MAC & Sephora - 19 тема

  • 40 344
  • 724
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 692
  a.l.e.n.a , благодаря че ми отговори за светлите цветове , аз също напоследък взех да ги оценям доста повече от преди и без тях не мога и намирам логиката  Hug

  Последно има ли от къде да се поръча тази пудра на НАРСLaughing Аз и хвърлих око скоро като  Алена я публикува като фаворит в една класация, но тогава bebolinka82 писа, че в момента е неналична по сайтовете  Thinking  Имам имен ден тази седмица и ако я има може да си я подаря   Heart Eyes

# 196
  • София
  • Мнения: 1 611
От познатите ми сайтове, я има налична в два от тях. Единият е с доставка 5 лири до английски адрес, 15 лири до България, другият с доставка 10 долара до България. Да давам ли?

# 197
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
  a.l.e.n.a , благодаря че ми отговори за светлите цветове , аз също напоследък взех да ги оценям доста повече от преди и без тях не мога и намирам логиката  Hug

  Последно има ли от къде да се поръча тази пудра на НАРСLaughing Аз и хвърлих око скоро като  Алена я публикува като фаворит в една класация, но тогава bebolinka82 писа, че в момента е неналична по сайтовете  Thinking  Имам имен ден тази седмица и ако я има може да си я подаря   Heart Eyes

Няколко момичета е поръчахме заедно от Selfridges  Blush и чакаме, но тук нали не могат да се обсъждат общи поръчки не сме обявявали никъде - само на лични  Blush



Ел, страхотна информация поднасяш  Blush

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 692
От познатите ми сайтове, я има налична в два от тях. Единият е с доставка 5 лири до английски адрес, 15 лири до България, другият с доставка 10 долара до България. Да давам ли?


Давай ги  Party  , мисля че и други заинтересовани лица има и май това ще са новите "метеорити" за 2014  Crazy

# 199
# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 692
 Благодаря !  HugПоследно да преговоря - хвали се компактната ,а не свободната пудра така ли?  Grinning Или и двете?

# 201
  • София
  • Мнения: 1 611
За нищо  Hug Ами най-вече за компактната става дума. В ревюто, което Аленка пусна пишеше за нея, Беболинка също за нея писа.

# 202
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Аз бих пробвала и свободната, ако съм доволна от компактната  Peace

# 203
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Elle, мерси за отзивите за червилото  bouquet
Предполагах че ще е светло, сега чакам пролетното на Лоран, да видим то как ще е Peace
Пудрата и аз ще я погледна Peace

# 204
  • Мнения: 3 248
Пролетната колекция на YSL има ли я тук вече?  Blush

# 205
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Пролетната колекция на YSL има ли я тук вече?  Blush

Аз поръчах от ФЮ.

# 206
  • Мнения: 176
Идвам с малко размисли върху последните ми придобивки Simple Smile

Ружът на Том Форд е... Той е... Ами няма такъв руж. Няма такава красота. Безумно влюбена съм, просто не знам как да опиша съвършенството. Опаковката, пигмента и самия цвят. Ах, цветът.... И тук само да вметна. Четох едно ревю за ружовете на Том Форд. Там имаше сметка кой руж от няколко "хай-енд" бранда колко излиза за 100 гр. Та по тази сметка (в щатски долари) се оказа, че Шанел са по-скъпи  Peace

Пролетните червила на Yves Saint Laurent са страхотни! Адски пигментирани и много, много трайни.

Кораловото червило от пролетната колекция на Диор при мен седи малко неоново  Crazy но пък е много красиво.

И едно решение - няма да купувам новите метеорити в близко време. Първо - имам 3 пълни кутии. Второ - пудрата на НАРС ми харесва много повече. Тази пудра е едно малко чудо. Дори не знам как да я опиша. Води се, че матира, а е с блестящи частици  Crazy Ами нито блестя, нито съм матирана. Кожата на лицето ми седи просто по средата на двете положения. Идеалната среда. Изглежда така, както трябва да изглежда. Не блести, не е екстремно суха, а е просто такава, каквато трябва да бъде  Heart Eyes Дано някой ме е разбрал какво искам да кажа  hahaha

[/b]

Нали Peace, бях сигурна, че ще ти хареса. Матира дълготрайно, но в същото време дава много озарен и здравословен вид на кожата + блърва пори и бръчки.  Peace Аз толкова я харесвам, че дори не искам да пробвам други изобщо. Може и да съм единствена, незнам, но аз не харесвам изобщо Метеоритите. Имах два вида и се разделих много бързо с тях. Прекалено са ми бляскави за ежедневен грим.  Peace

# 207
  • Мнения: 36 088
Разкатах й фамилията със стиплинг четката на РТ   hahaha

с елфската равна дали ще стане? или друга?
събирам идеи, защото я чакам и ми се ще да й "назнача" собствена четка /не обичам да бъркам в различни продукти с една и съща четка/
с друга стиплинг? или да купувам тази  Laughing

# 208
  • София
  • Мнения: 1 611
Някой (извинявам се, че не помня кой   bouquet ) беше писал, че ще погледне новата роза на Ланком, с цел заместване на Гарденията на Герлен. Да предупредя - нямат нищо общо. Даже ми е много странно защо розата на Ланком се води хайлайтър. Цък на снимката за голям размер Peace

bebolinka82, страхотен продукт, наистина. Благодаря ти, че ни обърна внимание   bouquet

Буб, и аз като теб съм "назначила" четки за различните продукти Simple Smile Ще пробвам утре с плоската Елф и ще пиша. Кофтито на тази стиплинг е, че е много малка. Особено аз докато си мина лицето минава половин ден  hahaha

# 209
  • Мнения: 176
В Space NK също има и двете, мисля че имат доставка до БГ.  Peace


Цитат
bebolinka82, страхотен продукт, наистина. Благодаря ти, че ни обърна внимание  bouquet
Моля  Hug

Сега забелязах, че свободната е 10гр., а пресованата само 7гр. Май следващия път ще взема свободната.. Но пък дали няма разлика в качеството на двете.. оххх  ooooh!

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 13:14 от bebolinka82

Общи условия

Активация на акаунт