Beren Saat и Intikam - Никой няма да бъде забравен в тази история! - тема 8

  • 56 642
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3




"Преди да тръгнеш по пътя на отмъщението изкопай два гроба - един за врага и един за себе си!"
                                                                                                 
 Конфуций



Intikam ("Отмъщението") е турски сериал, базиран на американската продукция Revenge, който стартира през януари 2013г.

В главните роли са Берен Саат, Нежат Ишлер и Мерт Фърат.

Историята разказва за млада жена, чийто баща е натопен от богато семейство за престъпление, което не е извършил, а след това и убит. Единственото, което тя иска, е да отмъсти на хората, причинили смъртта му.

За да го направи, Дерин (Берен Саат) се завръща под друга самоличност на мястото, където са се случили най-хубавите, но и най-лошите й спомени. Сега по-красива, по-силна и по-опасна от всякога! Сега тя е Ямур!




В ролите:

Beren Saat (Yağmur Ozden), Nejat İşler (Ruzgar Denizci), Mert Fırat (Emre Arsoy), Engin Hepileri (Hakan Eren), Zafer Algoz (Haldun Arsoy), Arzu Gamze Kılınc (Şahika Arsoy),Ezgi Eyuboğlu (Cemre Arsoy), Zeynep Ozder(Aslı Sağlam), Can Sipahi (Barış Denizci), Başak Daşman (Derin Celik), Yücesoy Alican (Ali Sulen)



Четвъртък (Thursday), 20:00ч. , Kanal D

Kanal D онлайн




Продукция на Канал Д и Дисни

Режисьор: Mesude Eraslan

Сценарист: Berkun Oya

Музика : Atakan Ilgazdağ





Предишни теми:



Фейсбук страница в България



Блог


Официална фейсбук страница на Берен Саат



Официална фейсбук страница на Неджат Ишлер



Официална фейсбук страница на Мерт Фърат



Значение на имената:

Дерин - Дълбоко

Ямур - Дъжд

Рюзгар - Вятър

Емре - Цел, ред, поръчка, заповед



Берен Саат е една от най-популярните актриси в Турция. Родена е на 26 февруари 1984г. в Анкара, в семейство на спортисти.
В юношеството си получава първата си роля в училищен мюзикъл.
Учи в бизнес училище, но се записва в школа по актьорско майсторство. Явява се с песен и я приемат. След успешното си завършване, Берен заминава за Истанбул. През 2004г., по съвет на приятеля си Ефе, който загива в катастрофа, се явява на кастинг за реалити предаването "Звездите на Турция". Тогава тя стига до финала, заедно с колегата си Енгин Акюрек, който всъщност печели формата.

Докато тече предаването, красивата актриса е забелязана от продуцентката Томрис Джиритлиоглу, която е помогнала на много турски таланти да стигнат до върха. Това се случва и с Берен. Първите снимки на Саат са за рекламно клипче. Малко след това, през 2004г., се снима в първия си сериал Aşkımızda Цlьm Var (Смърт има в любовта ни). Следват Aşka Sьrgьn (Щастливи заедно) и по-успешният Hatırla Sevgili (Спомни си любима). Истинска слава обаче й носи Aşk-ı Memnu (Забраненият плод). Тогава Берен печели награда за най-добра актриса. Същото се случва, когато красивата Саат изиграва тъжната история на Фатмагюл във Fatmagьlьn Suзu Nе (Каква е вината на Фатмагюл).

Освен в телевизията, Берен Саат има много успешни роли и в киното. Първата от тях е в "Мъките на есента", след което се снима в "Крилете на нощта". Тази година пък излезе филма "Сезонът на носорозите", където Берен си партнира с Моника Белучи.

В момента Саат снима филм на един от Принцовите острови - Буюкада. В продукцията актрисата ще играе ролята на глухо, нямо и сляпо момиче.


Филмография:









В очакване на сезон 2!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 9 300
Чики - Благодаря за новата тема. Страхотна е.

# 2
  • Мнения: 3
Новина от последните минути:

Ръсел Кроу ще снима нов филм "Тhe water divine". Важни части от филма ще се снимат в Турция и той трябва да избере актьори и актриси от Турция.

По време на престоя си в страната актьорът се е срещнал с някой от тях - Йълмаз Ердоан и Къванч Татлъту.

Кроу е изгледал няколко турски филма и е започнал да разпитва. Казва се още, че е направил предварителен лист с няколко имена, като Демет Евгар, Башак Кьоклюкая, Вилдин Аташевер, Нургюл Йешилчай и Берен Саат.




Скрит текст:
• LATEST NEWS

It says that Russel Crowe has a new movie called "Тhe water divine". He has important parts to be shot in Turkey and he needs to pick Turkish actors and Actresses to play in it.

and when he went to Turkey he met with some of them, such as Yilmaz Erdogan and Kivanз Tatlitug.

He watched some turkish movies and asked around, and "it is said" that he made a preliminary list containing a few names like : Demet Evgar, Başak Kцklьkaya, Vildan Atasever, Nurgьl Yeşilзay ve Beren Saat.

Проектът най-вероятно ще се осъществи, тъй като има профил и в IMDB - http://www.imdb.com/title/tt3007512/. Кои актьори ще участват предстои да разберем. Остава да стискаме палци за Берен.

Г-ца Бързо се уча, Hug

Последна редакция: пт, 16 авг 2013, 18:06 от Чики Маринова

# 3
  • Мнения: 3
Нова снимка от снимачната площадка на "Моят свят"

# 4
  • Мнения: 3 555
Чики    за чудесно подредената и красива нова тема  

   

Чики  newsm51
Цитат
Кроу е изгледал няколко турски филма и е започнал да разпитва. Казва се още, че е направил предварителен лист с няколко имена, като Демет Евгар, Башак Кьоклюкая, Вилдин Аташевер, Нургюл Йешилчай и Берен Саат.

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!
  bouquet
Извинявам се,че се вмъкнах в темата,но не се въздържах,като прочетох последната новина за Берен!Браво радвам се толкова много и от сърце и желая да се случи!Зная,че ако я избере ще се справи перфектно!
А,сега,момичета!
Чета Ви редовно и много Ви се радвам!Всички сте страхотни,но не пиша защото не гледам Отмъщението.При вас е много приятно и уютно!Не гледам много сериали,но Берен ми е любимка!
Гледала съм само ЗП и КВФ.Благодаря Ви за това,което правите,за новините и снимките,които слагате!
Хубава вечер Ви желая и много приятни емоции!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 6
  • AMS
  • Мнения: 6 418
Привет момичета!!!
Да ни е честита новата тема!!!
Чики, благодаря ти!!!


# 7
  • Мнения: 3
Момичета, това е статията на турски. Аз лично не разбирам нищо, но с Гуугъл прводач хванах някои неща. Част от текста е този, който публикувах по-рано. Ако някоя от вас се справя успешно, може да прочете нещо допълнително - http://www.aksam.com.tr/yazarlar/onder-sariahmetoglu/russell-cro … i-c2/haber-235773

Дайче, Валя, Дива,  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 17 авг 2013, 09:59 от Чики Маринова

# 8
  • Мнения: 6 591
ПРИВЕТ,МОМИЧЕТА! wavey wavey wavey


Малко съм заета напоследък и докато се усетя и вие сте вече в нова къщичка.
Много се радвам и с удоволствие се присъединявам към вашата компания.

                                   

Чики,благодаря! Hug
Много е хубава новата тема,която си аранжирала в синьо- цвета на лятото и морето.


                                 



Марианка Hug
Макар и със закъснение искам да те поздравя за празника ти и да ти пожелая да си здрава,щастлива,обичана и все така позитивна и усмихната!
Пожелавам ти и много приятна ваканция и ще те чакаме отново за втори сезон!

                                   


Тони Hug
Специални благодарности за клипчетата и за разказа за хубавия празник. Беше ми много интересно,наистина е впечатляващо. Пък и нали знаеш,че твоя град ми е едно от любимите кътчета на България. Ето,вече знам нещо ново, на тази дата Несебър има празник.

Момичета,няма да ви изброявам поименно,защото със сигурност ще пропусна някоя.
Прегръщам ви всички до една и много се радвам ,че отново ще имаме възможност да прекарваме приятни минути заедно. Втори сезон чука на вратата и в близките дни ще очакваме  още новини,снимки,а защо не и първи трейлър.

Днес сте донесли много хубави хабери,все повече хора признават таланта на нашето момиче и със сигурност в бъдеще я очакват още по-хубави неща. Нас също,защото където е тя ,там сме и ние,нали! Нейните успехи са и наши.

valia_ing,здравей! Hug
Радвам се,че при нас ти харесва и че ни четеш.
Надявам се и друг път да се отбиеш, въпреки че не гледаш „Отмъщението” ,защото темата е за Берен и тук има място за всички ,които я харесват. Пък и често коментираме и други нейни проекти.

Много ми харесва идеята ви от предишната тема за обединяването на втори и трети сезон на сериала.
Не знам дали е възможно,но наистина не си представям  да има толкова голямо прекъсване между двата сезона.

Тони вече е открехнала завесата на трети сезон, а аз ще допълня с нещо,което вчера прочетох в един вестник.На мен американската версия не ми допада и не се изкушавам да гледам, но ми е интересно да чета това онова за сюжета. Който не иска да знае какво става напред,да не чете.

Скрит текст:
Източник: Вестник ТВ Сага – бр. 33/15.08.2013 год.

В трети сезон на „Отмъщението”

В края на втория сезон Емили Торн най-сетне разкри пред Джак истинската си самоличност.Връзката между двамата ще става все по-обтегната,разкрива актрисата Емили ван Камп. Между тях винаги е съществувало силно привличане,без Джак да осъзнава причината.
Това обаче не потушава гнева му от постъпката на детската му любов. В резултат на новите разкрития Джак поема водещата роля във връзката им и дава на Емили краен срок,в който да осъществи плана си за отмъщение,след което да продължи напред.
Джак настоява Емили да приключи с разчистването на сметките до края на лятото,тъй като нейната тайна започва да му тежи. Той е твърде добър,за да наблюдава спокойно как някой страда.
В третия сезон зрителите ще разберат още за живота на Аманда Кларк ,подробности за травмата от безрадостното й юношество и причините за нейното поведение на социопат. Фактът,че Емили действа без да допуска,че постъпките й са аморални,ще накара Джак да възкликне- Ти си луда, а публиката да си даде сметка колко дълбоки са нейните емоционални рани.
В действието влиза и майката на Аманда- Кара Кларк,която ще засили своето присъствие в живота на дъщеря си.
Дали Емили ще успее да спази крайния срок на Джак…
Остава да разберем в следващия сезон на хитовия сериал.


Две неща малко ме озадачиха - определението социопат,което според мен не се връзва с образа на героинята,въпреки че не знам какво точно ще извърши във втори сезон.  И второто е , че тя не осъзнава,че постъпките й са аморални. Надявам се,че превода на материала е правен от човек,който не гледа сериала,както обикновено се случва по сайтове и преса. Иначе просто говорим за друга героиня.

Момичета,на всички вас пожелавам прекрасни почивни дни!


До скоро!

Нося ви подаръчета,има за всички...


                                   

# 9
  • Мнения: 3 555
 wavey  Приятен ден, момичета  thumbsup Smile



valia_ing  wavey добре си ни дошла  newsm51

Дива  wavey чудесна Берен си сътворила  newsm51

Дъгичка   wavey Интересно ми е и се радвам и на Тони за "подсказката" и твоята дори и в спойлер  newsm51
Цитат
Тони вече е открехнала завесата на трети сезон, а аз ще допълня с нещо,което вчера прочетох в един вестник.На мен американската версия не ми допада и не се изкушавам да гледам, но ми е интересно да чета това онова за сюжета. Който не иска да знае какво става напред,да не чете.
Скрит текст:
Източник: Вестник ТВ Сага – бр. 33/15.08.2013 год.

В трети сезон на „Отмъщението”

В края на втория сезон Емили Торн най-сетне разкри пред Джак истинската си самоличност.Връзката между двамата ще става все по-обтегната,разкрива актрисата Емили ван Камп. Между тях винаги е съществувало силно привличане,без Джак да осъзнава причината.
Това обаче не потушава гнева му от постъпката на детската му любов. В резултат на новите разкрития Джак поема водещата роля във връзката им и дава на Емили краен срок,в който да осъществи плана си за отмъщение,след което да продължи напред.
Джак настоява Емили да приключи с разчистването на сметките до края на лятото,тъй като нейната тайна започва да му тежи. Той е твърде добър,за да наблюдава спокойно как някой страда.
В третия сезон зрителите ще разберат още за живота на Аманда Кларк ,подробности за травмата от безрадостното й юношество и причините за нейното поведение на социопат. Фактът,че Емили действа без да допуска,че постъпките й са аморални,ще накара Джак да възкликне- Ти си луда, а публиката да си даде сметка колко дълбоки са нейните емоционални рани.
В действието влиза и майката на Аманда- Кара Кларк,която ще засили своето присъствие в живота на дъщеря си.
Дали Емили ще успее да спази крайния срок на Джак…
Остава да разберем в следващия сезон на хитовия сериал.

Две неща малко ме озадачиха - определението социопат,което според мен не се връзва с образа на героинята,въпреки че не знам какво точно ще извърши във втори сезон.  И второто е , че тя не осъзнава,че постъпките й са аморални. Надявам се,че превода на материала е правен от човек,който не гледа сериала,както обикновено се случва по сайтове и преса. Иначе просто говорим за друга героиня.
Скрит текст:
И аз се чудя на написаното за Емили/за нас - Ямур/  #Crazy "социопат" ... постъпки "аморални" ...  newsm78 по-скоро това се отнася за поведението на Шахика  Naughty Mr. Green
Много са хубави  Peace  и благодаря за подаръчетата    bouquet  bouquet  bouquet

 Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 326
Здравейте и от мен!
Чики,  bouquet великолепна тема си сътворила отново! Peace
Момичета,слагам ви интервю с Емили Ванкамп(Емили/Ямур) и Ник Уеслър(Джак/Рюзгар):
Скрит текст:
Джак вече знае, че Емили е Аманда Кларк, любовта от детството му. Синът на Виктория се завърна, а нов продуцент ще седне на стола на Майк Кели. Емили ВанКамп (Емили Торн) и Ник Уеслър (Джак Портър) дават няколко отговора на въпросите, които може да очакваме през трети сезон на “Отмъщение”.

С продуцента Сунил Наяр, сериалът обещава да се отдалечи от корпоративните борби и да се върне към корените си, а именно отмъщението на Емили към Грейсън. MSN TV успя да зададе няколко въпроса за вас към двама от главните герои – Емили ВанКамп и Ник Уеслър.

MSN TV: Нолан е в затвора и сезон 3 започва пет месеца след това, което сме видели в края на сезон 2. Как Джак реагира на истината, която научи за Емили Торн?

Ник: Това беше най-голямата тайна, която би могла да бъде разкрита в този сериал и всички се питаме какъв е светът на Джак, след като знае истината? Единствено мога да ви кажа, че не е много щастлив, защото има бебе от друга и всичко е прекалено трудно. Когато се вижда за пръв път с Емили, след като вече знае, се случват доста интересни неща.

Емили: Те се виждат за първи път, след като Джак знае, именно в началото на сезона. Тя е унищожила толкова много добро в живота му, но все пак химията между тях не може да умре. Обаче само това не е достатъчно. Сега тези тайни тежат на Джак и Емили чувства, че му е поверила бреме, което може да съсипе нейните планове за отмъщение. Това ще я накара да се чувства некомфортно около него.

Ник: Още повече, че той ще отправи към Емили доста зловещ ултиматум.

Емили: Общо взето ще е нещо от сорта: “Приключвай, защото аз не мисля да стоя тихо и кротко и да гледам как нараняваш хората. Ще кажа на всички коя си.”. Общо взето може да провали нейното отмъщение. И моментите на ретроспекция ще бъдат изненадващо любопитни. Обикновено в “Отмъщение” те винаги са били такива, но сега ще видите нещо, което може да се оприличи като началото на края за Емили. Нещо много сбъркано в нейната сватба. И ще е интересно да видите как ще се справи с проблема.

MSN TV: Да не говорите за сватбата на Емили и Даниел? Кажете ни нещо повече за това събитие?

Емили: Ще бъде неописуемо. Изключително пищна церемония, защото все пак говорим за богата социална двойка. И заради ултиматума на Джак, Емили иска това да бъде сватбата на века и има огромни планове как да го постигне. За съжаление, нещо много ще се обърка.

MSN TV: А Джак продължава да бъде добър? Интересно… Подмолните игри на Емили му костваха много. Изгуби жена си, а после и брат си. Как продължава?

Ник: Ами явно е луд. (смях) Но, сериозно, не е лошо да има един като Джак, който да остане доброто момче в сериала. Когато разбира всичко, той се чувства зле и смята, че е предаден, защото осъзнава, че Емили има чувства към него и го е държала настрана, за да не го нарани и да не го въвлича в своя план. Уви, както видяхме, не успя да се справи. Тя се провали.

MSN TV: Преди година двамата смятахте, че на героите ви им е писано да бъдат заедно. Какво мислите сега?

Емили: За съжаление, започнах да се питам дали ще могат да си простят след всичката болка, която си причиниха.

Ник: Разбира се, ще е сложно и за него, защото той знае какво чувства в сърцето си, но му се иска да изкрещи: “Емили, откачалка такава, винаги съм те харесвал, дори когато бях женен. Сега знам защо, но твоите действия направиха така, че е невъзможно просто да ти кажа, че те обичам.”. Това е твърде много гняв, с който едва ли ще се справи.

Емили: Освен това си мисля, че тя го обича повече, отколкото той нея. Просто след всичко, което е преживяла, Джак е герой от това прекрасно детство, в което не е била засегната толкова болезнено. Може би тя ще се събуди. Ще осъзнае, че Ейдън е човекът, който е за нея, защото е преминал през всичката болка, която и тя днес носи в себе си. С Ейдън се разбират и се допълват, но има един малък проблем – и двамата живеят живот, в който няма доброта, живот изпълнен с мрак. Не знам дали някой би могъл цял живот да носи болката и огорчението в сърцето си или трябва да потърси човек, който да го промени към по-добро.

MSN TV: Винаги има невероятни обрати в “Отмъщение”. Кой е този, който най-много ви впечатли?

Емили: Знаех, че ще дойде, защото вече го бях прочела в сценария, но за мен остава епизода, в който Аманда умря. Освен чисто физически да се справя с ролята, трябваше да бъда винаги и психически подготвена за случващото се. За да няма изпарения, водата беше само 5 градуса по Целзий. Трябваше да снимаме и през нощта в продължение на 7 часа. Това е направо нечовешко. Живо мъчение. И не беше трудно да жаля изгубена приятелка, защото бях на крачка от това да изпадна в хипотермия. Маргарита (Левиева – Аманда Кларк, бел. прев.) беше просто съсипана. После същото беше с Конър Паоло и смъртта на Деклан. Наистина преживявахме болката.

MSN TV: От друга страна точно смъртта на Аманда ни показа един нов Джак, който е готов да прави тайни планове, нали?

Ник: Да, това беше нещо голямо. Дори това е най-интересното. Въпреки всички лоши неща, които се случиха на Джак, той все пак успя някак си да се опази и да бъде себе си. Ще видите, че от тъмната му страна няма и помен.

MSN TV: Казвате, че ще има промяна. Дали Сунил Наяр не е в основата?

Емили: Сунил иска да върне сериала там, където всичко започна. Иска да се избяга от корпорациите, Инициатива и всичко останало и да видим подмолните игри в Хемптънс. Това, което хората обикнаха в началото. Обожаваме сезон 2, но определено имаше моменти, в които всички се чувствахме изгубени в нишката на разказа и не можехме да разберем какво става. Сега нещата ще са по-ясни и познати.

MSN TV: Как новият продуцент променя снимачната площадка?

Ник: Засега я променя само в положителна насока. Най-важното е, че е различно. Не, че преди е било зле, но сега е просто различно. Новото винаги се приема с повече ентусиазъм.

Емили: Винаги промяната създава нещо ново. Установените взаимоотношения на актьорите с екипа сега са други. Сунил има по-различен подход, но много по прагматичен и всички го харесват. Този човек има способността да сплотява хората и да им обяснява какво иска. Липсва ли ни Майк Кели? Разбира се, той измисли всичко това, бяхме заедно две години и остави летвата високо вдигната, но засега Сунил я прескача с лекота. Всички много се гордеем с него, а малките обрати в сериите са много вълнуващи. Всяка серия си има една малка загадка, която се разкрива, докато паралелно се поставя големия въпрос.

MSN TV: Нещо повече за новите герои?

Емили: Имаме няколко такива. До момента съм имала само една сцена с Джъстин Хартли, но Патрик определено има много странна връзка с Виктория. Нещо, което едва ли очаквате, защото са почти като любовници. Боготворят се един друг. Моментът, който обожавам от новия сценарий е по какъв начин Виктория представя Патрик пред семейството си. Сценаристите са създали шедьовър. Нещо, което може да бъде развито с времето.

Ник: Джъстин е красавец, висок… с една дума мъж, с когото всяка жена би искала… е, сещате се. (смях) И затова веднага трябва да компенсираме с Карин Ванес, която е невероятна жена. Тя е част от миналото на Даниел и ще предизвика много мъжки въздишки и не само. (смях)

MSN TV: Знаем, че Ашли Мадекю няма да се завърне, но какво ще се случи с Габриел Ман? Още ли е в затвора?

Емили: Да, започваме сезона с Нолан, който все още е в затвора, но не за дълго. Нека бъдем честни – никой не иска Нолан в затвора. В крайна сметка, той е най-добрия помощник, който моята героиня може да си пожелае. Пуснете го!



 

Превод: Свилен Димитров
Източник:
Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 326
Ето и репортажа,които ви обещах:

# 12
  • AMS
  • Мнения: 6 418

Епизод 18
Преговор

Скрит текст:
18. еп. Процесът срещу Емре.
Като написах това заглавие се сетих, че накрая на епизода Ямур разбира, че Адил Челик е убит в затвора по поръчка на Арсой. Спомних си за предишните кадри, че в затвора над леглото на Емре, също имаше знака безкрайност. Това дали пък не беше подсказка. или уловка?

