Модни консултации - 3

  • 56 484
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 445
Попаднах на тази комбинация от обикновена карирана или "шахматна" риза и пола-молив с висока талия. Въпреки че ризата в друга ситуация би се разглеждала като ежедневна с лек "пънк" привкус, тук целият сет ми се струва доста елегантен. Запитах се: това облекло става ли като за в офис? А достатъчно прилично ли би изглеждало с червено-черна такава риза и кожена пола с висока талия - подобно на този аутфит? Rolling Eyes
Карето открай време ми е на сърце, но никога не съм го разглеждала като материал, подходящ за офис облекло. Та реших да попитам за мнения. Peace
Audrina Adare, за мен е ок, дори е доста стилно и както се казва, човек ще може да ви различава из офисите. Винаги всички са толкова сиви, да не кажа безлични, та чак да му писне на посещаващия, макар и напоследък сивото да е преобладаващ цвят в гардероба ми.

# 736
  • някъде
  • Мнения: 979
Момичета,може ли консултация и за мен?
Черен кожен клин,сребристосив пуловер /сравнително широк,отдолу леко асиметричен/ със тънки сребристи нишки и кожени ръкави с какви обувки / ботуши /боти мога да съчетая?
Ще потърся снимки,за да онагледярно на първо четене какво ви хрумва?

# 737
  • Мнения: 2 445
Момичета,може ли консултация и за мен?
Черен кожен клин,сребристосив пуловер /сравнително широк,отдолу леко асиметричен/ със тънки сребристи нишки и кожени ръкави с какви обувки / ботуши /боти мога да съчетая?
Ще потърся снимки,за да онагледярно на първо четене какво ви хрумва?
Аз лично, така описано, бих заложила на ниски боти-ботуши-кубинки, последните са хард, но нека бъде нещо в рок стил, за да не мине границата на дозирания сексапил, че само кожения клин е достатъчен, струва ми се. Thinking
Най-добре обаче снимай дрешките.
И кажи откъде се сдоби с черен кожен клин, в случай че е естествена кожа?

# 738
  • някъде
  • Мнения: 979
Ибей,ъфкорс Mr. Green
Кубинките ми са доста далеч от стила.Пуловера е много финен инишката е съвсем нежна.

# 739
  • Мнения: 10
zhekova, гледах, гледах, и всякакви обувки бих комбинирала с такъв сет. Най би ми харесало червено или черно (бонус точка, ако черното е с червена подметка :3).
Полуботи на ток: цък, цък, цък, червени
Балеринки/мокасини: цък, цък (макар че едва ли му е времето)
Обувки с деколте: цък
Боти: цък (много ми допадна разликата в материите на ботите и клина, но в твоя случай - където ръкавите също са кожени - бих сложила изчистени кожени боти/ботуши), цък
С кубинки също го виждам много готино. Peace
Но моля те, не прави това: кожен клин с галоши. ooooh!

П.С. Като каза кожен клин от Ибей, ми се наостриха ушичките. Ще се похвалиш ли как изглежда и откъде го намери? Blush

# 740
  • Мнения: 1 338
Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Hug

zhekova , ако прецениш си копирай и там питането  Peace

# 741
  • някъде
  • Мнения: 979
Клина го купих още през лятото и е точно такъв,какъвто си показала
http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/73/b8/6d/73b86dde04779edf … ed57b22bab939.jpg
отпред е кожен,отзад е плат.То по-скоро е панталон,щото си е с цип,но е толкова тесен и прилепнал,че си е клин.

Общи условия

Активация на акаунт