Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars - Тема 5

  • 47 800
  • 741
  •   1
Отговори
  • КиТ
  • Мнения: 2 490


Базиран на книгите със същото име, поредицата проследява живота на пет най-добри приятелки в привидно идилиалично градче. До нощта, в която една от тях не изчезва. И тогава Ария ( Люси Хейл), Хана (Ашли Бенсън), Спенсър (Троиън Белисарио) и Емили (Шей Митчъл) започват да получат странни съобщения от анонимен източник "А", който знае всяка една от техните малки мръсни тайни. Внезапно перфектният им свят се оказва обвит в лъжи и измами, заплашващи да разрушат всичко, на което те държат...включително живота им.

****************************

Предстоящи епизоди:

Ep13  Oct. 22, 2013 Let the Maid Go
 
Ep14   Jan. 2014 Who's in the Box?
 
Ep15  Jan. 2014 Love ShAck, Baby
 
Ep16   Jan. 2014 Close Encounters
 
Ep17     Unknown
 
Ep18    Unknown
 
Ep19     Unknown
 
Ep20     Unknown
 
Ep21      Unknown
 
Ep22       Unknown

Ep23      Unknown Episode
 
Ep24       Unknown Episode


****************************

IMDB
Сайт
Официален сайт






****************************
‘Малки сладки лъжкини’ със спин-оф сериал ‘Рейвънсууд’


От АВС обявиха, че ще стартира спин-оф сериал на ‘Малки сладки лъжкини’, който ще се казва ‘Рейвънсууд’. Сериалът ще бъде от продуцентите и създателите на ‘Малки сладки лъжкини’ и ще стартира през октомври месец веднага след Хелуин епизода на ‘Малки сладки лъжкини’.


Шоуто ще е фокусирано върху град Рейвънсууд, който е недалеч от Роузууд (града, в който се развива ‘Малки сладки лъжкини’), и който страда от смъртоносно проклятие поколения наред. Пет непознати внезапно се оказват свързани с това проклятие и трябва да копаят в тайнствената и ужасяваща история на града преди да е станало прекалено късно за всеки от тях.
 
Все още няма почти никаква информация относно сериала и каква ще е връзката с ‘Малки сладки лъжкини’, защото всички знаем, че спин- оф означава, че ще присъства най- малко един от героите на сериала (филма), върху който е базиран спин-оф сериала (филма).


Facebook страница

Последна редакция: чт, 29 авг 2013, 23:29 от plami89

# 1
  • Мнения: 283
Урааааааааааа първа съм Simple Smile)) Аз дето само чета и рядко пиша.   bouquet

# 2
  • Мнения: leet
Плами Heart Eyes  bouquet
Гласувах с Да, защото ми се иска да е така. На мен ми е логично и ме кефи. Иначе нали и тази дето играе Ариа(забравих и името) каза, че тя много ще страда като научи.

# 3
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Пламе   bouquet Hug Благодаря за темата  Mr. Green

# 4
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Много приятно оформена тема Simple Smile Благодаря   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 383
Мерси за новата темичка. До октомври ще се побъркам.

# 6
  • Мнения: 4 690
  bouquet Много хубаво оформление.
Само не знам как ще изтраем до октомври, струва ми се толкова далеч.Много мразя тези почивки, защото забравям какво се е случило, особено дребните детайли  Embarassed

# 7
  • Мнения: 4 607
Мерси, ПламиHug Ако искаш сложи и инфото за излъчването на епизодите в по-голям шрифт. Wink

# 8
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Готово  Hug

# 9
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Плами, благодаря   bouquet

Според мен Езра е А, колкото и Мона... Tired  Нещо пак ни баламосват  Thinking

# 10
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз така си мисля,понеже в 5 сезон какво ще дават  newsm78

Нешо интересно от страницата във фейса:
Ако следваме теорията, че Рен не е "А", защото има неговото име на дъската в скривалището на "А", то тогава и Езра не е "А", защото има негова снимка с Ариа на дъската !?

# 11
  • Мнения: 242
Колко съм щастлива, че има такава тема тук. Къде към бляла досега ooooh!
Ще ви следя Peace

Гласувах за Езра, че е част от отбора. И не е ли вероятно да се ядоса, защото не е успял да "защити" скривалището на "А" достатъчно добре? И това може да доведе до негативни последици за него... евентуално. Не мисля, че след толкова увъртане създателите на сериала ще разкрият толкова лесно кой е "А" и то при положение, че ще има 5 сезон...

# 12
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Добре, ако приемем че Али и Сиси са били близки - според майката на Али, защо  сега не се защитават от А. ами Сиси му помага  newsm78

# 13
  • Мнения: 4 690
Добре, ако приемем че Али и Сиси са били близки - според майката на Али, защо  сега не се защитават от А. ами Сиси му помага  newsm78
Ами сигурно я държи с нещо и тя трябва да се подчинява ...

# 14
  • Мнения: 3 642
Аз казах ли ви, че е Езра  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Който не помни да се върне да чете старата тема  Mr. Green

Извинете ме, но съм на море, ползвам нет много малко, затова не съм чела обстойно всички коментари, но ми харесва как са нагласили историята.
Лудите къси шорти, вманиачени, погнали Алисън, обаче тя се отървала. Знаех си аз, че е жива  Mr. Green и за да се докопа до нея, той (дълго време мислех, че е Тя), тормози приятелките й.
Кой кого вербувал за Сиси не знам, обаче червеното палто, което спаси Емили беше Сиси.
Как я познах? Спрях кадъра - бели, не много дълги пръсти, късо подрязани нокти - червен маникюр - сперте си после кадъра, където Сиси мърда пръсти, след като падна и преди тялото да изчезне - ще видите същият лак, същият маникюр. Мисля, че точно Сиси спаси Емили и че тя също е помагала на Али, дигизирала се е като червеното палто, за да обърка А, затова слухтеше на вратата, когато Ария беше там в предния епизод - понеже явно Али много добре вече знае кой е А.
За мен мистерията е какво има на онези клипове - Алисън и Езра???

Общи условия

Активация на акаунт