Картичка от другия край на света! - тема 5

  • 20 479
  • 737
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862



















           
  Rois             plami89          buttinsky          Врабец          Evridika     mery_poppins1     Еовин  

           
    Джес              Tинa             К А Т И           Silvipl            Fraqueza          Акаша          ♥reni-pld♥

           
Тарилилей         glafira        Гад Чевръста       Sellene          Лем            danibaby          Фенси

           
mariana_    Нощни очи    Майола Бени     cup of tea         P.Sawyer         veni35          !Yellow

           
Бързо се уча   Лале в дъжда       Аглея           MiRa_55            noraa       GreatPretender        loca

           
tsvetna84     МерСедес         kri          zelena iguana  Малвина~Ина shemet_neveroiaten  CabuHka

       
missing        Evidence            Naeva      



За проекта

Целта на този проект е да даде възможност на хората да получават картички от целия свят, напълно безплатно.
Всъщност, почти безплатно! Идеята е следната:
ако изпратиш картичка, и ти ще получиш поне една от произволно избран postcrosser от някъде по света.

Защо? Защото, също както авторът, има много хора, които обичат да получават обикновена поща.
Елементът на изненадата, да получаваш картички от целия свят
(и от места, за които може би не си и чувал преди),
превръща пощенската ти кутия в кутия на изненадите – а кой не би искал това?

  
Как работи?

Първо, кратката версия:
1.Поискваш адрес от сайта
2.Изпращаш пощенска картичка на този адрес
3.Чакаш да получиш картичка
4.Регистрираш картичката на сайта

Първата стъпка е да поискаш да изпратиш картичка на сайта.
Сайтът ще ти покаже (и ще ти изпрати имейл) с адреса
на друг регистриран потребител на сайта и с идентификационния номер на картичката
(например: Postcard ID BG-786).
След това трябва да изпратиш пощенска картичка на този потребител.

Потребителят получава твоята картичка и я регистрира на сайта с идентификационния номер, който си написал на картичката.
В този момент ти също вече можеш да получаваш картички от други потребители.
Твоят адрес вече може да се появи сред произволно избраните адреси за следващия потребител,
който иска да изпрати картичка. Откъде ще дойде картичката – това е изненада!

Във всеки един момент можеш да имаш 5 „пътуващи” картички.
Всеки път, когато изпратена от теб картичка е регистрирана на сайта като получена,
можеш да получиш нов адрес от системата, за да изпратиш нова картичка.
Колкото повече картички изпращаш, толкова повече расте разрешеният ти брой за едновременно „пътуващи” картички.

Имате още въпроси?
Потърсете отговор в раздел Помощ или във Форума.























тема 1   тема 2   тема 3   тема 4


Последна редакция: чт, 17 окт 2013, 20:48 от К А Т И

# 1
  • Мнения: 14 418
Благодаря! Flutter

# 2
# 3
  • Мнения: 256
Ей, Кати, страхотна си. Благодаря.   bouquet
Много ми стана приятно да видя дядото в заглавния пост, защото си го имам!
Нощни очи, кутията с картички е в предната тема, последна страница.

# 4
  • Мнения: X
Разкошна тема Кате  Hug Hug Hug
Ето го най-накрая и моят Гьотеборг:



Аз отново не се сдържах и теглих адрес. И понеже вече ми писна да пращам до Германия, махнах отметката за повтаряне на страните. В крайна сметка пак ми се падна страна, до която съм пращала - Холандия. Едно много симпатично и не особено претенциозно бабенце. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 10 874
Много ми стана приятно да видя дядото в заглавния пост, защото си го имам!
И на мен така. Heart Eyes Имах две такива картички, едната я изпратих, а другата засега ми е трудно да я дам на някого, така че чакам подходящия момент...или може би получател. Blush
К А Т И, благодаря за петата по ред все така прекрасна тема!!! Hug

# 6
  • Мнения: X
Момичета, разкошни аватари имате. От ден на ден ставате все по-красиви  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 0
Момичета изкупила съм книжарниците околовръст, така че пишете си адресите на лични и да пращам.
Направо не мога да се спра - изпратила съм около 20 картички, но съм получила само 4 и.......искам да пращам още.

# 8
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
Кати  bouquet

Дали ще се класирам от първите  Sunglasses

Изтеглих си два нови адреса,ще изпращам до Германия и Малайзия, най-после малко по-екзотична държава да ми се падне  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: X
При мен засега никаква екзотика няма сред адресите, до които пращам.

# 10
  • Мнения: 260
КАТИ Hug
 благодаря за темата...супер е като винаги Hug

# 11
  • Габрово
  • Мнения: 311
Благодаря за темата!   bouquet

И за да не е гол запис - ето я картичката ми от посткросинг срещата в ПолшаFlutter

# 12
  • Мнения: 2 634
Благодаря, Кати !:)

И аз имам поща днес - от Канада.  Party

После ще я кача.

# 13
  • Мнения: 256
И за да не е гол запис - ето я картичката ми от посткросинг срещата в ПолшаFlutter
Ей това са ценни материали!
buttinsky, твоята Гьотеборгска също ми допадна.
Врабец, често ти се случва вече от Канада, да не ти хареса и да полетиш на север посред зима  Joy
Evidence, аз от Малайзия имам много хубава картичка. И качеството е прекрасно.

Моят пощальон индианеца като е отпуск, и много страдам, разваля ми се рутината сутрин в 10 да напъхвам любопитен нос в пощенската кутия ... Сега най-голямата изненада е дали ще мине пощата, и ако да - кога.

# 14
  • София
  • Мнения: 673
момичета, радвам се, че са ви харесали картичките. имам все още останали картички от Санкт-Петербург и ретро на същия този град. Имам си и хубави гледки, така че, ако има желаещи за размяна - свиркайте, утре или в събота ще ходя до пощата

Кати, благодаря за страхотната тема!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт