Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 45

  • 48 082
  • 728
  •   1
Отговори

Анкета

Предпочитана тема за новото предизвикателство е

Опции:

# 60
  • София
  • Мнения: 1 580
dudhen, при мен Ъмбрелата доста се доближава до ефекта на Гарденията върху лицето ми, но моята Ъмбрела е от старата партида, която няма май нищо общо с новата, освен името  Confused

Тук съм суочвала няколко хайлайтера. Трябва да направя суочове на всички, които имам. Ще трябва да си мажа по бедрото обаче, за да има място за 2-3 реда, ръката няма да ми стигне  hahaha



Нали вие си гласувахте в тази тема да се коментират и продукти? Тя затова се превърна във всичкология и се коментират МАС, Диор, Шанел, Герлен и т.н. толкова тук, колкото и в профилираните теми за марките  Thinking  

# 61
  • Мнения: 134
А всъщност като решиш да си купуваш даден хайлайтър, можеш ли наистина да си избереш от наличните от един цвят, които имат. Наистина има разлика между отделните бройки.
Гледат ли с "лошо око" на подобна молба.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 580
Не, напротив, много са мили. Аз така си избрах Adored. Наизвадиха ми всички бройки, а тогава бяха доста. Падна едно оглеждане, сравняване...

# 63
  • Мнения: 30 965
И аз винаги избирам. Peace

# 64
  • Мнения: 3 675
И на мен ми извадиха всички бройки.
Консултантката ми каза, че нямало разлика, но ми извади всичко, без да мрънка и да се мръщи, за да се убедя и аз  Blush

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Благодаря и на Адри!

Явно   повредата е в моя телевизор и преди да купувам нови неща
ще експериментирам с моите си1 Mr. Green

# 66
  • Мнения: 432
Biancaneve85, благодаря  bouquet

Има разлика, като се пробва с пръсти и нанесен на лицето хайлайтър, поне от моя опит с проби Simple Smile А и за всяка кожа е различно.....
Аз също си избирам, преди да си взема разглеждам няколко кутийки и има разлика между тях.Тръгвам си щастлива, че съм си избрала аз:)

# 67
  • София
  • Мнения: 1 580
dudhen, не е в телевизора, в огледалото е  Laughing
Аз, като се погледна в огледалото,много от продуктите, които ползвам изобщо не ги забелязвам или не ги намирам за нещо особено. Обаче хората около мен ги виждат и го отбелязват, виждам ефекта от тях на снимки, на видео. Просто сами в огледалото не можем да преценим наистина как изглежда един хайлайтър. Движенията на лицето, играта на светлината, ъгъла на гледане - това е най-важното в ефекта на този точно продукт и е това, което виждат околните. Ние няма как да се изкълчим така пред огледалото, че да го видим, нито имаме навика да си говорим сами и да правим мимики на отражението си след като се гримираме, нито да сменяме осветлението и разположението му... тоест, виждаме обикновено много малка част или дори нищо от реалния му ефект.

# 68
  • Мнения: 616
Предизвикателство Грим за Хелоуийн

Ivvangeline

Vampire Halloween Make Up

Албум



Pumpkin Inspired Halloween Make Up

Албум




Halloween Ethno Shift

Албум


# 69
  • Мнения: 616

Новата тема за предизвикателство е Топла есен. Срок - 15.11

# 70
  • Мнения: 79
Мерси, Мис Нели - ама пак ли съм само аз, бе несериозницииии!:) Как може за Хелоуин да не участвате:)
Забравила съм да напиша материалите и те са много прости - Хелоуинските боички за деца над 3 г. от Лидл:)))) Само спиралата е от конвенционален грим - L'oreal Million Lashes Extra Black.

Догодина ви искам ей така:)

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1396034_1 … _1125553633_n.jpg

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 09:45 от Ivvangeline

# 71
  • Мнения: 1 698
Ivvangeline, грима ти е страхотен. Точно в духа на Хелоуин  Laughing Мноооого страшен.

Предизвикателствата са много интересни, но нямам хубаво фото и на моите снимки никакъв цвят не се вижда  Mr. Green

При последното ми ходене в МАС, консултанта ми сложи от Soft and gentle/май така се пишеше/ скинфиниша, и страшно много ми хареса как ми стои. От тогава го нося всеки ден. Тези дни получих и метеоритите, слагам ги, но нещо не виждам много ефект. Надявам се обаче околните да забелязват  Joy

# 72
  • Мнения: 2 214
Аленка забравих да ти отговоря на въпроса за четката която ползвам за моливната техника да разнасям молива.
Преди това ще ти кажа че "карандашники" работят само с две марки моливи това са La Cordi и Сolor me
за съжаление никъде в БГ не можех да намеря и преди да дойде Ателиер (те предлагат Лакорди) ми се наложе да търся нещо което да замени тези моливи.
По руските форуми непрофесионалистите ми посъветваха няколко молива които могат да се намерят в дрогериите или обикновените магазини. Тези които ги има в БГ са:
bourjois 03
ARTDECO Eye Brow Designer №2
Ето този двайния молив на Криолан (кафяво и черно)

За четките, доста време ползвам четката която си донесох от Украйна, естествен косъм от самур.

Пробвах и четките на Зоева, стават 226,237 най добре е 238

# 73
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз нали съм си зомби фен, линка със снимката, който даде Ива ме разби!
Жестоко е в буквалния и преносния смисъл.  Mr. Green Не мисля, че всеки би разбрал подобен грим и би го приел, че нежните души са все още повече от по-бруталните.

# 74
  • Мнения: 30 965
Аз нали съм си зомби фен, линка със снимката, който даде Ива ме разби!
Жестоко е в буквалния и преносния смисъл.  Mr. Green Не мисля, че всеки би разбрал подобен грим и би го приел, че нежните души са все още повече от по-бруталните.
Мда за мен е просто отвратителен, особено това с бебето!

Но грима направен тази година от нашата Мис Нели е най-красивото нещо, което съм виждала някога, с изключение на гримовете на Хайди Клум, която е просто ненадмината, за Halloween. Не мога да спра да го гледам.
Мис Нели, ще покажеш ли това произведение на изкуството на дамите тук, моля те, поне за малко! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт