Намаления 2013/2014 зима

  • 91 363
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 153
Как вървят дънките в Бершка? Последно си  взех на 50 лв, но предни години съм ги засичала по 20 лв

Толкова са- 20лв, днес ги видях, но бяха по-скоро панталони стеснени надолу. Някои от тях с десена на дънки, незнам дали именно този моделимаш впредвид...Много се чудих дали да си взема.
В ДиКа има 50%намаление и доста хубави неща...

# 736
  • София
  • Мнения: 4 397
В кой Теранови има детско, една приятелка днес от Пиротска е купила готини долнища за малкия и каза, че имало много клинове за момичета.

# 737
  • София
  • Мнения: 6 950
В Мол България  и в Сердиката има  Peace

# 738
  • София
  • Мнения: 21
а какво е намалението в City Center на OVS, на всичко ли е -70% или само на някои неща?

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
Да поясня, че нямам кой знае какви впечатления от долнищата, просто мернах такива, иначе 99% от долнищата на децата са Маркс и спенсър, няма грешка с качеството, цената от Англия е чудесна, оттук имаме само едно на НМ, не е лошо.

# 740
  • Мнения: X
а какво е намалението в City Center на OVS, на всичко ли е -70% или само на някои неща?

Там вече нищо не е останало. Вчера последно имаше останали трикотажни панталони с джобове, като анцузи за 16лв. Опоскано е отвсякъде.

# 741
  • Мнения: 19 007
В The mall. И на мъжкото. Не всичко  е на 70, но има.


мерси
минах прес Сити Център, някои неща са до 70 , но повечето са на 50 все още

# 742
  • София
  • Мнения: 21
Благодаря, Цъфс, все пак минах тази вечер и наистина детското е много малко и все още е на -50%, то и да стане на -70% ще са два парцала на кръст. От дамското, поне това което ме интересуваше, беше все още на -50%.

# 743
  • Мнения: 3 181
Някой да е видял колко е намалението в Gianni? В сайта им стои старото, а са ми неудобни и двата Мола само за проверка.

50 % мисля беше.
всичко е на 50%?

# 744
# 745
  • София
  • Мнения: 44 084
Moля, ако сте виждали хубави детски долнища за момче на 9 год., да ме ориентирате къде да търся и  какви са цените горе-долу?

Виж и в OVS.

+1  Peace
Миналата седмица имаха 30% намаление. Сега - не знам, може още да има...
Аз харесвам на ХМ, въпреки, че не се знае какво точно име в даден момент, но 20-25 лв.
OVS последния, който купих  за 2 седмици се скъса на колената, няма да повторя и не бяха по-евтини.
В OVS има вече -70%, но почти нищо детско за момчета няма. В Waikiki имаше долнища заповащи от 7 лв, но незнам дали са качествени.. В H&M  няма намалени долнища. Редовната им цена е 15 лв.

15 лв са в до 128 размер, понеже е на 9 предполагам е следващия, където и цените са други.

Общи условия

Активация на акаунт