Хазал Кая в новия сериал A.Ş.K. по Kanal D - *Тема 9*

  • 37 552
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 650



В ролите:


Участват още: Еркан Джан (Ръза), Севтап Озалтун (Едже), Нихал Колбаш (Сърма), Тугай Мерджан (Абдулрахман), Осман Акча (Абдурахман Адам), Гюнеш Емир (Мелис), Елит Исчан (Семра), Сервет Пандур (Мюзейен), Гьокай Мюфлюолу (Фърат) и други.



Продукция: Gold Film

Продуцент: Фарук Тургут

Режисьор: Омюр Атай

Сценарист: Нуран Еврен Шит и Сердар Сойдан

Музика: Айтекин Аташ, Гюрсой Танч и Ердем Доан



Резюме:

Какво е нещото, което не може да се купи с пари? Някои казват щастие, други- здраве, трети- любов. Любов- тя е по-силна и ценна от всичко. Дори и от парите. Колкото и да си богат, не можеш да си купиш любов. Така ли е? Азра (Хазал Кая) и Керем (Хакан Курташ) имаха само любовта си. Любов- по ценна от всичко, но не струваща пет пари! Обичаха се лудо! Бяха се запознали в спортната академия и оттогава бяха неразделни. Азра трудно, но все пак успяваше да се грижи за семейството си, а Керем си търсеше отдавна работа, т.е. освен любовта, нищо друго не им вървеше. И нещата щяха да стават по-зле. И тогава в живота им се появи Шебнем. До момента, в който припадна на урока си по тенис, тя беше просто една от богатите ученички на Азра. Шебнем беше много болна, умираше. Тя беше се родила в богато семейство и имаше всичко, което искаше. Всичко, което можеше да се купи с пари. Но тя не беше щастлива. Дори не помнеше момент, когато не е била болна. Още повече, че не е била обичана, а дори и не беше обичала достатъчно. Шебнем не искаше да умре преди да вкуси любовта. Страхуваше се. Сподели всичко на Азра като едно малко момиче... Азра беше и най-хубавото, и най-лошото нещо, което се е случвало в живота й. Едновременно и ангел, и дявол, и приятел, и враг. За да осъществи мечтите си, за да спаси себе си и любовта си, Керем щеше да използва Шебнем. Но човек, за да спаси любовта си, може ли да пожертва любовта си? Можеше ли да направи това? Азра и Керем със своята страстна любов и взетото от тях решение ще накарат зрителите да се замислят върху живота.




Всяка сряда от 20 часа по Kanal D

Начало: 25 септември 2013 година



Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 18:57 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 34
Снежи  Hug  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 2
  • София
  • Мнения: 413
Снежи  Hug Hug Hug Благодаря за прекрасната тема   bouquet  bouquet  bouquet
Това е за теб
Скрит текст:


# 3
  • Мнения: 1 786
Добър ден!  Hug

Благодаря за темата,   bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 2 449
  Снежи  bouquet  bouquet  bouquetза труда  smile3534 smile3534 smile3534  love001

# 5
  • Мнения: 6
Здравейте,
Надявам се да приемате още една фенка на Хазал.  Blush След Огледален свят реших да следя новите проекти на Хазал и на Ча, така че ще се радвам да бъда част от вашата компания. Огромни благодарности за темата и цялата информация, която споделяте.

# 6
  • Мнения: 0
Здравейте Hug Hug Hug

Много съм заета напоследък и затова не успявам да влизам в темата ooooh!

Снежи Heart Eyes, благодаря за новата тема!  bouquet

Снощи е имало предприемиера на A.Ş.K. само за журналисти. Само хубави неща прочетох. Даже и Оя Доан е запяла друга песен. Laughing В туитър снощи е написала да оставим всички предразсъдъци спрямо Хакан, а за Хазал- че е изиграла най-хубавата си роля.

Хубав ден!

# 7
  • Мнения: 16 938
Добър ден.
Запис в новата тема която е много готина и червена. Hug

# 8
# 9
  • Мнения: 654
Здравейте Hug Hug Hug

Много съм заета напоследък и затова не успявам да влизам в темата ooooh!

Снежи Heart Eyes, благодаря за новата тема!  bouquet

Снощи е имало предприемиера на A.Ş.K. само за журналисти. Само хубави неща прочетох. Даже и Оя Доан е запяла друга песен. Laughing В туитър снощи е написала да оставим всички предразсъдъци спрямо Хакан, а за Хазал- че е изиграла най-хубавата си роля.

Хубав ден!

Еси, благодаря за информацията! Попътен вятър на сериала и дай боже да направи силен старт, а после и силен рейтинг!


Снежи, благодаря ти за новото гнезденце! Утре ще го напълним за старта!

# 10
  • Мнения: 141
От репортажа с Хазал Кая за новата роля в новия проект.

Преводът не е от турски, но не е и с Гугъл.

 
Сериалът Любов толкова ли ви впечатли, че изоставихте обучението, което толкова желаехте?
- В действителност трябваше по-рано да замина в Америка, но 4 месеца чаках виза. А Любов ме грабна и ме върна обратно. Много исках да работя тази година. Липсваха  ми снимачните площадки и освен това обикнах Азра. За пръв път ще играя самостоятелен образ, с високо чувство за отговорност, смел характер.

Струва ми се, че Азра работи и поддържа семейство?
- Да, така е. От ранна възраст поема отговорност, целеустремена девойка. Досега не съм играла такава целеустремена  млада жена.

А вие целеустремена ли сте?
- Да, разбира се, но само към себе си.(смее се)

Какви са тези цели? Казвате ли си например ”Ще бъда най-добрата актриса”?
- Целта ми е да направя всичко, което зависи от мен, по най-добрия начин. Мисля, че правя и трябва да направя най-доброто.

Хайде да поговорим за Азра. Това момиче заради пари със собствените си ръце изпраща възлюбения си при друга.
- Ако трябва да сме честни, трябва да говорим след излъчването на сериала, защото има отношения причина-резултат. Просто никой не говори така: ” На, нека бъде твой! ” Разбира се, че зрителите ще се ядосват на Азра, но мисля, че ще я разберат. Защото в сериала Любов всички характери са анти-герои. В този сериал има всички състояния на любовта и човешките взаимоотношения.

Какво си помислихте, когато прочетохте сценария?
- Това беше най-привлекателният сценарий след толкова време. Първите 4 серии попаднаха в ръцете ми, когато бях в Америка. Обикновено там преди учебните часове се занимавах със спорт. След като дойде сценарият трябваше да тренирам, а не мога.
В школата трябваше да ходя, а не ходя. Такъв интерес! Казах си, „Щом този сценарий не може да ме измъкне от вкъщи, значи той ми е нужен!”

Какви забележителни способности има Азра?
- Т.к. Азра е тенисистка, тя е професионалист в мигновенните стратегии. Не можеш да кажеш, че  „тя тук ще направи това”, защото тя прави друго. Много колоритна, това е образ, който ме прави щастлива.

Когато вземате важно решение все още ли се допитвате до майка си?
- С майка ми сме добър отбор. Аз на всичко гледам от емоционалната страна, а тя разсъждава логически. Разбира се, за важните решения-да, но при майка ми няма:” това ще го направиш така”.

Да преминем към самата любов. Всеки в главата си има познание за любовта. Вашето какво е?
- Не преувеличавам. Хубаво нещо. Може би. Защо не? И от една страна много нормално нещо. Докато не ми вреди, е хубаво.

Има още страдание от любов, това лошо ли е?
- Не зная. Но т.к. всичките ми персонажи страдат от любов, това ми е много познато.

Какво мислите, има ли щастлива любов?
- Хубаво  ще бъде да има.

# 11
  • Мнения: 6
От репортажа с Хазал Кая за новата роля в новия проект.

Преводът не е от турски, но не е и с Гугъл.

 
Сериалът Любов толкова ли ви впечатли, че изоставихте обучението, което толкова желаехте?
- В действителност трябваше по-рано да замина в Америка, но 4 месеца чаках виза. А Любов ме грабна и ме върна обратно. Много исках да работя тази година. Липсваха  ми снимачните площадки и освен това обикнах Азра. За пръв път ще играя самостоятелен образ, с високо чувство за отговорност, смел характер.

Струва ми се, че Азра работи и поддържа семейство?
- Да, така е. От ранна възраст поема отговорност, целеустремена девойка. Досега не съм играла такава целеустремена  млада жена.

А вие целеустремена ли сте?
- Да, разбира се, но само към себе си.(смее се)

Какви са тези цели? Казвате ли си например ”Ще бъда най-добрата актриса”?
- Целта ми е да направя всичко, което зависи от мен, по най-добрия начин. Мисля, че правя и трябва да направя най-доброто.

Хайде да поговорим за Азра. Това момиче заради пари със собствените си ръце изпраща възлюбения си при друга.
- Ако трябва да сме честни, трябва да говорим след излъчването на сериала, защото има отношения причина-резултат. Просто никой не говори така: ” На, нека бъде твой! ” Разбира се, че зрителите ще се ядосват на Азра, но мисля, че ще я разберат. Защото в сериала Любов всички характери са анти-герои. В този сериал има всички състояния на любовта и човешките взаимоотношения.

Какво си помислихте, когато прочетохте сценария?
- Това беше най-привлекателният сценарий след толкова време. Първите 4 серии попаднаха в ръцете ми, когато бях в Америка. Обикновено там преди учебните часове се занимавах със спорт. След като дойде сценарият трябваше да тренирам, а не мога.
В школата трябваше да ходя, а не ходя. Такъв интерес! Казах си, „Щом този сценарий не може да ме измъкне от вкъщи, значи той ми е нужен!”

Какви забележителни способности има Азра?
- Т.к. Азра е тенисистка, тя е професионалист в мигновенните стратегии. Не можеш да кажеш, че  „тя тук ще направи това”, защото тя прави друго. Много колоритна, това е образ, който ме прави щастлива.

Когато вземате важно решение все още ли се допитвате до майка си?
- С майка ми сме добър отбор. Аз на всичко гледам от емоционалната страна, а тя разсъждава логически. Разбира се, за важните решения-да, но при майка ми няма:” това ще го направиш така”.

Да преминем към самата любов. Всеки в главата си има познание за любовта. Вашето какво е?
- Не преувеличавам. Хубаво нещо. Може би. Защо не? И от една страна много нормално нещо. Докато не ми вреди, е хубаво.

Има още страдание от любов, това лошо ли е?
- Не зная. Но т.к. всичките ми персонажи страдат от любов, това ми е много познато.

Какво мислите, има ли щастлива любов?
- Хубаво  ще бъде да има.


Много благодаря за превода. След като го прочетох още повече се разпали интереса и желанието ми да гледам утре първата серия. Сценария обещава да е страхотен, щом Хазал се е върнала само заради него. Впечатли ме и това, че всички герои са анти-герои и няма да видим нещата просто в черно и бяло. Само силно се надявам наистина да има щастлива любов и щастлив край накрая.  newsm17

# 12
  • София
  • Мнения: 413
Petrova  Hug Благодаря за интервюто   bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 16 938
Благодаря за превода. Hug
И това интервю ми дойде много добре и интереса ми стана по голям и нямам търпение за утре вечер да започне 1 епизод....А като гледам геройнята и няма да е като предишните и геройни по скоро силна и борбена.И това е хубавото че е нещо ново като сюжет и сценарии.

# 14
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Здравейте! Hug

Снежи, Hug благодаря за красивата темичка!  bouquet

Чакам с нетърпение утре вечер... Hug

Общи условия

Активация на акаунт