"Фамилията" - /сезон 2/ - тема 3

  • 49 090
  • 717
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 569


„Фамилията” е български драматичен сериал на bTV. Сериалът е семейна драма, изпълнителни продуценти са Димитър Митовски и Димитър Гочев — „Камера” ООД и е осмият на телевизята от създаването ѝ. „Фамилията” се излъчва в праймтайма на bTV.В сериала участват някои от най-известните български актьори. Режисьори на сериала е Димитър Гочев, а оператори са Радослав Гочев и Кирил Паликарски.

Един мъж преживява трагична история, свързана с голяма загуба в миналото му. Той ще разкрие тайна, а това ще го мотивира да се забърка с най-крупните бизнесмени, които управляват бизнеса и политиката в държавата. Всички герои във „Фамилията” изглеждат уравновесени, но всъщност са разядени отвътре, защото времето на прехода ги е изкривило. Въпреки опитите си да бъдат щастливи и макар да могат да си купят всичко, в тях има нещо нездраво и отчаяно.





Във вторият сезон на "Фамилията" Борис Арнаудов ще даде публична заявка за влизането си в политиката. Тази крачка ще го направи почти неуязвим за враговете му (или поне за тези извън семейството).

По пътя към властта героят на Стефан Данаилов ще изиска подкрепата на близките си до степен, ограничаваща личните им свободи. А когато напрежението ескалира, узурпаторите ще излязат на повърхността.

Междувременно, с огромен риск за живота си Стефан Марков (Блатечки) ще избяга от собствения си капан благодарение на намесата на тайнствения си приятел. Постоянството ще му се отблагодари и в новите епизоди на "Фамилията" журналистът ще разкрие обстоятелствата около изчезването на голямата му любов (Радина Кърджилова).











Моля, избягвайте постове "запис" и/или емотикони. Вместо това напишете как сте гласували в анкетата.

Повторенията на епизода излъчван по бтв в неделя вечер ги дават по бтв синема в неделя от 23:00; вторник от 10:00: сряда от 15:00; петък от 14:00; неделя от 18:00 .

Последна редакция: нд, 20 окт 2013, 22:36 от bubanka

# 1
  • Мнения: 8 220
Не вярвам Ива да е жива.

# 2
  • Мнения: 2 545
Сърдити няма, тук сме  Hug


Не вярвам Ива да е жива.

И аз това казвам - иска ми се, но едва ли ще е жива.

Спомените от техните общи мигове, са много мили... Чак ми става жал за Стефан.
От промото за сезона ясно се вижда, че той започва да вярва в това, че ще я намери, но последвалите събития май постепенно ще убият надеждата му...

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пък мисля, че е жива.
Довечера ли почва сезона?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 895
Надявам се да не е жива иначе става като латино сериал.

# 5
  • Мнения: 4 569
И аз се надявам, че е жива.

Не е днес. Утре вечер от 20 часа ще дават две серии, а от другата неделя - по една  Confused , от 20 часа.

Добре, защо детето е момиченце, а не момченце? Ако е видение не е ли по-удачно да си представя син?

# 6
  • Мнения: 210
По една серия на седмица е много малко, искам по-бързо да излезнат сериите, нямам търпение да разбера какво е станало. Но си мисля че и втори сезон няма да даде отговорите на много въпроси.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
По-добре отговори,отколкото нови загатки!!

# 8
  • София
  • Мнения: 16 042
Благодаря за новата тема.
Малко ми се струва по 1 епизод на седмица. Докато започне и ще свърши.
Но, както са решили продуцентите.

# 9
  • Мнения: 31 206
Яд ме е, че ще дават по една серия.

# 10
  • Мнения: 2 545
Да, една серия е малко. Дано компенсират с по-динамично действие.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 800
И аз искам по две серии да излъчват.  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 9 109
Да, една серия е малко. Дано компенсират с по-динамично действие.

дано  Peace
Благодаря за новата тема!

Иска ми се да е жива Ива, но  надали  Sad

# 13
  • Мнения: 931
И аз благодаря за темата   bouquet
Явно е, че няма как и двата кадъра да са реалност - Ива с детенцето и Ива в моргата. Единият от тях е фантазия/сън. По общата визия за съжаление кадрите с Ива са нереалистичните, докато сцената в моргата си е натуралистична...

# 14
  • Мнения: 4 936
Гласувах, че е жива, защото така ми се иска, но по-вероятно е дас е мъртва

Общи условия

Активация на акаунт