Ролята на парите във връзката.

  • 26 479
  • 592
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Пълното име на темата е : Ролята на парите във връзката . До колко са определящи те  при създаването на такава.

Тази тема не е свързана с конкретен случай , но ще е интересно какво мислите.

Само моля без отговори "Нямат значение".Чел съм постове тук , в които се казва че за ****** , биха се прежалили.

# 1
  • Мнения: 121
Зависи от ценностната система на индивидът.
За едни парите са на пиедестал, за други това е здравето, за трети любовта.
В  този ред на мисли, парите ще бъдат много важни, ако поне за единия във връзката са водещ фактор, правещ го щастлив.

# 2
  • Мнения: 6 365
Много са важни.

Но това не значи, че много пари купуват връзка.

Най-добре е да са достатъчно, за да може все пак да има
някаква борба и желания. Особено за жените- страшно е да
те купят и да те гледат в златна клетка.

# 3
  • Мнения: 21 563
 За колко пари говорим?

# 4
  • Мнения: 6 365
Да кажем, че в единия случай говорим за достатъчно пари
за нормален бит. В другия- за милиони, срещу които обаче
продаваш някои части от душата си.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Парите винаги са приятен бонус.

# 6
  • Мнения: 21 563
 Пък и някои мъже просто нямат какво друго да предложат.
 Парите - по скоро нещата, които могат да се купят с пари - са могъщ афродизиак.

# 7
  • Мнения: 8 912
Вероятно съм меркантилна, но за мен парите имат значение, когато говорим за връзка, а не просто за временно увлечение, влюбване и забавление.
Не съм разчитала на мъж за издръжка и също не съм склонна да правя подобно нещо продължително време, защото смятам, че неравностойното положение във финансов план рано или късно поражда напрежение. Уточнявам, че нямам предвид крайни случаи, които касаят здравословно състояние  Peace

# 8
  • Мнения: 2 216
Пък и някои мъже просто нямат какво друго да предложат.
 нещата, които могат да се купят с пари - са могъщ афродизиак.
Peace
Няма какво да се лъжем, че не са важни. Важни са и то много!
Вчера слушах, че на първа среща Сашо Кадиев казал на приятелката си "Танче, избери си кафе или кола" Ако аз бях на мястото на Танчето втора среща нямаше да има и въобще не ме интересува сериозен ли е били или си е правил майтап

# 9
  • Мнения: 121
Ще чакам да се включи някой, който има/л мнооооого пари, за да ми каже кое му е важно във връзката.И вярвам, че ще се намери, за да признае, че вместо толкова пари, би искал да има нещо, което не може да си купи.

# 10
  • Мнения: 211
За съжаление в днешни дни парите са необходимото зло.
И подобно мнение ще прочетеш от много хора в темата, предполагам повечето от които - не меркантилни силиконки. Не се окачествявам като такава също, но парите имат голямо значение.
Липсата им рано или късно довежда до проблеми от всякакво естество.
(И аз като Мамасита не говоря за милиони; говоря за нормално количество пари, осигуряващи нормално съществуване.)

# 11
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Той лафът е "Кафе или сода" Laughing

Важни са.Не са определящи ,но са много важни.Повечето проблеми на битово ниво идва точно от липсата на финикийски знаци.Когато си финансово притеснен почваш да ставаш изнервен,неспокоен,а това неминуемо се отразява на отношенията ти с близкия човек.

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Moята връзка започна без пари , добре де без много пари  Mr. Green
Много е важен мъжа , ако е преспективен, находчив , креативен работлив  парите няма да закъснеят  Peace

Парите не са най-главното във връзката , когато ги имаш  Laughing



Да кажем, че в единия случай говорим за достатъчно пари
за нормален бит. В другия- за милиони, срещу които обаче
продаваш някои части от душата си.

Чак пък  Sunglasses


Имам познати (двама) където и през акъла няма да ти мине че са милионери , съвсем нормален живот си водят  Wink нито имат лъскави коли нито са се разпищолили в палати  Wink
Познават се по хубавите зъби и здравият вид който имат  Wink





Я хочу жить как бедный человек с деньгами.  Mr. Green Peace

# 13
  • Мнения: 211
Когато си финансово притеснен почваш да ставаш изнервен,неспокоен,а това неминуемо се отразява на отношенията ти с близкия човек.
Така е. Съдя и по себе си, и по половинката.
..
Не че са непреодолими проблеми, с лИбоФ всичко се оправя, но си трябва търпение - единият да го проявява към другия и обратно, в нервните им изблици и избиването на комплекси в/у милото Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 365
"Имам познати (двама) където и през акъла няма да ти мине че са милионери , съвсем нормален живот си водят  Wink нито имат лъскави коли нито са се разпищолили в палати  Wink
Познават се по хубавите зъби и здравият вид който имат  Wink"

Аз познавам милионери, които като ги видиш, да се чудиш за какво си харчат
парите. Особено по нездравия вид, а и като ги видиш как сутрин влачат баници
с боза. Така де, като си милиардер, сутрин не трябва ли да закусваш кроасан,
половин грейпфрут и яйца...

Но ако е по външен вид- ми аз направо го докарвам на милиардер...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт