Re: Графики на БТ - коментари

  • 36 479
  • 748
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 35 968
  Добре дошли в Новата тема - пожелавам Успех на всичкиHug
 

Старата тема


                 Метод на Базалната Температура /БТ/



Базална Температура – термин от Метода на Базалната Температура
/ Метод за определяне на О. чрез стойностите на Т. на тялото през МЦ на жената/
- това е най-ниската температура на тялото измерена рано сутрин, в покой, веднага след сън


За графиките на Овулационния Календар на Зачатие:  Как се създава лентичка с графиката в подписа?

Влизате в Профила си в Овулационния календар на Зачатие

1. За да си направите лентичка, първо се уверете, че сте маркирали в профила си, че позволявате графиките Ви да бъдат видими за другите потребители. В противен случай линкът към Вашата графика ще води до съобщение за грешка.

2.Отидете в ляво и от навигационноте меню изберете линка "лентички". Ще ви се отвори галерията с лентички, с които разполага календара. Изберете своята лентичка, като кликнете с мишката върху нея.

3.Ще ви се зареди нова страница, на която ще е изобразена избраната от Вас лентичка, а под нея в текстово поле календара ще ви генерира код, който трябва да копирате и поставите в подписа (сигнатурата) на форумите, които посещавате. Така Вашата графика ще може да бъде разгледана от другите участници във форума





ПП. Моля, ограничавайте се само с коментари по темата 

# 1
  • Мнения: 1 787
Да се запиша в хубавата тема!
ДЕнис  Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 134
Цоп и аз  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 609
Запис и от мен!
Денис, благодаря ти за новата тема, в която намираме толкова много разбиране и помощ!
Ти си невероятен Човек, отзивчив и разбран! Радвам, се че те познавам, даже и виртуално!

# 4
  • Мнения: 1 898
Хайде и аз едно записче , че без Денис сме за никъде  Hug
Да ни е на късмет новата тема  Peace

# 5
  • Мнения: 296
Запис и от мен в новата темичка. Хиляди Благодарности Денис   bouquet  bouquet  bouquet и повече положителни тестчета  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 131
Нека новата тема донесе много късмет на желаещите,а на Денис  Hug

# 7
  • Мнения: 48
цоп и аз в темичката newsm03 На Денис много усмивки, а на всички чакащи момичета сбъднати мечти  luvbed

# 8
  • Мнения: 777
И аз се записвам да чета Simple Smile
Благодарности на Денис  newsm51
Успех на всички, желаещи Чудото!  Hug Hug Hug Praynig

П.П. аз пак съм с една дъълга графика - тази липса на цикъл ще ме умори  Mr. Green
Бях при доки - сега съм на хапчета. Възобнових меренето на БТ от 10 дни, макар че изпуснах много време, но поне навика да си създам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 134
Денис, мерсиииииииии за новата тема   bouquet

При мен се получава някаква доста странна графика. По начало БТ ми е по-ниска (имам и ниско кръвно налягане, не знам дали е свързано). Но определено се вижда ясно разликата между преди и след овулация. Само че днес малко се стреснах че е още по-висока. Вчера имах много странни - не ужасно силни, но определено забележими - болки от дясната страна. Днес ги няма. Някакъв коментар да имате за това покачване?

Скрит текст:

# 10
  • Мнения: 4 954
Запис да ви следя. За съжаление не моля за коментар по моята графика, защото с 3 сменени термометъра е абсолютно неразчитаема. Но поне намерих моя термометър - живачен, дава най-високи резултати, днес 37.2, за първи път виждам такива стойности, дигиталните спираха на 36.9 минали месеци. От следващия месец обещавам да съм по-стриктна с меренето

# 11
  • Мнения: 1 898
Денис може ли отново един поглед на графиката ми? Според теб кога трябва да (НЕ)чакам МЦ и как ти изглеждат нещата до момента? Мерси предварително  Hug

# 12
  • Мнения: 2 232
Здравей, Денис!

Аз имам един по специфичен въпрос и незнам дали ще можеш да ми помогнеш, но все пак ще питам.

В петък вдигнах кръвно 200/120, в спешното ми сложиха инжекция и ми изписаха при нужда Фурантрил/ за обезводняване/. И аз с целия си акъл в събота пих и сутринта и вечерта и съответно много се обезводних. Пак отидох в спешното и ми казаха да се наливам с вода. Повече не съм вдигала кръвно, даже ми е ниско, но така се изплаших, че сега имам сърцебиене. Днес ще ида при личната, може да ми изпише някакви успокоителни. Незнам дали ще ги пия, ако не се билкови.
Овулацията ми се пада към сряда. Да спрем ли бебеправенето този месец, ако не се наложи повече да пия лекарства, за да мога да се изчистя от инжекцията и фурантрила?

# 13
  • Мнения: 609
Здравей, Денис!

На този етап може ли да се каже на кой ден от МЦ ми е била О. и днес кой ден ми е след О.? Или да изчакаме още ден, два?

 Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 35 968
И аз се записвам да чета Simple Smile
Благодарности на Денис  newsm51
Успех на всички, желаещи Чудото!  Hug Hug Hug Praynig

П.П. аз пак съм с една дъълга графика - тази липса на цикъл ще ме умори  Mr. Green
Бях при доки - сега съм на хапчета. Възобнових меренето на БТ от 10 дни, макар че изпуснах много време, но поне навика да си създам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Защо пиеш Клостилбегит по никое време на МЦ? Защо ти е назначен?
Имате ли поне СГ и Изследване за проходимост на тръбите?

Общи условия

Активация на акаунт