Та серията започва с картина от съдебната зала. Джемре, Халдун, Шахика,  и Ямур. Влиза обвиняемият Емре. Съдии, прокурор, адвокат, доказателствата... Делото не е завършило. Това е едно от поредните заседания.
Емре е под домашен арест. Шахика, Халдун, Ямур и адвоката, разговарят в градината пак по делото.  Джемнре, която вече е компрометирана както свидетел стой настрана, но слуша разговора. Шахика се обръша с резки думи към нея. Ямур понечва да я защити, но Ш я отрязва - Не се меси!
Емре става и Ямур го последва веднага.
Шахика, Халдун и адвоката обсъждат как да бъде подкупен съдията. Адвоката дава цялата индормация за съдията.
В бара Баръш и Рюзгар разменят нервни реплика за Дерин, Селен, Джемре и ... Баръш пита, защо като Дерин е невинна е избягала? Рюзгар казва, че Дрин не е направила нищо. - А тогава кой???
Шахика бясна говори с Халдун в кабинета. Сигурна,  че Дж е видяла Рюзгар. Сигурна е, че Баръш, го е видял също, но мълчи. Шахика настоява Халдун да включи тежката артилерия както при случая с Адил Челик. Халдун се опъва. Много важен разговор, но му трябва превод. Предполагам, че става дума за това, че същия съдия е бил и на делото с Адил Челик.
Емре и Ямур гледат новините за делото в нета. Емре не е доволен. Ямур го успокоява, но той още повече се ядосва. Ямур си тръгва и Емре, без да му отговори, дали ще го чака, ако получи присъда. Лека целувка по бузата и обещание, че  ще се върне.
Джемре е сама в стаята си. Страда. Влиза Шахика. Казва ѝ, че знае, че  е сърдита, но трябва да убеди Баръш, да каже пред съда, че в онази нощ е видял Рюзгар. Джемре отговаря, че са се разделили. Това е последният шанс на Емре, според Шахика и Дж трябва да убеди Баръш да каже каквото трябва. Подава ѝ телефона и я кара да звъни.
На малката маса  пред къщата Рюзгар чака Ямур. Тя се изненадва като го вижда.  
В същото време Емре, нали е под домашен арест, едва си намирира място. Аслъ се опитва да го "разсее". Пита нарочно къде е Ямур.  Поглежда през прозореца вижда, че Ямур  е с Рюзгар. Разбира се насочва вниманието и на Емре върху това. Двамата гледат през прозореца отсреща Ямур и Рюзгар. Емре грабва телефона и звъни на Ямур, а тя от своя страна не отговаря и  изключва телефона си.
Кани Рюзгар вътре в къщата да говорят.
Рюзгар иска да ѝ разкаже за оная нощ, но тя го прекъсва. По-добре е да не се меси.
Емре бесен тръгва към Ямур. нервно си облича якето. Шахика се опитва да го спре, както му наговори куп неща против годеницата му ... Карат се.  Шахика му казва, че ако той излезе, ще стане така, че ще го заловят и няма да го пуснат после от затвора, а Ямур няма да го чака и накрая ще види кой ще избере - него или Рюзгар. Емре нервно съблича якето и се връща.
Ямур и Рюзгар продължават разговора си. Той пита дали Дерин се е обаждала. ...  Звучи тъжния музикален рефрен ...Р. забелязва на ръката на Ямур гривната със знака безкрайност и се сеща, че и малката Дерин е имала такава гривна. Гледат се и ...
При Емре влиза Джемре. Иска да го успокои. Тя също се чувства ужасно. Брат ѝ също иска я успокои. Джемре му признава, че само веднъж е вземала хапчета. Много мила сцена между брат и сестра. Той я целува по челото, след което тя се звъни  на Бъръш.  
И Джемре и Баръш не иска да се разделят. Тя го моли да говоря поне за 5 минути вечерта. Баръш, обаче отказва. Олмаз.
Ямур гледа запис от камерата в кабинета на Арсой.  Оня важният разговор. На вратата се появява Хакан. Оперативкааааааа. Хакан стреснат, а Ямур не се спира пред нищо. Решена е да спаси и двамата. Ямур го натоварва със задачите.
Баръш разтребва в къщи и събира дрехите за пране. Сеща се са окървавения суичър и ядосано го взема и залива със спирт. Решава да го изгори, но Рюзгар в последната минута се появява и си го  взема обратно. Това е неговата застраховка.  Баръш се ядосва и се обажда на Джемре като и казва, че приема да се видят и да поговорят.
Аслъ налива масло в огъня както пак споменава, че Ямур я няма. Ямур най-после звъни на Емре.  Той я пита, какво е правила с Рюзгар. ... Пак се скарват.
Ямур вижда нова картина от нова камера. Действието се развива в хотела. Хакан е монтирал камерата. Сераща между Халдун и съдията. Разговорът е изключително важен, за да правя каквато и да било интерпретация, но става въпрос за Адил Челик, пари, кариера и ... Говори предимно Халдун със заплашителен тон. Оня също не му се дава, но е в неизгодна позиция.
Шахика идва при Емре, но той ѝ казва, че иска да е сам. Тя се старае да го успокой и да му напомни, че делото утре продължава. Не забравя пак да каже лоши неща за годеницата му.  Емре е достатъчно ядосан.
И изненада - Атлан се появява отново - звъни на Шахика. Тя иска да го разкара, но той се оплаква, че момичето, което  му е пратила ... Шахика си мисли, че Дерин се е появила и омеква в разговора.
В бара Хакан, Баръш и Рюзгар заседават. Пристига Джемре. Двамата се усамотяват и говорят.
Ямур влиза от страничния вход в къщата на Арсой. Шахика я засича и започва словесна престрелка - Емре, Рюзгар, кой кого обича, кой виновен, кой невинен... Появява се и Халдун, след срещата със съдията. Отиват със Шахика в кабинета, за да говорят насаме. Халдун смята, че имат по-голям проблем от Ямур. Със съдията май не са толкова прости нещата.  Шахика и тя с лоша новина  -  Алтан може би е видял Дерин.
Рюзгар изпраща Хакан и забелязват Алтан, които щом ги вижда се качва на колата и изчезва.  Той явно се навърта около бара, за да може да види онази червенокосата, за която Шахика му каза, че сигурно е Дерин.
Емре се цупи на Ямур. Тя се владее.  На въпроса - ще ме чакаш ли ако ме осъдят? - тя му отговоря - не зная ... Това го вкисва още повече и я оставя сама. Утре е делото.
Джемре много настоятелна - иска Баръш да каже пред съда .... Брат ѝ е невинен. ... Утре е делото.
Халдун пак установява, че късно вечерта Шахика я няма. Тя е отишла "на сеанс" при влюбения в нея доктор. Не разбрах дали е псохотерапевт или хирург?
Сутринта Рюзгар подрежда столовете. Хакан идва и първо пита дали има нещо обезпокоително. Ако трябва, може да наеме охрана.  В същото време Джемнре и Баръш излизат от стаята и Дж си тръгва. прекарали са цялата нощ заедно. Хакан и Рюзгар с учудени погледи.  И добре, че Хакан присъства точно в този момент. Използва отдалечаването на Рюзгар и вече съвсем сериозно обяснява на Баръш, че ситуацията е много отговорна, и ако той послуша Джемре, неговия брат ще отиде в затвора. Баръш се опъва и казва за суичара.
Шахика се прибира рано рано в къщи. Халдун язвително ѝ подмята нещо, но тя го срязва да не ѝ държи сметка. Примпомня му за Лейля и хотела. Трябва да се приготви за делото.
Емре е в стаята си. Вече е буден и звъни на Ямур за добро утро.  Делото е днес. Ямур му дава да разбере, че се приготвя. Ще се видят там. Приключва разговора, защото се появява Хакан.  И на него казва, че бърза. Хаки ѝ отговоря  в неговия стил, че може и никъде да не отиде, защото тук вече имат -  Кърмъзъ аларм.-  Не олду? - Хакан разказва за Рюзгар, Дерин,  Алтан и според него това е дело на Шахика. Но Ямур казва, че тя е тази, дето вече дърпа конците не Алтан. - Аферим, Брафо, Ямурджум! И сега какво ще правим? - За Ямур проблемът е, че Дерин не се обажда.
Баръш костюмиран тръгва за делото.
Халдун и Шахика също са готови. Джемре и тя. Съобщава на Шахика, че Баръш е обещал. - Аферим къзъм бебим. - Емре също е на линия. Шахика почти си вярва, че всичко ще мине добре и без Ямур, но Емре е сигурен, че Ямур ще дойде на делото. Тръгват.
И следва изненада - сцената Ямур и Игор - Как е Дерин? - Добре е. - Не се притеснявай. -  Рюзгар няма да се откаже да я търси. - Какво искаш от мен?  - Рюзгар не  мога да го правя на глупак. ... Може да обърка плановете.  - Давам последен шанс. -
В съда - Емре, чака Ямур. Нея я няма. Къде ли е?
Дерин се обажда по телефона на Рюзгар.  ... Тъжна мелодия ... Ямур гледа през прозорците . Дерин плачейки казва, че е добре ... но той трябва да я забрави.... Игор ѝ отнема телефона.  Дерин неудържимо ридае. Рюзгар остава още озадачен, но все пак доволен, че се е обадила.
https://www.youtube.com/watch?v=3wJF_DcC0gY
В съда призовават в залата Баръш Денизчи като свидетел. Корумпирания съдия и Халдун си разменят кимвания при влизането на Баръш. Започва разпита. Баръш казва, че не е видял нищо. Джемре скача и казва, че лъже ... Баръш продължава и казва, че онази нощ тя  е пила много и ... - Заклевам се. -
Арсой са сразени. Всичката им работа по делото отиде на кино.
В това време Ямур тършува в стаята на Рюзгар. Търси суичара. Намира го.
В кулоарите на съда Халдун  се разправят с Баръш.
Арсой са бесни. Прибрали са се в къщи и коментират. На Емре не му е ясно защо Баръш е постъпил така. Шахика пак пуска злобата си към Джемре, която става и излиза.
И!!! Ямур влиза. Поздравява и сяда до Емре, пита го как е. Шахика веднага задава въпроса къде е била. Ямур има отговор - Закъсняла. Газетаджиите са виновни.
Емре излиза, след него Ямур, а Шхика казва на Халдун, че това момиче ще зареже сина им.
Следва скандал Емре - Ямур. Според Емре трябва да се разделят. Ямур се опитва да каже нещо, но се отказва и си тръгва. Шахика доволна, а Емре въздиша дълбоко и съсредоточено поглежда във витрината с алкохола. Не му мисли много и си налива.
Джемре не отговаря на звъненето на Баръш и посяга към хапчетата. Свършили са и тя се обажда да потърси други.
Баръш се прибира след делото. Чуваства се ужасно. С Джемре е приключено. Рюзгар и той е намислил нещо. Взема якето и излиза.
Хакан и Ямур правят разбор. Ямур за втори път споменава, че ще даде нещо на полицията. Но директно или косвено ... Забелязвам, че Хакан като започне да се шегува за чуствата между нея и Рюзгар, тя става много рязка и веднага действа. Та и сега вади суичара и го слага в една раница. Хакан гледа шашнато. Ямур е измислила плана - И двамата ще ги спася!
Емре продължава да се налива за ужас на майка си. Лъже я че си отива в стаята, а излиза през терасата.
Ямур и Хакан влизат в бара. Рюзгар е излязъл. Ямур отива да го намери. На брега са с Чакъл. Хубавата тъжна музика.
Леле Емре тропа на вратата на къщата на Ямур. Нея я няма. Той има ключ и отключва. Не я намира.
Рюзгар разказва, че Дерин се е обадила. Ямур разказва за Емре. И двамата галят Чакъл.  Емре ги вижда. Тръгват си.
Шахика и Халдун разбират, че Емре  го няма. Емре влетява в бара и се нахвърля върху Рюзгар. Търси му сметка, защо е бил с Ямур. Разменят си по едно круше и закани.
Ямур дегизирана с качулка,  с ръкавици, с раница, отключва една кола. Изважда от раницата суичара и го остава на задната седалка. Скрива се.
Рюзгар и Баръш се обвиняват един друг за изчезналия суичар.  Питат Хакан дали не го е виждал. Всички са много сериозни, но аз умирам от смях.
Алтан върви на зигзаг  по една тясна уличка. Вади ключовете за колата си и аха да отключи, е заловен от полицаите. Закопчават го и намират на задната седалка на колата суичара.  
Тъкмо приключва това и Шахика звъни на Ямур да я пита къде е Емре.
А Емре пиян кара с бясна скорост. И той не знае къде отива.
Ямур се появява веднагически при Шахика. Последната едва се сдържа и изсипва цял куп обиди, та чак Халдун се възмущава и моли за извинение.
Хакан осведомява Ямур по телефона, че Емре е ходил в бара и ... В негов стил ѝ намеква, че май е загубила контрол над някой.
Емре обаче със сигурност е загубил контрол. Полицията го гони. Накрая спира. Залавят го.
На сутринта Арсой обсъждат с адвоката новото положение. Шахика и Халдун с обичайната си размяна на реплики и обвинения.
Хакан и Ямур и те разговарят. Хакан е доволен от това, което е направила, но тя се тревожи, че Емре е заловен с колата. Не иска никой невинен да пострада  в нейното отмъщение. Хакан в негов стил се шегува - Вай бе, Ямур. Дано сложиш точка.
Адвоката носи добра новина - полицията е намерила убиеца. Но когато Халдун и Шахика разбират кой са заловили, им се завива отново света. Алтан Кая. Не признават пред адвоката, че го познават.
Рюзгар все напира да ходи в полицията да търси Дерин и добре, че тъкмо да тръгне, се появява Хакан със симитите. Разказва новината за залавянето на убиеца с основната улика - капишона. - Шлакс. - Баръш не може да повярва, че брат му се е отървал. Рюзгар е угрижен и много въпроси задава.
В полицеиския участък водят Алтан. Дават му разрешение да се обади по телефона. Звъни на Шахика. Обвинява я, че тя го е натопила и я заплашва. Халдун смята, че който го е направил е направил добро. Сега Емре има шанс да се отърве.
Ямур гледа картина директно от кабинета на Арсой. Разговорът който чува е важен.
Нов персонаж - пристига в полицията при Алтан и в ръцете си му показва примка.
Тръва си и при асансьора се засичат с Ямур.  Това е Agabey - А/г/абей.
Ямур е дошла при Емре. Адвокатът е уредил свиждане.
Шахика и Халдун чака обаждане. Телефонът призвънява и Халдун с облекчение казва - Бу иш битти - Работата е свършена.
Водят Емре за свиждането. С белезници е. Ямур му се извинява. Емре дълго е чакал. Тя му обещава сега, че каквото и да се случи, ще го чака. Емре е категоричен. Сваля си халката и ѝ я дава.
Рюзгар и Баръш още не могат са се успокоят. Случайно намират  гривната със знака безкрайност до шкафчето в стаята на Рюзгар.  Баръш не подозира нищо, но Рюзгар знае със сигурност на кого е гривната.  
В полицейското настава суматоха. Открили са обесен Алтан Кая, който е оставил предсмъртна бележка, че той е извършил убийството онази нощ
Хакан пристига в бара и Рюзгар го пита дали това със суичара е дело на Ямур. Хаки не отговаря.
Емре го освобождават.
Халдун и Шахика, този път с по мек тон разговарят.  Не знам какво си казаха, но сигурно е било много важно.  След това Шахика звъни на доктора, но не го открива. След което звънна на друг - Кенан Е ..., който явно очакваше обаждането ѝ.  Много важен разговор - банката, Халдун Арсой, невинен, Адил Челик ... Шахика има план.
Ямур гледа записите от делото на Адил Челик. Съобщават че е след скандал е бил убит. Сълзи напират в очите ѝ. Пристига Хакан и ѝ разказва за Рюзгар. Тя го прекъсва и казва, че се е отказала от това да признае на Рюзгар... Нещо много важно е открила.   Пуска видеото на което се вижда Халдун, който говори с някой по телефона.  Разбира се, че този, който е очистил Алтан, е очистил и Адил Челик.  Адил Челик е убит и Арсой стоят и зад убийството.

 

 

И тук идват

"Размисли" 18.еп.


Справедливостта, както красотата, е субективна.
Някой виждат невинна жертва, а други дявол, който си е получил заслуженото.



Първо трябва да намеря човека, който е убил баща ми и да го убия  със собствените си ръце!

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт