В момента чета ... 23

  • 43 405
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 382
Момичета, малко извън темата, но бихте ли ми препоръчали книга на полски автор или за Полша, трябва ми за подарък.
Изобщо не е извън темата според мен. Много зависи от вкуса на получателя обаче - какво чете по принцип?
Ето моята любима полска книга, бих ли пропуснала да я спомена...
(все пак имай предвид, че в goodreads (и тук) книгата получава между 1 и 5 звезди...)



Ето отново моите мисли за романа, по-долу има и откъси за ориентир. Прочети и някое еднозвездно мнение непременно... Simple Smile
https://www.goodreads.com/review/show/447649220

# 751
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 338
mijjka, каква авторка, какво чудо, моля ти се. Следващата я отваряш ти, договаряме се, нали?

Сега ще направя новата тема.

Вени, имах предвид поредиците на Маккълоу.

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Свет, дамата обича да се води по модата и би чела нещо модерно в момента. Но аз искам нещо с полска насоченост заради личността й. Благодаря за предложението!  Hug

# 753
  • Мнения: 382
Свет, дамата обича да се води по модата и би чела нещо модерно в момента. Но аз искам нещо с полска насоченост заради личността й. Благодаря за предложението!  Hug
Не е подходящо! Wink
Модерно е, но не е по модата това!  Peace

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Много ми хареса отзива ти за книгата. Определно вече е в списъка ми с книги за прочит. Мога ли да те добавя като приятел в Гудрийдс?

# 755
  • Мнения: 382
Разбира се, Стасита, няма нужда от питане! Simple Smile
Мисля да си купя още един екземпляр на "Правек" тази година, за да мога да я изпращам на различни места за прочит.  Laughing

# 756

Общи условия

Активация на акаунт