Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 46

  • 50 932
  • 723
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 242
Доволна е щом те търси за пореден път  Peace

Деликатно е, когато гримьорът и клиентът са на различни мнения, хем да не я засегнеш, хем да не е срам за майстора  Blush

Ами вероятно е доволна, но тя така или иначе не ми е клиент в истинския смисъл на думата. Бяхме съученички преди много години и си продължихме връзката след у-ще. Тя е начинаещ фотограф и ми е правила една-две фотосесии.

# 451
  • Мнения: 46
Нещичко от мен. Не е нещо свръх необичайно, но да не ви изпусна, че бързо пишете Simple Smile
Скрит текст:


Жалко, че днес е крайния срок за снимките за предизвикателството. Единия ми мъник е болен, та нямах време да се занимавам с това, а исках да направя клипче Sad Нищо, по-нататък ще си покажа и моето 5-минутно произведение  Laughing

И да кажа само, че в последно време виждам все по-хубави и по-хубави гримове в тази тема Simple Smile Определено всички задобряваме доста  Heart Eyes , не на последно място благодарение и на съветите на по-опитните Wink

Страхотен грим, както винаги.  Heart Eyes
А, за клиповете, нямам търпение и теб да те виждам в youtube.  Peace

Последна редакция: сб, 30 ное 2013, 20:12 от Мис Бамби

# 452
  • Мнения: 616
В & С покажи снимка на половин лице за веждите, на малката снимка с по-дълги по ми допада, но на цяло лице може така да стои по-добре.

foxita , аз имах обратния случай, ами деликатно изказваш мнение, предлагаш варианти, пък накрая каквото клиента иска  Laughing С фотографи е хубаво да поддържаш връзки, да те запознае и си другите си приятели с това хоби, който се развие комерсиално винаги ще има на кого да препоръча гримьор.

Скрит текст:

Снимаме. Режисьора идва и казва актрисата трябва да е бледа, изморена, да подсказва че е недоспала и плакала но не баш цялата червена и сополива. Пък тя хубаво, младо момиче с кожа - сълза. Рисувам аз тъмни кръгове, червенинка, блед тен. Сменяме после за следващата сцена - ще ходи на работа - лек грим като за работа уж, изтривам аз нарисуваното и изравнявам тена само, идва режисьора и ми вика, идеално си я направила, браво! - Аз: Ама нищо не съм сложила още  Shocked Гледа той - ми на мен така ми харесва.

# 453
  • Мнения: 176
Аленка откъде ги намери тези сенки Рири?

# 454
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Али, много си красива. Основата я имаш като умения, ще се усъвършенстваш в тази тема.

Гримът ти ми харесва много и цялостното излъчване ( за черния говоря). Както Аленка е казала, само трябва да се научиш да правиш по- рязки граници и да повдигаш очите с грим. Това не се постига толкова трудно. Тук до месец ще ни покажеш 100% резултати. Както казах, основата на уменята си я имаш, а и красотата.  Peace

# 455
  • Мнения: 79
Али, на онези снимки ми приличаш на Николета Лозанова - дано не те обижда това сравнение, но може и да си търсила прилика?

Фокси - наистина Пълна Промяна!! И аз ди помислих, че носът е контуриран - доста по-тесен е при ноздрите след грима

B & C, в интерес на истината - новата форма на веждите ти май ще стои още по-добре на лицето - ама дай и двете очи:)

# 456
  • Мнения: 2 214
Фокси за първи път не ти харесвам работата, казвам ти го защото няма да се обидиш.
И аз и ти знаем къде е проблема, не си я правила изцяло по твой вкус.
Всъщност в тази професия това е трудното, да намериш баланса между това което ти считаш за красиво и правилно и това което иска клиентката.

# 457
  • Мнения: 616
Предизвикателство 5 минутен грим
Скрит текст:
a.l.e.n.a

Албум



Епона



Само очите за време 5 мин. и 25 сек.

Използвани продукти:
- палитра Chanel Charming Ombres Matelassees de Chanel, всички цветове
- Avon Supershock Eyeliner - Blackberry
- Guerlain Maxi Lash Mascara - Noir

г-жа Стихийно бедствие

7 мин



Продукти

Ivvangeline

Албум

# 458
  • Мнения: 36
TheBlackWidow, благодаря ти, аз за това и се зачетох в темата, гледам, че има много много добри гримьорки тук! Страхотни таланти! То грима си е изкуство. Ще се науча да гримирам по - добре, благодарение на всички вас!  Heart Eyes

Али, на онези снимки ми приличаш на Николета Лозанова - дано не те обижда това сравнение, но може и да си търсила прилика?



Не е търсена прилика, много често ме сравняват с нея, въпреки, че аз лично прилика не виждам, но едва ли някой човек, може да каже за себе си категорично "приличам на еди-кого-си" , често са ме обвинявали, че я имитирам, но черен грим и като по-малка съм си правила, когато Николета е била все още само едно пловдивско тийнейджърче, на никого неизвестно. Е да, не съм го правила така смело като сега, но съм го правила  Grinning



Много съм благодарна на всички за съветите, утре ще пробвам, мъжа ми отива в командировка и ще имам време да се мацам  Laughing


Фоксии, да от Пловдив съм  Laughing Може някой ден да ми дойдеш на гости, аз ще нагримирам теб (с цел обучение) а ти мен с цел забавление  Laughing

# 459
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Всички сте прекрасни както винаги!   bouquet
Епона, снимката е много впечатляваща - в зеницата ти се отразява ръката с фотоапарата.  Grinning

# 460
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
И аз разгледах с интерес изпълненита  Heart Eyes

Да се извиня отново за червилата (за който е гледал албума), установих, че нямам такова лилаво, каквото трябва, а не ми се слагаше нюд  Blush

# 461
  • София
  • Мнения: 1 611
Аленка, от къде е палитрата на Рири?

# 462
  • Мнения: 23
Големи красоти сте творили и ставате все по-добри момичета  Heart Eyes
Влизам набързо с един нюд грим с палитрата на Флормар.Искаше ми се границата на подвижния клепач да е по изразена,но за толкова стигна времето  Laughing
Скрит текст:

# 463
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Коя граница точно имаш предвид  Rolling Eyes

# 464
  • Мнения: 23
Между подвижния клепач и сгъвката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт