Споделете 180

  • 56 439
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Благодаря ти, мила, за труда.

# 2
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ще.
Но сега ни се спи. На някои.

# 3
  • Мнения: 2 461
Благодаря за новата тема,  Hug

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз съм тук... Стиснете ми по един палец профилактично, че чакам един отговор на един въпрос, и се вълнувам леко. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 328
стискаме Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
Споделям, че си лягам. Лека нощ!

# 7
  • Мнения: 8 809
Записвам се . Simple Smile  Ще споделя, че отока ми започва да спада, а дано се оправя до понеделник, че направо ми прилошава при мисълта да ходя по лекари. Споделям, че съм в бодро настроение и ми предстои да работя усилено тези два дни. Всичките ми ученици идват в събота и неделя.

# 8
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
И аз съм тук... Стиснете ми по един палец профилактично, че чакам един отговор на един въпрос, и се вълнувам леко. Simple Smile

Стискам два  fingerscrossed fingerscrossed
Късмет, мило!

Унадаптъбълче, така пО ми харесваш! Само така, мила! Вече звучиш по-оптимистично и сега съм по-спокойна за тебе, иначе те мислех.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 798
МГМ, уелкъм бак!  Hug

# 10
  • Мнения: 328
Боже мой, разтопявате ми сърцето  bouquet

# 11
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
И аз в редиците.
unadaptable - ще ти споделя работния уикенд. Няма как да откажа, но повече ме е яд, че това, заради което ще си изгоря почивката, накрая може да се окаже една ама наистина голяма нула, време и усилия на вятъра. Дано мине в Търговския после. Много съм скептична. Но не съм фокусник.

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Hug

Аз съм тук, чета ви, мисля ви, радвам ви се, стискам ви палци и така нататък... Само дето не пиша много.

Отговора е положителен, което е добре, обаче все още не знам какво значи. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 608
  И аз да споделя едно есенно небе - облаци и лъчи, които ги прорязват..Шум на изсъхващи листа, клатени от октомврийския вятър. Една такава тишина, която те изпълва докрай. Всичко това на верандата на новия дом на приятелка от детинство, с чаша кафе, споделени мисли, мечти,дори самоиронията, която само близък ще разбере. Осъзнаването, че някой те е познавал 33 години, бил е с теб във важните мигове и винаги има какво да си кажете или ... помълчите.

# 14
  • Мнения: 4 892
Споделям ви есенната си разходка. Установих, че загниващите листа покрай реката миришат на предстояща зима. Хубаво е. Някъде нагоре към виличките имаше запален огън и миришеше на пушек. Есента има своите натрапчиви, силни, но хубави аромати. И на хризантеми разбира се.
Споделям ви пъстрата и слънчева есен , плодородната , мрачната и
закачливата, но и работливата - къде е катеричката Wink
Обожавам есента!

Общи условия

Активация на акаунт