ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 6

  • 83 417
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
А дали някъде се намират субтитри за "Принцът и аз 4"?

# 751
  • Мнения: 660
Здравейте, не знам дали тук е подходящата тема за въпроса ми..но ако някой знае   bouquet

"LOST GIRL" - Колко сезона има излъчени, продължават ли да се излъчват нови серии, и ако да- кога ? Simple Smile
Питам защото съм много объркана с тези сезони, някъде пише че са 4, другаде 5, а някои говорят даже за 6-ти сезон..  Tired Embarassed

# 752
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Може и тук да се пита.  Simple Smile
Според Уикипедия сезон 5 ще е последен. Затова е решено да е от 16 серии и ще се излъчи на две части по 8 серии - в края на 2014 и през 2015.
Премиерата на сезон 5 е на 7 декември (по тракерите на 8 сутринта  Simple Smile)

# 753
  • Мнения: 660
Може и тук да се пита.  Simple Smile
Според Уикипедия сезон 5 ще е последен. Затова е решено да е от 16 серии и ще се излъчи на две части по 8 серии - в края на 2014 и през 2015.
Премиерата на сезон 5 е на 7 декември (по тракерите на 8 сутринта  Simple Smile)

Много, много, много БЛАГОДАРЯ.    bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 754
  • Мнения: 2 545
От известно време се опитвам да си спомня заглавието на един филм.

Разказваше се за една жена, на която натрапчиво се появяваха спомени за дете, което някога е имала. Спомням си една от сцените, в която тя сваляше тапетите на жилището си, а най-отдолу откри някакви надписи, които явно се свързваха с детето.

След това се появи мъж с подобни проблеми и те заработиха заедно, за да открият истината. Накрая се оказа, че някаква организация се беше опитала да заличи в тях спомена за децата им.

Много хубав филм, но за съжаление не си спомням нито заглавие, нито актьор от него.

# 755
  • Мнения: 910
"Забравените" или нещо такова.С  Джулиан Мур май беше.
Да,намерих го http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=282298&hit=1

# 756
# 757
  • Мнения: 2 545
Момичета, невероятно бързи сте! Hug
Това е филмът.
Благодаря много! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 758
  • Мнения: 3 847
Здравейте, търся новите серии на сезон 4 на "Кухня". Скоро е започнал новият сезон, но от известно време не мога да тегля от замунда, макар и да сменям проксито с българско. В арената ги няма. Благодаря ви предварително.   bouquet

# 759
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте, търся новите серии на сезон 4 на "Кухня". Скоро е започнал новият сезон, но от известно време не мога да тегля от замунда, макар и да сменям проксито с българско. В арената ги няма. Благодаря ви предварително.   bouquet

Пробвай оттук:
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&sear … =1&hidexxx=on
или тук:
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%EA%F3%F5%ED%F … =1&searchrs=0

И двата сайта изискват регистрация обаче.  Peace

# 760
  • Мнения: 1 761
Здравейте!Искам да попитам дали някъде е качен този филм : http://www.imdb.com/title/tt2205401/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf+ .Благодаря предварително!

# 761
  • Мнения: 3 371
здравейте, ще бъда благодарна някой да ми каже кой е филмът в тази песен:

https://www.youtube.com/watch?v=SGBhKsi-k1o
------------

видях, филмът е 'коктейл', извинявам се.

# 762
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
Момичета, помагайте!
4 дена мисля за заглавието на един филм и пак не мога да се сетя  smile3511
Филмът е подобен на "Не без дъщеря ми", но не е той!
Баща арабин убеждава майката да идат на гости на семейството му в някаква мюсюлманска държава (те живеят в САЩ). Като стъпват там обаче, пращат детето на училище, а майката беше подложена на тормоз. Накрая като опита да се прибере в Америка, цялото мюсюлманско семейство скача и не дава детето да си тръгне. Помня че мъжа й я наби, за това че планираше бягството си с една приятелка американка със същата съдба. Накрая нае някви барети май, които по някакви камиони и автобуси я криеха с дъщеричката й, а филма накрая свърши с това, как минават един мост. Мисля че главната героиня беше руса. Дано някой се сети, защото на мен мира не ми дава тоя филм  smile3516

# 763
  • Мнения: 4 725
Момичета, помагайте!
4 дена мисля за заглавието на един филм и пак не мога да се сетя  smile3511
Филмът е подобен на "Не без дъщеря ми", но не е той!
Баща арабин убеждава майката да идат на гости на семейството му в някаква мюсюлманска държава (те живеят в САЩ). Като стъпват там обаче, пращат детето на училище, а майката беше подложена на тормоз. Накрая като опита да се прибере в Америка, цялото мюсюлманско семейство скача и не дава детето да си тръгне. Помня че мъжа й я наби, за това че планираше бягството си с една приятелка американка със същата съдба. Накрая нае някви барети май, които по някакви камиони и автобуси я криеха с дъщеричката й, а филма накрая свърши с това, как минават един мост. Мисля че главната героиня беше руса. Дано някой се сети, защото на мен мира не ми дава тоя филм  smile3516

Майката на момиченцето играеше актриса с фамилия Хемингуей, мисля, че му е внучка, Марион или Мариел, нещо подобно беше името....Друго не мога да се сетя.... Гледала съм го няколко пъти, но и аз нямам спомен за заглавието....

Ето я:

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 00:40 от arpha

# 764
  • Мнения: 2 453
Момичета, помагайте!
4 дена мисля за заглавието на един филм и пак не мога да се сетя  smile3511
Филмът е подобен на "Не без дъщеря ми", но не е той!
Баща арабин убеждава майката да идат на гости на семейството му в някаква мюсюлманска държава (те живеят в САЩ). Като стъпват там обаче, пращат детето на училище, а майката беше подложена на тормоз. Накрая като опита да се прибере в Америка, цялото мюсюлманско семейство скача и не дава детето да си тръгне. Помня че мъжа й я наби, за това че планираше бягството си с една приятелка американка със същата съдба. Накрая нае някви барети май, които по някакви камиони и автобуси я криеха с дъщеричката й, а филма накрая свърши с това, как минават един мост. Мисля че главната героиня беше руса. Дано някой се сети, защото на мен мира не ми дава тоя филм  smile3516

Сещам се за този филм.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт