ТЪРСЯ филм, сериал.............Тема 6

  • 83 508
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 14 140
А дали някъде се намират субтитри за "Принцът и аз 4"?

# 751
  • Мнения: 660
Здравейте, не знам дали тук е подходящата тема за въпроса ми..но ако някой знае   bouquet

"LOST GIRL" - Колко сезона има излъчени, продължават ли да се излъчват нови серии, и ако да- кога ? Simple Smile
Питам защото съм много объркана с тези сезони, някъде пише че са 4, другаде 5, а някои говорят даже за 6-ти сезон..  Tired Embarassed

# 752
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Може и тук да се пита.  Simple Smile
Според Уикипедия сезон 5 ще е последен. Затова е решено да е от 16 серии и ще се излъчи на две части по 8 серии - в края на 2014 и през 2015.
Премиерата на сезон 5 е на 7 декември (по тракерите на 8 сутринта  Simple Smile)

# 753
  • Мнения: 660
Може и тук да се пита.  Simple Smile
Според Уикипедия сезон 5 ще е последен. Затова е решено да е от 16 серии и ще се излъчи на две части по 8 серии - в края на 2014 и през 2015.
Премиерата на сезон 5 е на 7 декември (по тракерите на 8 сутринта  Simple Smile)

Много, много, много БЛАГОДАРЯ.    bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 754
  • Мнения: 2 545
От известно време се опитвам да си спомня заглавието на един филм.

Разказваше се за една жена, на която натрапчиво се появяваха спомени за дете, което някога е имала. Спомням си една от сцените, в която тя сваляше тапетите на жилището си, а най-отдолу откри някакви надписи, които явно се свързваха с детето.

След това се появи мъж с подобни проблеми и те заработиха заедно, за да открият истината. Накрая се оказа, че някаква организация се беше опитала да заличи в тях спомена за децата им.

Много хубав филм, но за съжаление не си спомням нито заглавие, нито актьор от него.

# 755
  • Мнения: 910
"Забравените" или нещо такова.С  Джулиан Мур май беше.
Да,намерих го http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=282298&hit=1

# 756
# 757
  • Мнения: 2 545
Момичета, невероятно бързи сте! Hug
Това е филмът.
Благодаря много! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 758
  • Мнения: 3 857
Здравейте, търся новите серии на сезон 4 на "Кухня". Скоро е започнал новият сезон, но от известно време не мога да тегля от замунда, макар и да сменям проксито с българско. В арената ги няма. Благодаря ви предварително.   bouquet

# 759
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте, търся новите серии на сезон 4 на "Кухня". Скоро е започнал новият сезон, но от известно време не мога да тегля от замунда, макар и да сменям проксито с българско. В арената ги няма. Благодаря ви предварително.   bouquet

Пробвай оттук:
http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&sear … =1&hidexxx=on
или тук:
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=%EA%F3%F5%ED%F … =1&searchrs=0

И двата сайта изискват регистрация обаче.  Peace

# 760
  • Мнения: 1 771
Здравейте!Искам да попитам дали някъде е качен този филм : http://www.imdb.com/title/tt2205401/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf+ .Благодаря предварително!

# 761
  • Мнения: 3 371
здравейте, ще бъда благодарна някой да ми каже кой е филмът в тази песен:

https://www.youtube.com/watch?v=SGBhKsi-k1o
------------

видях, филмът е 'коктейл', извинявам се.

# 762
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
Момичета, помагайте!
4 дена мисля за заглавието на един филм и пак не мога да се сетя  smile3511
Филмът е подобен на "Не без дъщеря ми", но не е той!
Баща арабин убеждава майката да идат на гости на семейството му в някаква мюсюлманска държава (те живеят в САЩ). Като стъпват там обаче, пращат детето на училище, а майката беше подложена на тормоз. Накрая като опита да се прибере в Америка, цялото мюсюлманско семейство скача и не дава детето да си тръгне. Помня че мъжа й я наби, за това че планираше бягството си с една приятелка американка със същата съдба. Накрая нае някви барети май, които по някакви камиони и автобуси я криеха с дъщеричката й, а филма накрая свърши с това, как минават един мост. Мисля че главната героиня беше руса. Дано някой се сети, защото на мен мира не ми дава тоя филм  smile3516

# 763
  • Мнения: 4 725
Момичета, помагайте!
4 дена мисля за заглавието на един филм и пак не мога да се сетя  smile3511
Филмът е подобен на "Не без дъщеря ми", но не е той!
Баща арабин убеждава майката да идат на гости на семейството му в някаква мюсюлманска държава (те живеят в САЩ). Като стъпват там обаче, пращат детето на училище, а майката беше подложена на тормоз. Накрая като опита да се прибере в Америка, цялото мюсюлманско семейство скача и не дава детето да си тръгне. Помня че мъжа й я наби, за това че планираше бягството си с една приятелка американка със същата съдба. Накрая нае някви барети май, които по някакви камиони и автобуси я криеха с дъщеричката й, а филма накрая свърши с това, как минават един мост. Мисля че главната героиня беше руса. Дано някой се сети, защото на мен мира не ми дава тоя филм  smile3516

Майката на момиченцето играеше актриса с фамилия Хемингуей, мисля, че му е внучка, Марион или Мариел, нещо подобно беше името....Друго не мога да се сетя.... Гледала съм го няколко пъти, но и аз нямам спомен за заглавието....

Ето я:

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 00:40 от arpha

# 764
  • Мнения: 2 453
Момичета, помагайте!
4 дена мисля за заглавието на един филм и пак не мога да се сетя  smile3511
Филмът е подобен на "Не без дъщеря ми", но не е той!
Баща арабин убеждава майката да идат на гости на семейството му в някаква мюсюлманска държава (те живеят в САЩ). Като стъпват там обаче, пращат детето на училище, а майката беше подложена на тормоз. Накрая като опита да се прибере в Америка, цялото мюсюлманско семейство скача и не дава детето да си тръгне. Помня че мъжа й я наби, за това че планираше бягството си с една приятелка американка със същата съдба. Накрая нае някви барети май, които по някакви камиони и автобуси я криеха с дъщеричката й, а филма накрая свърши с това, как минават един мост. Мисля че главната героиня беше руса. Дано някой се сети, защото на мен мира не ми дава тоя филм  smile3516

Сещам се за този филм.

Общи условия

Активация на акаунт