Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76  txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

 txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

 txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

В ролите:


Продукция: Medyapim

Режисьор: Merve Girgin

Сценарист: Tilsim

Жанр: Драма


txtloves txtloves txtloves txtloves

txtloves txtloves txtloves txtloves

txtloves txtloves txtloves txtloves

АНОНС :

Скрит текст:

Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.

Музиката от сериала


Темите до 156-та Темите до 220-та Тема 221 Тема 222 Тема 223  Тема 224  Тема 225 Тема 226 Тема 227 Тема 228 Тема 229 Тема 230 Тема 231 Тема 232 Тема 233 Тема 234  Тема 235








Добре дошли в диспансер "Фемир".




Химн на диспансера
Скрит текст:
Девиз на Диспансера:
newsm48" Мразим да мислим, а кога мислим най се мразим" newsm48

Видните Нарциси на диспансера
Зиза, Влъх-1, Влъх-3, Габа, Дида, ЕлитУ, МичетУ

Нашта гордост

newsm53

newsm03

Kак се стигна до тук ?
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy



Дневните диспансерски кахъри











V.I.P пациенти:
Влъх-3; Габа; Пипе; Дани; ЕлитУ; Дида; Мариета
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Лекуващи лекари:
Д-р ДжансуМиша КукуМирова

Д-р ХалиЛудко Боцков

Охрана:
Явката Стражаров


Защитникът на морала:
Чести Достойнстов


Възпитател:
Левентаки Дисциплинов


Шеф на банята
Чачи Теляков


Домакина с пижам'ти
Чепиков


Директор на клиниката :



Приятно лечение!

# 1
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Еееееее, направо не е истина! П ъ р в а!  П ъ р в а съм!  newsm44

Веднага заФалвам Зиз и Жани за новото крило спретнато в екстремни условия. Laughing
Заслужавате най-хубавите чичеци!    love001   


# 2
  • Мнения: 16 079
Записче в новият ни  прекрасно украсен Коледен  диспансер
 и сега да раздам чичеците

ЗИЗУНКЕ  Heart Eyes Heart Eyes Hug





ЖАНИ  Heart Eyes Heart Eyes Hug




туй за комиксите

 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo


ей дей ми е липсващия бидон
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 3
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро.
Чичек за новата  тема. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
И кафенце за разсънване
Скрит текст:
Аз отлепвам на тръстиката.Хубав ден ви пожелавам.[/color]

# 4
  • Мнения: 1
Добро утро! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Зиз Hugза новата къщичка и комиксите
Скрит текст:
Жани Hug
Скрит текст:
За всички Hug Hug Hug
Скрит текст:
И по едно кафе за събуждане
Скрит текст:

Сега ще копирам Профи,защото тя е много прецизна и съм сигурна,че не е пропуснала никой

Белл, Бебе, Биби, Верче, Габи, Гале, Дани, Диди, Дибо, Джейни, Ели, Жани, Зиз, Зарибена, Илде, Ирче, Линко, Манче, Мариетче, Мими, Мишенце, Наде, Павлинче, Пепи, Профи, Рали, Романтиче, Релаксче,
Ренко
,Бъдете здрави и мнооооого щастливи, вие и вашите семейства! За няколко месеца ви опознах и няма ден,в който дори за минутка да не ви потърся  love001  love001  love001  love001ВЕСЕЛА КОЛЕДА



И да не забравя, Дядо Коледа тръгва от Лапландия след 13 минути
Скрит текст:
Весела Коледа!  love001  love001  love001  love001

# 5
  • Мнения: 34
ех колко много красиви чичеци имам за обиране Peace Peace Peace Peace Peace Peace

Зизун Hug  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

Скрит текст:

и на мене си  newsm51 smile3525 newsm51 newsm51

Добро ви утро момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

записах се в новата ни къща  Wink едно пожелание от мен за всички вас щото си ви обичкам  Peace

                       

Проф Hug Диди Hug pppetrova  HugБиби Hug и на другите след мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 6
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Добро утро и от мен.Да се запиша в новата тема и да си раздам чичеците.На Зизуна
Скрит текст:
и Жанито
Скрит текст:

# 7
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Добро утро момичета!!!Наминавам да ви пожелая Весело посрещане на празниците да сте живи и здрави и да получите най-хубавите подаръци !!!!






# 8
  • Мнения: 15 884
привет банда Hug
да зафалим Зизунка и Жани за прекрасния ни пристан на лудоста
Зиз
Жане
На този християнски празник, желая вашият свят да се изпълни  с топлина и добро настроение. Желая на 24 декември и Бъдни ве4ер да събере душите ви на една маса и да посрещнете Коледа изпълнена с мир и любов.Светли празници!!!

# 9
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug Hug

Рали  love001 Капризче  love001 Петрова  love001

Хубав ден и всичко най хубаво ви пожелавам Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 2 787
Добро утро,


За всички

Сервирам кафенце и закуска

Скрит текст:

За Зизунчи и Жани, страхотни неща сте направили и комиксите hahaha и колажите са супер

В този хубав и свещен ден,
искам да ви кажа колко много се радвам,
че ви срещнах виртуално, а някои от вас и реално,
вие сте едно от най-хубавите неща, които ми се случиха тази година,
вече не мога без вас
, ОБИЧАМ ВИ и
Ви желая най-прекрасните неща на света!


Пожелавам на всички хора богата трапеза и да сте живи и здрави!

Честит празник
!


# 11
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро и от мен! Hug

Зизу, Hug Heart Eyes Жани, Hug Heart Eyes благодаря за новата коледна темичка! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Желая на всички весело посрещане на празниците! Да сте живи и здрави вие и семействата ви и всичко, за което си мечтаете да се превърне в реалност... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 1 426
Хе-хе,да се запиша и аз в новата тема Heart Eyes
Зиз, Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Жани, Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Биби, Hug,pppetrova, Hug,Жани, Hug,Пепи, Hug,Капризче, Hug,Мими, Hug,Рени, Hug,Звезде, Hugздравейте милички Hug
Джейни, Hugтова в червеното в твоя пост ме разчувства и мисля,че се отнася за всички в Диспансера,много ми хареса,написала си го прекрасно  love001  love001  love001
Желая ви и аз прекрасни празници и много подаръци santa2

# 13
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Привет и от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Зизулия- светкавицата:hug: Heart Eyes  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Веднага дигам краците на комиксите rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Жани Hug Heart Eyes разкошни коледни Фемирчета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Всички ви прегръщам и целувам Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001
Това ми е първата Коледа,която ще празнувам като член на Фемирския Диспансер и съм особено щастлива, че ви открих,тук срещнах разкошни момичета и приятелки,защото аз си ви имам вече за приятелки/за вас не знам Mr. Green/Много и ви обичам и ви желая да си изкарате страхотни празници с любимите ви хора,но не забравяйте да хвърляте по едно оче/ако имате време де/ и в Диспансера,че няма да оставим персонала да празнува сам Mr. Green особено Теляков Mr. Green Mr. GreenШи ни идът и бидонти с пърцуцка и зелитУ Joy Joy Joy
Слънчев празничен ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesБел Hug Heart Eyes Бебе Hug Heart EyesБиби Hug Heart EyesВерич Hug Heart EyesГабчИ Hug Heart EyesГале Hug Heart EyesДани Hug Heart EyesДиди Hug Heart EyesДи Hug Heart EyesДжейни Hug Heart EyesЖани Hug Heart EyesЕли/Зарибена/ Hug Heart EyesЙо Hug Heart EyesЗизулия Hug Heart EyesИлди Hug Heart EyesИрчик Hug Heart EyesЛинче Hug Heart EyesМанче Hug Heart EyesМариетка Hug Heart EyesМими Hug Heart EyesМише Hug Heart EyesЛелче Hug Heart Eyes Павлинка Hug Heart EyesПрофче Hug Heart EyesПепи Hug Ренка Hug Heart EyesHeart EyesРали Hug Heart EyesРомантиче Hug Heart EyesМиленче Hug Heart EyesКапризче Hug Heart EyesПетрова Hug Heart EyesГери Hug Heart EyesРенате Hug Heart EyesТути Hug Heart EyesЛудосче Hug Heart EyesДзверче Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 дек 2013, 13:39 от Elina_R (ВИП Нарцистична карнобатска стафида)

# 14
  • Мнения: 28
Приятели, искам да пожелая ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички! Бъдете здрави, щастливи, успешни! Бъдете добри, влагайте сърцето си във всичко, обичайте, раздавайте се, уважавайте, ценете... Не знам дали по Коледа стават чудеса, но знам, че ако силно вярваш в нещо, то трябва да се сбъдне, така че не спирайте да мечтаете и да вярвате! Бъдете благословени!

Общи условия

Активация на акаунт