, то оставаше да не са добри с такива пари. Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 6 219
P.S.  дали се очаква да се размекна и от Лео ДиКаприо скоро newsm78

ако смяташ да гледаш само Титаник - не си застрашена Simple Smile

# 727
  • София
  • Мнения: 4 910
Знам, че си настроена негативно, защото е сниман у нас....

Не заради това. В България са снимани много боклуци, но и много хубави филми. Локацията и "пчеличките", работили по някой филм, не го определят като какъв ще излезне. По този въпрос няма как да съм предубедена. Прав си, като казваш, че не си падам по жанра на Spit on your grave-2, но това не ми пречи да се съглася, че филмът се е получил добре  Peace . Снощи го изгледах и наистина се оказа, че не е никак зле. Така или иначе щях да го изгледам от професионален интерес и дори да ме беше разочаровал, пак не бих съжалявала, че го гледах.

Нещо, нищо не ми хареса в тоя филм.

Как бе?! Че мен ме има случайно в един кадър  Joy Joy Joy !

# 728
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Изтеглила съм и аз Z-тата, ще го почвам довечера. Не знам във филма как  ще е, но Брад ми е изключително погрознял в последните години, ужасен ми е!

Снощи гледах "Stoker". Очаквах нещо повече. Бе, бива, ама муден ми дойде.

Лео си го харесвах и преди, харесвам го и сега. Малко ми е носталгично за нежното и красиво личице от младините, но и така ми е добре. Crazy

# 729
  • София
  • Мнения: 6 219
Хич не ми е носталгично.
Изобщо не го харесвах като малък.

# 730

Общи условия

Активация на акаунт